Volledig scherm
FC Suryoye-Mediterraneo wint de eerste periode. © Reinier van Willigen

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 10 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse E

Heino – Tubantia 4-3 (2-0). Velthuis 1-0, Gerritsen 2-0, Elyo 2-1, Scholten 2-2, Velthuis 3-2, Isijk 3-3, Velthuis 4-3.
TVC’28 – Rohda Raalte 2-1 (1-1). Lugtenberg 0-1, Huizinga 1-1, Schepers 2-1.
Stevo – RKHVV 2-2 (1-1). Rekmans 0-1, N. Wigger 1-1, R. Wigger 2-1, Geutjes 2-2 (pen.).
De Zweef – Bemmel 2-2 (2-1). Spijkerman 1-0 en 2-0, Knuiman 2-1, Hendriks 2-2.
FC Winterswijk – Orion 1-2 (0-0). Mulder 1-0, Beers 1-1 en 1-2.
BVC’12 – Rigtersbleek 4-0 (0-0). Sebens 1-0, Wijnhoven 2-0, Van Eijk 3-0, Wijnhoven 4-0.

Tweede klasse J

Zaterdag
Eilermark - Barbaros 3-5 (0-2). Farough Saadi 0-1 en 0-2, Nicolaas 1-2, Medziani 2-2, De Vries 3-2, Cinar 3-3 en 3-4, Lok 3-5.

Zondag
NEO – Vogido 5-1 (3-0). Deterd 1-0, Spenkelink 2-0, Bom 3-0, Spoler 4-0, Spenkelink 5-0, Dilling 5-1.
SDC’12 – ATC’65 5-1 (3-0). Kosters 1-0, Sanders 2-0, Kosters 3-0, Mensink 4-0 en 5-0, Krake 5-1.
Wijhe’92 - Bon Boys 3-3 (1-0). Booij 1-0 (pen.), Koopman 2-0, Richters 2-1, Strijdveen 3-1, Veldhuis 3-2 en 3-3.
FC Suryoye-Mediterraneo - Achilles’12 1-0 (1-0). El Badey 1-0.
BWO – Schalkhaar 1-3 (0-2). Klopman 0-1 (pen.), Te Riele 0-2 en 0-3, Vos 1-3 (pen.).

FC Suryoye wint eerste periodetitel.

Derde klasse A

Reutum - Borne 6-2 (2-1). Toebes 0-1, Holsink 1-1, Stijn Slaghekke 2-1, Holsink 3-1, Morskieft 4-1, Brunninkhuis 5-1, Stijn Slaghekke 6-1, Mart Kosterink 6-2.
Saasveldia - RSC 3-0 (1-0). Nijhuis 1-0 (eigen doelpunt), Oosterik 2-0 en 3-0.
LSV - MVV’29 1-1 (1-0). Bekkers 1-0, Stan Oude Avenhuis 1-1.
TVO - WVV’34 3-3 (1-3). Leferink 0-1, Thijn Veldhuis 1-1, Roescher 1-2, Aarnink 1-3, Aaron van Laar 2-3, Roy Leferink 3-3.
De Tukkers - DSVD 3-0 (1-0). Visschedijk 1-0 (pen.), Huisman 2-0, Hulskotte 3-0.
Losser - Avanti W. 0-1 (0-0). Carlos Scholtens 0-1.
Luctor et Emergo - Grol 1-2 (0-2). Zieverink 0-1, Berentsen 0-2, Bakker 1-2.

Derde klasse C

Witkampers - FC Trias 1-1 (1-1). Menno Stemerdink 0-1, Hento 1-1.

Vierde klasse A

Juventa ’12 – EMOS 0-4 (0-3). Bergers 0-1, Mengerink 0-2, Van Stralen 0-3, Bergers 0-4.
Fleringen – Sportlust Vroomshoop 4-3 (3-2). Spoor 0-1, Poppink 1-1, Koopman 2-1, Meen 3-1, Jozic 3-2, Hankamp 3-3, Meen 4-3.
Oldenzaal – Delden 4-2 (2-0). Teunissen 1-0, Nijhof 2-0, Bosma 3-0, Lutke Willink 3-1 (pen.), Nijhof 4-1, Scott Wold 4-2 (pen.).
Almelo – KOSC 2-2 (1-1). Rolink 1-0, Timo Bonke 1-1, Busscher 1-2, Kerr 2-2.
Rood Zwart – De Tubanters 1897 2-3 (0-2). Akova 0-1, Kahraman 0-2, Hudepohl 1-2, Roelofsen 1-3, Hudepohl 2-3.
Vasse – Sportclub Overdinkel 4-0 (3-0). Veelers 1-0, Weersink 2-0 en 3-0 (pen.), Sam Haarhuis 4-0.
La Première – UD Weerselo 4-1 (0-1). Brouwers 0-1, Van Straaten 1-1, Ossel 2-1, Spin 3-1, Van Straaten 4-1.

Vierde klasse B

Twenthe Goor – Hoeve Vooruit 5-0 (3-0). Morsink 1-0, Asbroek 2-0 en 3-0, Morsink 4-0 en 5-0.
Hector – Reünie 4-3 (3-2). Jimenez 1-0, Geerligs 1-1, Kel 2-1, Bouwhuis 2-2, Zwoferink 3-2, Dagdelen 3-3, Zwoferink 4-3 (pen.).
FC Eibergen – Victoria ’28 5-0 (2-0). Te Raa 1-0, Roerdink 2-0, Rouwmaat 3-0, Ten Hagen 4-0, Te Raa 5-0.
Rietmolen – Neede 2-2 (1-2). Reesink 0-1, Meeringa 0-2, Tenhagen 1-2, De Lange 2-2.
VIOS Beltrum – Markelo 1-1 (1-1). Helmers 1-0 (pen.), Slotman 1-1.
Diepenheim – UDI 0-4 (0-4). Dore 0-1, Van der Molen 0-2, Van Weersel 0-3, Van der Molen 0-4.
BSC Unisson – Buurse 1-4 (0-2). Brummelhuis 0-1, Koenderink 0-2 en 0-3, Brinkman 1-3, Te Vregelaar 1-4.

Vierde klasse C

KSV - HMC’17 1-0 (0-0). Elshof 1-0
GWVV - AD’69 5-2 (3-0). Klompenhouwer 1-0, Wissing 2-0, Overbeek 3-0, Wissing 4-0, Bauhuis 4-1, Geerts 5-1, Ebbers 5-2.
FC Bergh - Meddo 5-1 (2-1). Hunting 1-0, De Keyzer 1-1, Esselink 2-1 Berendsen 3-1, Esselink 4-1, Trentelman 5-1.
Keijenburgse Boys - MEC 3-1 (0-0). Hiddink 1-0, Menting 2-0 en 3-0, Blekkink 3-1.

Vierde klasse G

Holten - Enter 4-2 (2-0). Martens 1-0, Jansen 2-0, Nijenhuis 2-1, Van der Hulst 3-1, Nijenhuis 3-2, Tuitert 4-2.
SDOL - Haarle 0-3 (0-1). Neulen 0-1, Verhoef 0-2, Veldkamp 0-3.

Vijfde klasse A

Langeveen - De Lutte 0-5 (0-1). Vreijsen 0-1 en 0-2, Van Ham 0-3 (e.d.), Vreijsen 0-4 en 0-5.
Bentelo - SVV’91 6-0 (3-0). P. Wilmink 1-0, Heerdink 2-0 en 3-0, Bos 4-0, Jagai 5-0 (e.d.), Heerdink 6-0.
DTC’07 - Zenderen Vooruit 2-2 (0-0). Wennekink 0-1, Van Os 0-2, Hesselink 1-2 en 2-2.
Vosta - Phenix 6-0 (4-0). Libbers 1-0, Vorgers 2-0, Van Nierop 3-0, Van der Weide 4-0, Vorgers 5-0 en 6-0.
TVV - Manderveen 5-2 (1-0). Altunbas 1-0, Copur 2-0, Jay Jay 3-0, Wesselink 3-1, Jay Jay 4-1, Rikmanspoel 4-2, Dauda 5-2.
‘t Centrum - Hengelo 3-2 (0-0). Pljakic 1-0, Aslan 2-0, Leferink 3-0, Peters 3-1, Schildkamp 3-2.

Vijfde klasse B

Rekken - Haarlo 4-1 (1-0). Stokkers 1-0, Konniger 2-0, Roos 3-0, Helmers 3-1, Roos 4-1.
Bredevoort - Haaksbergen 0-0.
Erix - SVBV 4-1 (0-1). Van de Laan 0-1, Klein Avink 1-1, Ten Have 2-1, Spekschoor 3-1, Weenink 4-1.
GSV’63 - Vosseveld 3-1 (2-1). Jacobs 1-0, Holtkamp 2-0, Weber 2-1, Rensink 3-1.
Lochuizen - DEO 1-1 (0-1). Tackenkamp 0-1, Nijhuis 1-1.

Amateurvoetbal