Volledig scherm
Lesley Nahrwold in actie tegen DUNO. © OrangePictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdagvoetbal

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 20 april in het regionale zaterdagvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

Excelsior’31 – CSV Apeldoorn 2-0 (1-0). Penterman 1-0 en 2-0.
AZSV - WHC 2-1 (1-0). Jansen 1-0, Velthuis 1-1, Jansen 2-1.
Staphorst – SVZW 7-1 (6-1). Reuvers 1-0, Ter Avest 2-0 en 3-0, Reuvers 4-0, Ter Avest 5-0, Reuvers 6-0, 6-1 (pen.), De Jonge 7-1.
DETO – DUNO 4-1 (1-1). Talsma 0-1, Aman 1-1, Nijhuis 2-1 en 3-1, Peppels 4-1.

Eerste klasse D

Bennekom – Enter Vooruit 1-0 (0-0). Veenhof 1-0.
Hierden – DOS’37 4-2 (1-0). Vermeulen 1-0, Bove 1-1, Spoelstra 2-1, Klaassen 3-1, Van der Velden 3-2, Beelen 4-2.

Tweede klasse H

Vroomshoopse Boys – FC Zutphen 2-0 (0-0). Hutten 1-0 en 2-0.
DZSV – Hulzense Boys 0-2 (0-0). Schoenmaker 0-1, Wilbrink 0-2.
De Esch – ON Almelo 2-0 (2-0). Vehof 1-0 en 2-0.
Be Quick’28 – Den Ham 1-3 (1-1). Kuiper 0-1, Winkeler 1-1, Veurink 1-2, Van Haarst 1-3.
WVF – Sparta E. 0-1 (0-0). Zweers 0-1 (e.d.).

Derde klasse D

DES - Kloosterhaar 1-2 (0-0). Top 1-0, Warmink 1-1, Benjamins 1-2.
Mariënberg - Juliana’32 2-2 (0-1). Hilgerink 0-1, R. Hofsink 1-1 en 2-1, Bicer 2-2.
OZC - Bergentheim 2-2 (1-0). Dunnewind 1-0 en 2-0, Buitenhuis 2-1, Hakkers 2-2.
SVVN - Quick’20 2-5 (0-4). Rickhof 0-1, Boitelle 0-2 en 0-3, Braam 0-4, Bolink 1-4, Mulder 2-4, Spit 2-5.
Blauw Wit’66 - Voorwaarts V. 2-1 (1-1). Harms 0-1, Muller 1-1, Klein Nagelvoort 2-1.
Hellendoorn - Wilhelminaschool 0-1 (0-0). Nijenhuis 0-1 (pen.).
PH - ASV’57 9-3 (5-1). Visser 0-1, M. Bekhuis 1-1, Hesselink 2-1, M. van Straaten 3-1 en 4-1, Hesselink 5-1 (pen.), Schwarte 6-1, Aykutlu 7-1, Schwarte 8-1, Brunsman 8-2, Aykutlu 9-2, Brunsman 9-3.

Vierde klasse D

Bruchterveld - DKB 1-2 (0-1). Kerssies 0-1, N. Dijk 1-1, D. van Zandwijk 1-2.
SVV’56 - Lemele 3-1 (2-1). Marsman 0-1, Fortuna 1-1, N. van Dijk 2-1, Stubbe 3-1.
Daarlerveen - HTC 2-4 (0-2). Wissink 0-1 en 0-2, Wesselink 1-2, Wissink 1-3 (pen.), Wesselink 2-3, Tatje 2-4.

Vierde klasse F

SC Rijssen - Drienerlo 0-2 (0-0). Koehorst 0-1, Van den Berg 0-2.

Amateurvoetbal