Volledig scherm
EMOS kon dubbel juichen: 3-1 winst op UDI en daardoor een ronde verder. © Reinier van Willigen

Uitslagen en groepswinnaars districtsbeker zondag

ENSCHEDE - De beslissende wedstrijden in de groepsfase van de districtsbeker zijn gespeeld. Bekijk hier het overzicht van de zondagpoules met de uitslagen van dit weekeinde en de groepswinnaars.

Groep 1
Hector – SDOL 0-1
De Tukkers – Juventa’12 3-0

- De Tukkers naar volgende ronde

Groep 5
Sp. Deventer – Luctor 1-0

- Heeten naar volgende ronde

Groep 6
Meddo – Sp. Overdinkel 1-5
BSC Unisson – Losser 2-4

- Sp. Overdinkel naar volgende ronde

Groep 7
Sportlust Vr. – Hoonhorst 3-4
MVV’29 – Overwetering 1-4

- Overwetering naar volgende ronde

Groep 9
UD Weerselo – RSC 3-2

- UD Weerselo naar volgende ronde

Groep 13
Fleringen – Reutum 1-3

 - Hoeve Vooruit naar volgende ronde

Groep 16
La Première – Colmschate 2-3
Saasveldia – Twenthe 4-1

- Colmschate naar volgende ronde

Groep 20
Delden – Neede 5-1
Lochem – WVV’34 2-4

- Delden naar volgende ronde

Groep 21
Reünie – SJO 4-0

- TVO naar volgende ronde

Groep 24
Buurse – FC Trias 2-5
FC Winterswijk 2 – LSV 3-0

- FC Winterswijk 2 naar volgende ronde

Groep 25
HSC’21 2 – De Tubanters 6-1
Avanti W. – Victoria’28 3-2

- HSC’21  2 naar volgende ronde.

Groep 27
Borne – Nieuw Heeten 3-0
Helios – Markelo 5-1

- Helios naar volgende ronde.

Groep 29
VIOS B. – AD’69 2-1
Grol – Longa’30 2 2-0

- Grol naar volgende ronde.

Groep 30
DSVD – Ulu Spor 7-0

- DSVD naar volgende ronde.

Groep 34
Phenix – Bentelo 2-2

- Bentelo naar volgende ronde.

Groep 37
Rekken – FC Eibergen 2-2
TVV – Oldenzaal 2-4

- Oldenzaal naar volgende ronde.

Groep 38
Langeveen – Vasse 0-1

- Vasse naar volgende ronde.

Groep 39
Mariënheem – Almelo 3-8
Zenderen Vooruit – IJsselstreek 1-3

- Almelo naar volgende ronde.

Groep 41
Lochuizen – Rood Zwart 0-5
Hengelo – Rietmolen 3-3

- Rietmolen naar volgende ronde.

Groep 46
’t Centrum – MEC 5-1

- ’t Centrum naar volgende ronde.

Groep 47
Erix – Westendorp 3-2
KSV – Kilder 

Groep 48
De Lutte – KOSC 1-0

- De Lutte naar volgende ronde.

Groep 50
Manderveen – Vosta 2-3

- Broekland naar volgende ronde.

Groep 53
EMOS – UDI 3-1
Haaksbergen – SVV’91 0-1

- EMOS naar volgende ronde.

Groep 55
Enter – Raalte 4-0

- Enter naar volgende ronde.

Groep 56
Haarle – Bornerbroek

Amateurvoetbal