Volledig scherm
WVV'34 won overtuigend van Twenthe Goor. © Annina Romita

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 januari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie
OJC Rosmalen - Quick'20 2-0 (1-0). Meeuwsen 1-0, Nieuwendaal 2-0.
HSC’21 – ADO’20 3-2 (1-1). De Vré 0-1, Engberink 1-1, Ottink 2-1, Bas ter Hogt 3-1, Mazreku 3-2.

Hoofdklasse

Alcides - RKZVC 1-2 (0-1). Storkhorst 0-1, Wobbes 1-1, J. Schutten 1-2.

Eerste klasse E

Rigtersbleek – Bemmel 2-1 (0-0). Monnikhof 1-0, Houterman 1-1 (pen.), Toryalai 2-1.
Longa’30 – WAVV 4-1 (3-0). Bader 1-0, Kemperman 2-0 en 3-0, Berendsen 4-0, Jansen 4-1.
FC Winterswijk – Tubantia 2-0 (2-0). D. Te Winkel 1-0, Sabotic (pen.) 2-0.
TVC’28 – Stevo 0-3 (0-0). Harmelink 0-1 (eigen doelpunt), Oude Booijink 0-2, R. Wigger 0-3.
BVC’12 – De Zweef afgelast.
BWO – Heino afgelast.

Tweede klasse J

Luctor et Emergo – FC Suryoye Mediterraneo 7-2 (4-2). Korkis 0-1, Lahdo 0-2, Schorn 1-2 (pen), en 2-2, Bakker 3-2, Schorn 4-2, Bakker 5-2 (pen.), Abchir 6-2, Boddeman 7-2 (pen.).
Overwetering – Barbaros 6-2 (2-1). Hekman 1-0 en 2-0, Karadavut 2-1, Hekman 3-1, Shakwat 4-1 en 5-1, Turk 5-2, Elshof 6-2.
Vogido – ATC’65 2-3 (1-2). Gigengack 0-1, Dilling 1-1, Moonen 1-2, Lubberink 2-2 en 2-3.
Columbia – MVV’29 afgelast.
SDC’12 – Schalkhaar afgelast.
Achilles’12 – Bon Boys afgelast.

Derde klasse A

De Tukkers - Sportlust Glanerbrug 2-3 (1-2). Holtman 0-1, Visschedijk 1-1, Holtman 1-2, Egberink 2-2, Holtman 2-3.
LSV - Eilermark 2-2 (1-1). Kosters 1-0, De Vries 1-1 en 1-2, Nijhuis 2-2.
Avanti W. - NEO 2-2 (1-0). Ungerer 1-0, Huls 1-1, Rick ten Tusscher 1-2, Nijkrake 2-2.
WVV’34 - Twenthe 5-0 (1-0). Gijs Pierik 1-0, Horstink 2-0 en 3-0, Mahmoud Jaafil 4-0, Baas 5-0.
Victoria’28 - Saasveldia 2-7 (1-4). Kamphuis 1-0, Oosterik 1-1, Robin Rikkert 1-2, Oosterik 1-3, Robin Rikkert 1-4, Sjors Kenkhuis 1-5 en 1-6, Oosterik 1-7, Kamphuis 2-7.
Reünie - Reutum en DSVD - Losser werden afgelast.

Derde klasse C

Grol - Rheden 0-2 (0-1). D’Hulst 0-1 en 0-2.
SML - FC Trias 2-0 (1-0). De Kok 1-0, Lemrine 2-0.
Vios Beltrum - Doetinchem 2-2 (0-0). Hondeling 0-1, Groot Kormelink 1-1 (pen.), Stolle 1-2 (pen.), Groot Kormelink 2-2. 

Vierde klasse A

Zenderen Vooruit - Oldenzaal 1-3 (1-1). Jansen 0-1, J. Vetketel 1-1, Waziry 1-2, Oude Nijhuis 1-3.
Juventa’12 - Vasse 3-2 (1-1). N. Blankestijn 1-0, L. Tijhuis 1-1 (e.d.), D. Haarhuis 1-2, Freriksen 2-2, Van Brouwershaven 3-2.
Almelo - UD Weerselo 2-1 (2-0). Rolefes 1-0, Sakru 2-0, Brouwers 2-1.
Delden - RSC 3-1 (1-1). S. van Benthem 0-1, Freriks 1-1 en 2-1, Hendrikse 3-1.
Borne - Rood Zwart afgelast
Hengelo - KOSC afgelast
Sportlust Vroomshoop was vrij

Vierde klasse B

FC Aramea - Rietmolen 3-3 (1-0). Bouakkez 1-0, S. te Rietmole 1-1, Lahdo 2-1, S. te Rietmole 2-2 en 2-3, Bouakkez 3-3 (pen.).
Buurse - Rekken 3-1 (0-1). Roos 0-1, Onstein 1-1, M. Bomkamp 2-1 (pen.) en 3-1.
UDI - TVO 4-2 (2-1). Nanninga 1-0, Bonzet 2-0, Groothuis 2-1, A. van Laar 2-2, Van der Molen 3-2 en 4-2.
Sportclub Overdinkel - BSC Unisson afgelast
KSV - Tubanters afgelast
Erix - EMOS afgelast
FC Eibergen was vrij

Vierde klasse C

Keijenburgse Boys - MEC afgelast
Sprinkhanen - AD’69 afgelast

Vierde klasse G

Enter - Hector 1-1 (1-1). Wolters 0-1, M. Geels 1-1.
Holten - Raalte 7-1 (7-0). Huisman 1-0 en 2-0, Martens 3-0, Koerkamp 4-0, Huisman 5-0, Jansen 6-0, Huisman 7-0, Vural 7-1.
Broekland - Markelo 1-1 (1-1). Schiphorst 1-0, Kuijpers 1-1.
Haarle - Nieuw Heeten afgelast
GFC - ABS afgelast

Vijfde klasse A
Langeveen - ‘t Centrum 0-4 (0-2). Pljakic 0-1 en 0-2, Adrovic 0-3 en 0-4.
Heracles - Fleringen 2-2 (1-2). G. Koopman 0-1, Van der Heijden 1-1, D. Koopman 1-2, Quentemeijer 2-2.
FC Berghuizen - Phenix 4-0 (1-0). Agterbos 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0.
De Lutte - DTC’07 afgelast.
Manderveen - SVV’91 afgelast.
TVV - La Première afgelast.

Vijfde klasse C
Meddo - Marienveld 5-0 (2-0). J. Kersten 1-0, M. Kersten 2-0, Pelle 3-0, J. Kersten 4-0 en 5-0.
*Meddo heeft door de winst de eerste periode gepakt.

Amateurvoetbal