Volledig scherm
Delden - Rood Zwart © Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 9 december in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste Klasse E

BWO – Stevo 0-1 (0-1). Reinerink 0-1.
Rigtersbleek – TVC’28 4-1 (2-0). Monnikhof 1-0, Toryalai 2-0 en 3-0, Huizinga 3-1 (pen.), Sakar 4-1.
Longa’30 – Tubantia 2-1 (0-0). Elyo 0-1, Heinsbroek 1-1 (pen.), Te Veldhuis 2-1.
WAVV – De Zweef 3-2 (3-0). Van Ginkel 1-0 en 2-0, Jansen 3-0, R. Ten Dam 3-1 (pen.), Middelkamp 3-2.
FC Winterswijk – NEC 0-1 (0-1). Gatsjatrian 0-1.

Tweede Klasse J

Voorwaarts – Barbaros 3-1 (1-0). Timmermans 1-0, John 1-1, Grieving 2-1, Zwienenberg 3-1.
Luctor et Emergo – Bon Boys 2-3 (0-2). Van Ek 0-1, Zijlstra 0-2, Abchir 1-2, Van Duijven 2-2 (pen.), Bultman 2-3 (pen.).
Achilles’12 – Schalkhaar 4-2 (2-1). Klopman 0-1, Van Gessel 1-1, Te Marvelde 2-1, Hullegie 2-2, Wilens 3-2 en 4-2.
Vogido – MVV’29 5-2 (2-0). Wiggers 1-0, Paol 2-0, Pots 2-1, Basheer 3-1, Dilling 4-1 en 5-1, Ter Wee 5-2.
Overwetering – SDC’12 2-0 (1-0). Van Breukelen 1-0, Shawkat 2-0.
ATC’65 – FC Suryoye-Mediterraneo 2-5 (2-0). Krake 1-0, Scholten 2-0, Lallouchen 2-1, Korkis 2-2, Lallouchen 2-3, Ter Horst 2-4, Cicek 2-5.

Derde klassse A

Victoria’28 - Sportlust Glanerbrug 1-6 (1-3). Fawzi 1-0, Holtman 1-1, Arslan 1-2, Holtman 1-3, Arslan 1-4, Spanjaard 1-5, Hempenius 1-6.
Avanti W. - Eilermark 0-1 (0-1). Farough Saadi 0-1.
Reunie - De Tukkers 2-3 (0-2). Visschedijk 0-1, Hulskotte 0-2, Dagdelen 1-2, Huisman 1-3, Lammers 2-3.
WVV’34 - Saasveldia 0-0.
LSV - Reutum 0-7 (0-1). Wout Mensink 0-1, Stijn Slaghekke 0-2, Brunninkhuis 0-3 en 0-4, Holsink 0-5, Stijn Slaghekke 0-6 en 0-7.
Losser - Twenthe 2-6 (1-2). Stockmann 1-0, Nijland 1-1, Morsink 1-2, Asbroek 1-3, Jeurlink 1-4, Reijnsdorff 2-4, Leusink 2-5, Hevink 2-6.
DSVD - NEO werd afgelast.

Derde klasse C

Grol - Vios Beltrum 3-3 (2-1). Rexwinkel 1-0 en 2-0, Freek Helmers 2-1 (pen.), Groot Kormelink 2-2, Te Braake 2-3 (eigen doelpunt), Zieverink 3-3.
MASV - FC Trias 2-0 (0-0). Van ’t Veld 1-0, Siep 2-0.

Vierde klasse A

Sportlust Vroomshoop - Oldenzaal 0-1 (0-0). Eigen doelpunt 0-1.
Borne - Juventa’12 2-2 (1-1). Huitink 1-0, Tijhuis 1-1, Huitink 2-1,  C. Kosterink (e.d.) 2-2.
Zenderen Vooruit - KOSC 0-3 (0-0). Brunninkhuis 0-1, Weierink 0-2 en 0-3.
Almelo - RSC 5-1 (2-0). Roling 1-0, Kerr en 3-0, Selami Karki 4-0, Rolefes 5-0, Oude Lashof 5-1.
Delden - Rood Zwart 0-3 (0-1). J. Lindeman 0-1, D. Exterkate 0-2 (pen.), Kenkhuis 0-3.
Hengelo - Vasse afgelast
UD Weerselo was vrij

Vierde klasse B

FC Aramea - KSV 2-4 (1-2). Amiri 1-0, Harmelink 1-1, 1-2, 2-2, Minkhorst 2-3, Van de Wolfshaar 2-4.
UDI - Tubanters 2-1 (1-1). Van Eiken 0-1, Nanninga 1-1, Van der Molen 2-1.
Eibergen - TVO 3-2 (3-0). Lageschaar 1-0 en 2-0, Te Woerd 3-0, D. ten Dam 3-1, M. Ottink 3-2.
Rekken - EMOS afgelast
Erix - Rietmolen afgelast
BSC Unisson was vrij  

Vierde klasse C

Loil - MEC 2-4
Ulftse Boys - AD’69 afgelast

Vierde klasse G

Haarle - Raalte 5-1 (4-1). Ten Have 1-0, Eigen doelpunt 2-0, Verschoor 3-0, 3-1, Verschoor 4-1, Eigen doelpunt 5-1.
Lettele - Markelo 1-4 (1-2). Kuijpers 0-1, Pinkert 0-2, Oosterwijk 1-2 (pen.), Jansen 1-3 (pen.), Kuijpers 1-4.
Enter - Diepenveen 1-2 (0-0). Slagers 1-0, Blanken 1-1, Berends 1-2.
Holten - DAVO 5-1 (3-1). Hofman 1-0, 1-1, Koerkamp 2-1, Tuitert 3-1, Koerkamp 4-1, Jansen 5-1.
GFC - Hector afgelast

Vijfde klasse A

Heracles - ‘t Centrum 1-0 (0-0). Van der Heijden 1-0.
Manderveen - FC Berghuizen 0-0.
Langeveen - La Première 2-2 (1-0). Schröder 1-0, Krüzen 1-1, Sanchez Torres 1-2, Van Aast 2-2.
De Lutte - Vosta 4-1 (1-0). Telmann 1-0, M. Koertshuis 2-0, Wubs 2-1, Roord 3-1, S. Koertshuis 4-1.
Fleringen - DTC’07 1-1 (0-1). Nijhuis 0-1, Stopel 1-1.
TVV - SVV’91 afgelast.

Vijfde klasse B

SVBV - Bornerbroek 6-2 (1-2). Zwijnenberg 0-1, Regelink 1-1, Kroeze 1-2 (e.d.), Knoef 2-2, Esselink 3-2, Schulenbarg 4-2, Kamping 5-2, Van der Burg 6-2.
GSV’63 - Haarlo 6-2 (1-1). Rensink 1-0, Harmsen 1-1, Besselink 2-1, Helmers 2-2, Holtkamp 3-2, Rensink 4-2 en 5-2, Veneklaas 6-2.
Diepenheim - Haaksbergen 2-0 (1-0). Elderink 1-0, Gerritsen 2-0.
Hoeve Vooruit - Lochuizen 2-2 (2-1). Kroeze 1-0, Jerusalem 1-1, R. Velthuis 2-1, Schuurman 2-2.
EGVV - Neede afgelast.
DEO - Bentelo afgelast.

Vijde klasse C

Meddo - Vosseveld 1-3 (0-1). Weber 0-1 en 0-2, J. Kersten 1-2, Oldenkotte 1-3.

Amateurvoetbal