Volledig scherm
Scott Wold (rechts) scoorde twee keer voor Delden. © Orange Pictures/Ron Jonker

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 26 januari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie

HSC’21 - DEM 3-3 (1-2). Cijntje 0-1, Gallego 0-2, Ter Hogt 1-2, Cijntje 1-3, Schepers 2-3, Postma 3-3.

Hoofdklasse A

MSC - Quick’20 1-6 (1-1). Beute 1-0, Zwieneberg 1-1, Eulderink 1-2, Leenders 1-3, Köse 1-4, Rickhoff 1-5, Geelen 1-6.

Hoofdklasse B

Longa’30 - AWC 1-1 (0-1). Kizir 0-1, Besselink 1-1.
Juliana’31 - RKZVC 1-3 (0-2). Storkhorst 0-1 en 0-2, Meijers 1-2 (pen.), Storkhorst 1-3.

Eerste klasse E

Bemmel – TVC’28 1-1 (0-0). Vonk 1-0, Booijnk 1-1.
Rigtersbleek – Tubantia 1-3 (0-1). Scholten 0-1, Elyo 0-2 en 0-3, Dore 1-3.
Heino – Stevo 0-1 (0-0). Weerink 0-1.
De Zweef – FC Winterswijk 3-1 (2-0). Wennemers 1-0, Ten Dam 2-0, Sabotic 2-1, Heuver 3-1.

Tweede klasse J

Bon Boys – NEO 0-0.
ATC’65 – Vogido 0-1 (0-0). Dilling 0-1.
SDC’12 – Eilermark 4-2 (2-1). De Vries 0-1, Van der Velden 1-1, Bels 2-1, De Jong 2-2, Sanders 3-2, Mensink 4-2.
Barbaros – Achilles’12 1-5 (1-3). Bilen 1-0, Hamdaoui 1-1, Scholten 1-2, Wilens 1-3, Scholten 1-4 en 1-5.
FC Suryoye-Mediterraneo – BWO 1-1 (1-1). De Graaf 0-1, Hanna 1-1.

Derde klasse A

MVV’29 - Grol 0-1 (0-1). Riteco 0-1.
LSV - Reutum 0-6 (0-5). Eerdman 0-1, Jurgen Lammerink 0-2, Holsink 0-3, Stijn Slaghekke 0-4 en 0-5, Moncherry 0-6.
Avanti W. - Luctor et Emergo 3-0 (0-0). Carlos Scholtens 1-0, Hofte 2-0, Ungerer 3-0.
Losser - De Tukkers 0-2 (0-1). Tim Haarhuis 0-1, Hulskotte 0-2.
TVO - Saasveldia 3-1 (2-0). Roy Leferink 1-0, Groothuis 2-0, Aaron van Laar 3-0 (pen.), Hofste 3-1.
Borne - WVV’34 1-1 (0-0). Gijs Pierik 0-1, Pieterson 1-1.
DSVD - RSC 3-2 (1-1). Hobbelink 0-1, Spekhorst 1-1 (pen.), Wout Arkink 2-1, Bernd Arkink 3-1, Oude Lashof 3-2 (pen.).

Derde klasse C

FC Trias - VVO 1-1 (1-1). Honderslo 1-0, Steenbergen 1-1.

Vierde klasse A

Delden – Vasse 4-2 (2-1). Scott Wold 1-0, Wigger 1-1, Scott Wold 2-1, Vreriks 3-1, Sam Haarhuis 3-2, Lutke Willink 4-2.
EMOS – Sportclub Overdinkel 2-1 (1-0). Exterkate 1-0, Verbeek 1-1, Bergers 2-1.
Fleringen – Almelo 2-2 (1-2). Poppink 1-0 (pen.), Kerr 1-1 en 1-2, Slaghekke 2-2.
Juventa’12 – Rood Zwart 2-2 (0-1). Hudepohl 0-1 en 0-2, Sven Blankestijn 1-2, Niek Blankestijn 2-2.
Oldenzaal – La Première 0-1 (0-0). Krüzen 0-1.
De Tubanters 1897 – Sportlust Vroomshoop 0-3 (0-0). Ter Braak 0-1, Spoor 0-2, Kosse 0-3.
UD Weerselo – KOSC 1-5 (0-2). Weierink 0-1, Brons 0-2, Lubben 1-2, Weierink 1-3, Brunninkhuis 1-4, Rens Oortman 1-5.

Vierde klasse B

Buurse – Neede 0-2 (0-1). Reesink 0-1, Klein Bruinink 0-2.
FC Eibergen – BSC Unisson 1-2 (0-1). Wissink 0-1, Brinkman 0-2, Te Woerd 1-2.
Hector – Rietmolen 2-0 (2-0). Zwoferink 1-0 en 2-0.
Hoeve Vooruit – UDI 2-3 (1-1). Smit 0-1, Ten Thije 1-1, Karnebeek 2-1, Nanninga 2-2, Schonewille 2-3.
Markelo – Reünie 2-3 (2-1). Jansen 1-0 (pen.), Slotman 2-0, Bouwhuis 2-1, Gedik 2-2, Hennink 2-3.
Twenthe Goor – VIOS Beltrum 1-4 (0-0). Groot Zevert 0-1, Morsink 1-1, Walterbos 1-2, Helmers 1-3 (pen.) en 1-4.
Victoria’28 – Diepenheim 3-4 (2-2). Bennink 1-0, Gerritsen 1-1, Bennink 2-1, Haan 2-2 en 2-3, Roessink 2-4, Ozturk 3-4.

Vierde klasse C

MEC - Meddo 1-5 (0-3). Te Molder 0-1, Kersten 0-2, Te Molder 0-3, Maas 1-3, Te Molder 1-4, Kersten 1-5.
AD’69 - Dinxperlo 2-1 (1-1). Maurick 0-1, Bauhuis 1-1, Scholten 2-1.
Etten - KSV 1-2 (1-1). Van de Wolfshaar 0-1, Mullink 1-1, Lageschaar 1-2.

Vierde klasse G

FC Ulu Spor - Haarle 1-8 (0-6). Van Riessen 0-1 (e.d.), Wagenaar 0-2, Van Breen 0-3, Veldkamp 0-4, Wagenaar 0-5, Veldkamp 0-6, Yildirim 1-6, Knobben 1-7 en 1-8.
Heeten - Holten 1-2 (0-2). Marsman 0-1, Tuitert 0-2, Brinkhof 1-2.
Enter - Lettele 2-0 (0-0). Oremus 1-0, Slagers 2-0.

Vijfde klasse A

Zenderen Vooruit - ’t Centrum 2-2 (0-0). Van Os 1-0 en 2-0, Pljakic 2-1 (pen.), Bartels 2-2.
Manderveen - Hengelo 1-3 (1-3). Schildkamp 0-1, Wesselink 1-1, Schildkamp 1-2, Peters 1-3.
De Lutte - SVV’91 4-1 (3-1). Grashof 1-0, Yildirim 1-1, Vreijsen 2-1, Grashof 3-1 en 4-1.
Bornerbroek - Phenix 4-2 (2-2). Kuik 1-0, Ter Mors 1-1, De Vries 1-2, Kuik 2-2, Lubben 3-2, Schroten 4-2.
Vosta - Bentelo 1-5 (1-1). Van Nierop 1-0, Boerman 1-1 (e.d.), Wilmink 1-2 en 1-3, Heerdink 1-4, Wilmink 1-5.
DTC’07 - Langeveen 0-1 (0-0). Waaijer 0-1.

Vijfde klasse B

Vosseveld - Haaksbergen 3-0 (1-0). Krabben 1-0, 2-0 en 3-0.
Haarlo - SVBV 2-3 (0-2). Regelink 0-1, Van de Laan 0-2, Knoef 2-3.
EGVV - Bredevoort 3-2 (2-1). Navis 1-0 (e.d.), Ten Have 1-1, Meutstege 2-1, Rave 2-2, Jorrit Klein Braskamp 3-2.
GSV’63 - Lochuizen 3-1 (1-1). Schuurman 0-1, E. Besselink 1-1, B. Besselink 2-1 en 3-1.
Wolfersveen - Erix 1-0 (1-0). Schenzel 1-0.

Amateurvoetbal