Volledig scherm
Geen doelpunten bij De Zweef – Stevo (archieffoto) © Bert Kamp

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 10 februari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Veel wedstrijden werden door het slechte weer afgelast. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie

HSC’21 - TEC 4-1 (0-0) Koç 0-1, Grondman 1-1, Bas ter Hogt 2-1, Witbreuk 3-1, Ottink 4-1.
UNA - Quick’20 3-1 (1-1) Eulderink 0-1,  Paridaans 1-1,  Sebrechts 2-1, Tielemans 3-1

Eerste klasse E

Longa’30 – Rigtersbleek 0-1 (0-0). Said 0-1.
De Zweef – Stevo 0-0.
Heino – FC Winterswijk 1-1 (1-0). Gerritsen 1-0, Sabotic 1-1 (pen.).
WAVV – BWO uitgesteld.
Tubantia – TVC’28 uitgesteld.

2eklasse J

Zondag
Vogido – Overwetering 3-0 (2-0). Dilling 1-0 (pen.) en 2-0, Inan 3-0.
MVV’29 – SDC’12 1-4 (0-2). Oude Elferink 0-1, Mensink 0-2, Zwiep 0-3, Huls 1-3, Zwiep 1-4.
WSV – Barbaros 1-2 (1-1). Van Amersfoort 1-0, Eskili 1-1, Avsar 1-2 (pen.).
Bon Boys – Columbia 0-0.
Voorwaarts – Luctor et Emergo 6-1 (1-1). Grieving 1-0, Löwik 1-1, Timmermans 2-1 en 3-1, Rutgers 4-1 en 5-1, Grieving 6-1.
FC Suryoye-Mediterraneo – Schalkhaar 2-1 (1-0). Ter Horst 1-0, Sjauw en Wa 2-0, Klopman 2-1.

Zaterdag
ATC’65 – Achilles’12 5-4 (2-1). Lubberink 1-0, Scholten 2-0, Te Marvelde 2-1, Krake 3-1, Lubberink 4-1, Ritmeester 4-2, Huiskes 4-3, Lubberink 5-3, Wilens 5-4

Derde klassse A

Twenthe - Sportlust Glanerbrug 2-0 (1-0). Spoelder 1-0, Jeurlink 2-0.
Eilermark - Reutum 1-7 (1-2). De Vries 1-0 (pen.), Stijn Slaghekke 1-1 (pen.), 1-2, 1-3 (pen.) en 1-4, Morskieft 1-5, Holsink 1-6 en 1-7.
Saasveldia - Avanti W. 0-0.
LSV - WVV’34 1-3 (1-2). Roescher 0-1, Smit 0-2, Punte 1-2 (pen.), Rupert 1-3.
NEO - De Tukkers 2-3 (1-0). Stam 1-0, Tymo Schär 1-1, Hulskotte 1-2, Stam 2-2, Egberink 2-3.
Losser - Victoria’28 1-0 (1-0). Kuipers 1-0.
DSVD - Reünie werd afgelast.

Derde klasse C

Ruurlo - Grol 1-2 (1-2). Berentsen 0-1, Kristen 0-2, Sprukkelhorst 1-2.
FC Trias - MvR 1-1 (1-0). Kok 1-0, Giesen 1-1 (pen.).
Pax - Vios Beltrum werd afgelast.

Vierde klasse A

UD Weerselo - Juventa’12 1-2 (1-1). Freriksen 0-1, Muller 1-1, Freriksen 1-2.
KOSC - Almelo 2-1 (1-0). Weierink 1-0, Bruns 2-0, Schorn 2-1.
Oldenzaal - Vasse 2-1 (1-1). Vleugels 1-0, Veelers 1-1, Nijhof 2-1.
RSC - Rood Zwart 1-0 (1-0). Siemerink 1-0.
Sportlust Vroomshoop - Hengelo 5-1 (3-0). Tim Spoor 1-0, S. Spoor 2-0 en 3-0, Peters 3-1, Tim Spoor 4-1, S. Spoor 5-1.
Delden - Zenderen Vooruit 2-0 (1-0). Lutke Willink 1-0, Vreriks 2-0.
Borne was vrij

Vierde klasse B

Buurse - KSV  5-1 (2-0). M. Bomkamp 1-0, M. Koenderink 2-0, J. Bomkamp 3-0, 4-0 en 5-0, Gunnewick 5-1.  
Erix - FC Eibergen 2-0 (2-0). W. ten Have 1-0, Spekschoor 2-0.
TVO - Rekken 2-1 (1-1). A. van Laar 1-0, Tankink 1-1, Verberne 2-1.
BSC Unisson - UDI 2-4 (1-2). Nanninga 0-1, Van der Molen 0-2, Wissink 1-2, Lever 1-3, E. Roossink 2-3, Smit 2-4.
EMOS - Rietmolen afgelast
Overdinkel - Aramea afgelast

Vierde klasse C

Zeddam-Sint Joris - MEC afgelast
‘t Peeske - AD’69 afgelast

Vierde klasse G

Hector - Broekland 4-2 (2-0). Wenderman 1-0, Kel 2-0, Wolters 3-0, Booijink 3-1, Wolters 4-1, Booijink 4-2.
Markelo - DAVO 2-0 (0-0). Klumpers 1-0, Slotman 2-0.
Haarle - GFC afgelast
De Gazelle - Enter afgelast
Lettele - Holten afgelast

Vijfde klasse A

Heracles - Manderveen 2-1 (0-0). M. Keizers 1-1, Quentemeijer 2-1 (pen.).
Vosta - Langeveen 1-4 (0-3). S. Schröder 0-1, 0-2 en 0-3, Felhane 1-3, Van de Aast 1-4.
TVV - De Lutte 0-2 (0-2). Punt 0-1 (pen.), Roord 0-2.
‘t Centrum - FC Berghuizen 2-0 (2-0). Brouwer 1-0, Pljakic 2-0.
DTC’07 - Phenix afgelast.
La Première - SVV’91 afgelast.

Vijfde klasse B

Bornerbroek - Haaksbergen 2-2 (2-1). Immeker 0-1, Slagers 1-1, Zwijnenberg 2-1, Koopman 2-2 (e.d.).
Lochuizen - SVBV 3-2 (1-0). N. ten Elsen 1-0 Schulenbarg 1-1, Bannink 1-2, Jerusalem 2-2, Te Kolste 3-2.
Bentelo - Haarlo 6-0 (0-0). Bos 1-0, Broekkamp 2-0, Kruders 3-0, Ottink 4-0 en 5-0, Wilmink 6-0.
Hoeve Vooruit - GSV’63 2-0 (0-0). Kroeze 1-0, J. Hobbenschot 2-0.
Neede - Diepenheim 3-1 (3-1). W. Meeringa 1-0, Celebi 2-0, Haafkes 2-1, W. Meeringa 3-1.
EGVV - DEO afgelast.

Vijfde klasse C

Vosseveld - Etten 0-3 (0-1). Zweekhorst 0-1, Lucassen 0-2, Hillen 0-3.
Kilder - Meddo 1-2 (0-1). J. Kersten 0-1, Van Dillen 1-1, Te Molder 1-2.

Amateurvoetbal