Volledig scherm
Eilermark won zaterdagavond al ruim van Avanti. © Reinier van Willigen

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 14 april in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

Eerste klasse E
NEC – FC Winterswijk 1-5 (0-1). D. Te Winkel 0-1, Sabotic 0-2, Redeker 0-3, Sabotic 0-4, Boumkass 1-4, Sabotic 1-5 (pen.).
De Zweef – WAVV 3-2 (0-1). Knobben 1-0, Van de Born 1-1 en 1-2, Middelkamp 2-2 en 3-2.
TVC’28 – Rigtersbleek 4-3 (1-1). Schepers 1-0, Hofte 1-1, Schepers 2-1, Scholten 2-2, Nordkamp 2-3, Huizinga 3-3, Roelofs 4-3.
Tubantia – Longa’30 0-1 (0-1). Heinsbroek 0-1.
Stevo – BWO 1-0 (0-0). Paus 1-0.

Tweede klasse J
MVV’29 – Vogido 3-0 (1-0). Ter Wee 1-0, Kamphuis 2-0, Weiss 3-0.
Schalkhaar – Achilles’12 3-1 (1-0). Klosters 1-0, Kelder 2-0, Ritmeester 2-1, Te Riele 3-1.
Bon Boys – Luctor et Emergo 5-1 (2-0). Beusenberg 1-0, Gersmann 2-0, Van Ek 3-0, Beukert 4-0, Boddeman 4-1, Makkink 5-1.
FC Suryoye-Mediterraneo – ATC’65 5-0 (0-0). Cicek 1-0, L. Aydin 2-0, Eliyo 3-0, Lallouchen 4-0, Turkan 5-0.
Barbaros – Voorwaarts 0-1 (0-0). 0-1.
SDC’12 – Overwetering 1-1 (0-0). Schulte 1-0, Koers 1-1.

Derde klassse A
Eilermark - Avanti W. 5-0 (2-0). De Vries 1-0, 2-0 en 3-0, Nahrwold-Duinkerk 4-0, De Vries 5-0.
Sportlust Glanerbrug - Victoria’28 2-0 (0-0). Zwiers 1-0, Holtman 2-0 (pen.).
NEO - DSVD 4-2 (3-0). Rick ten Tusscher 1-0 en 2-0, Van Berkum 3-0, Floris Lubbers 3-1, Spenkelink 4-1, Floris Lubbers 4-2.
De Tukkers - Reünie 8-0 (2-0). Huisman 1-0, Tymo Schär 2-0, Visschedijk 3-0, Hulskotte 4-0, Borgerink 5-0, Visschedijk 6-0, Stijn Bosweger 7-0, Visschedijk 8-0.
Saasveldia - WVV’34 5-0 (1-0). Dennis Rikkert 1-0, Oosterik 2-0 en 3-0, Dennis Rikkert 4-0, Robin Rikkert 5-0.
Reutum - LSV 2-0 (0-0). Holsink 1-0, Morskieft 2-0.

Derde klasse C
Vios Beltrum - Grol 1-4 (1-2). Wiegerinck 1-0, Zieverink 1-1, Kamphuis 1-2, Berentsen 1-3, Zieverink 1-4.
FC Trias - MASV 3-1 (1-0). Joost Piek 1-0, Stemerdink 2-0, Albertus 2-1 (pen.), Stoverinck 3-1.

Vierde klasse A
Juventa’12 - Borne 1-2 (1-1). Prigge 0-1, Gungor 1-1, Prigge 1-2.
RSC - Almelo 1-0 (1-0). Hobbelink 1-0.
Rood Zwart - Delden 1-2 (1-2). Lutke Willink 0-1, 0-2 (e.d.), Baake 1-2.
Oldenzaal - Sportlust Vroomshoop 2-2 (1-0). 1-0, Jozic 1-1 en 1-2, 2-2.
Vasse - Hengelo 4-1 (1-1). Rick Haarhuis 1-0, 1-1, D. Haarhuis 2-1 (pen.), 3-1 en 4-1.
KOSC - Zenderen Vooruit 0-0.
UD Weerselo was vrij

Vierde klasse B
Buurse - Overdinkel 0-1 (0-1). Schipper 0-1.
De Tubanters - UDI 2-3 (1-1). Smit 0-1, Stijner 1-1, Van Eiken 2-1, K. Schonewille 2-2, Nanninga 2-3.
KSV - FC Aramea 7-0 (3-0). E. van de Wolfshaar 1-0, Gunnewick 2-0 en 3-0, E. van de Wolfshaar 4-0, Gunnewick 5-0, Jurjus 6-0, E. van de Wolfshaar 7-0.
EMOS - Rekken 3-0 (0-0). Kosters 1-0, Van Stralen 2-0, Kosters 3-0.
TVO - FC Eibergen 3-0 (2-0). 1-0 (e.d.), D. ten Dam 2-0, Ottink 3-0.
Rietmolen - Erix 2-2 (1-0). Te Lintelo 1-0, 1-1, Tenhagen 2-1 (pen.), R. ten Have 2-2.
BSC Unisson was vrij

Vierde klasse C
AD’69 - Ulftse Boys 3-2 (2-1). Bauhuis 1-0, Scholten 2-0, 2-1, 2-2, Bauhuis 3-2.
MEC - Loil 2- 0 (1-0). Deunk 1-0, Landewers 2-0.

Vierde klasse G
Raalte - Haarle 0-2 (0-1). Van Breendonk 0-1, Westenenk 0-2.
DAVO - Holten 1-1 (0-1). B. Tuitert 0-1, Mulder 1-1.
Hector - GFC 0-2 (0-1). Siegers 0-1, Wassink 0-2.
Diepenveen - Enter 3-0 (1-0). Vunderink 1-0, Boswinkel 2-0, Vunderink 3-0.
Markelo - Lettele 4-1 (2-0). Jansen 1-0 (pen.), Vagevuur 2-0, Slotman 3-0 en 4-0, 4-1.

Vijfde klasse A
SVV’91 - TVV 3-0 (0-0). Gokmen Yilmaz 1-0, K. Hayta 2-0, Gokmen Yilmaz 3-0.
FC Berghuizen - Manderveen 7-0 (1-0). Heskamp 1-0, Brok 2-0, Agterbos 3-0, Olde Hendrikman 4-0, Agterbos 5-0, Heskamp 6-0, Olde Hendrikman 7-0.
‘t Centrum - Heracles 2-1 (1-1). Pljakic 1-0, Van der Heide 1-1, Leferink 2-1.
La Première - Langeveen 4-2 (4-0). Spin 1-0 en 2-0, Sanchez Torres 3-0, Niks 4-0, W. Waaijer 4-1, (pen.) Leus 4-2.
DTC’07 - Fleringen 3-0 (0-0). Tebbe 1-0, Nijhuis 2-0, Olde Keizer 3-0.
Vosta - De Lutte 3-3 (3-2). Punt 0-1, Vorgers 1-1 en 2-1, Trap 3-1, Telman 3-2, Vreijsen 3-3.

Vijfde klasse B
Haarlo - GSV’63 2-1 (1-0). S. Willems 1-0, Hilhorst 1-1, Helmers 2-1.
Haaksbergen - Diepenheim 1-3 (0-1). G. Haan 0-1, Brummelhuis 1-1, G. Haan 1-2, Roessink 1-3.
Bentelo - DEO 11-1 (4-0). Kruders 1-0, Ottenschot 2-0, Ter Avest 3-0, Smit 4-0, Ter Avest 5-0, Hobert 6-0 en 7-0, Ter Avest 8-0, Graaskamp 8-1, Ottenschot 9-1, Kruders 10-1, Ottenschot 11-1.
Bornerbroek - SVBV 4-3 (0-2). Regelink 0-1, Knoef 0-2, Jonkman 0-3, Schipper 1-3, Bolscher 2-3, Koopman 3-3, Schipper 4-3.
Neede - EGVV 2-0 (0-0). Vos 1-0, Dieperink 2-0.
Lochuizen - Hoeve Vooruit 1-1 (0-0). Mulder 1-0, Kroeze 1-1 (e.d.).

Amateurvoetbal