Volledig scherm
DETO speelt twee keer in het paasweekeinde. © Marcel ter Bals

Volop amateurvoetbal met Pasen

UPDATEENSCHEDE - Vorig jaar was het karig met alleen wedstrijden op eerste paasdag, dit seizoen is er gelukkig weer een uitgebreid paasmenu in het amateurvoetbal. Het schema voor zaterdag 20 april en maandag 22 april. In de derde klasse is de aftrap van het duel maandag tussen Losser - NEO verplaatst naar 11.30 uur.

Zaterdagvoetbal
Hoofdklasse B
20 april
Excelsior’31 – CSV Apeldoorn (14.30u)
AZSV – WHC (14.30u)
Staphorst – SVZW (14.30u)
DETO – DUNO (14.45u)
22 april
Buitenpost – DETO (14.30u)

Eerste klasse D
20 april
Hierden – DOS’37 (15.00u)
Bennekom – Enter Vooruit (15.00u)

Volledig scherm
De Esch speelt een degradatieduel tegen ON Almelo. © Robin Hilberink

Tweede klasse H
20 april
De Esch – ON Almelo (14.30u)
Be Quick’28 – Den Ham (14.30u)
Vroomshoopse Boys – FC Zutphen (14.30u)
WVF – Sparta Enschede (15.00u)
DZSV – Hulzense Boys (15.00u)

Derde klasse D
20 april
DES – Kloosterhaar (14.30u)
OZC – Bergentheim (14.30u)
Marienberg – Juliana’32 (14.30u)
SVVN – Quick’20 (14.30u)
Blauw Wit’66 – Voorwaarts V. (15.00u)
PH Almelo – ASV’57 (15.00u)
Hellendoorn – Wilhelminaschool (15.00u)

Vierde klasse D
20 april
Bruchterveld – DKB (14.30u)
Daarlerveen – HTC (14.30u)
SVV’56 – Lemele (15.00u)

Vierde klasse F
20 april
SC Rijssen – Drienerlo (14.30u)

Volledig scherm
HSC ontvangt zaterdag Dongen. © Ron Jonker

Zondagvoetbal
Derde divisie
20 april
Jong FC Volendam – Quick’20 (18.00u)
HSC’21 – Dongen (19.00u)
22 april
OJC Rosmalen – HSC’21 (14.00u)

Hoofdklasse A
20 april
SDO – RKZVC (18.00u)

Eerste klasse E
20 april
BVC – TVC’28 (18.00u)
WAVV – BWO (18.00u)
Rigtersbleek – Stevo (18.00u)
Longa’30 – NEC (19.00u)
22 april
De Zweef – Bemmel (14.00u)
WAVV – Tubantia (14.00u)
FC Winterswijk – BWO (14.00u)

Volledig scherm
Een garantie voor spektakel: Suryoye - Barbaros. © Reinier van Willigen

Tweede klasse J
20 april
Luctor – SDC’12 (18.00u)
22 april
Vogido – WSV (14.00u)
Voorwaarts Twello – Bon Boys (14.00u)
ATC’65 – MVV’29 (14.00u)
Columbia – Achilles’12 (14.00u)
Suryoye-Med. – Barbaros (14.00u)

Derde klasse A
20 april
DSVD – Reunie (14.00u)
LSV – Saasveldia (19.00u)
22 april
Losser –NEO (11.30u)
WVV’34 – De Tukkers (14.00u)
Reunie – Sportlust Gl. (14.00u)
DSVD – Eilermark (14.00u)
Twenthe – Reutum (14.00u)

Derde klasse C
22 april
Gendringen – FC Trias (14.00u)
Grol – Doetinchem (14.30u)
MASV – VIOS Beltrum (14.30u)

Vierde klasse A
20 april
Zenderen Vooruit – Juventa’12 (18.00u)
22 april
Sportlust Vr. – UD Weerselo (14.00u)
Borne – Vasse (14.00u)
Oldenzaal – Rood Zwart (14.00u)
Almelo – Hengelo (14.00u)
Delden – KOSC (14.30u)

Vierde klasse B
20 april
EMOS – Rietmolen (16.00u)
BSC Unisson – Buurse (18.00u)
Rekken – Sp. Overdinkel (18.00u)
22 april
Rekken – UDI (14.00u)
FC Aramea – De Tubanters (14.00u)
Sp. Overdinkel – EMOS (14.00u)FC Eibergen – KSV (14.00u)

Vierde klasse C
22 april
’t Peeske – MEC (14.00u)
Keijenburgse Boys – AD’69 (14.00u)

Volledig scherm
GFC, vanaf komend seizoen actief op zaterdag, wil nog meedoen om de bovenste plekken in 4G. © Annina Romita

Vierde klasse G
20 april
GFC – Raalte (18.00u)
22 april
Broekland – Enter (14.00u)
GFC – DAVO (14.00u)
Gazelle – Markelo (14.00u)
Holten – Diepenveen (14.00u)
Haarle – Hector (14.00u)

Vijfde klasse A
20 april
DTC’07 – Phenix (17.00u)
La Premiere – Fleringen (18.00u)
SVV’91 – Langeveen (18.00u)
22 april
DTC’07 – SVV’91 (14.00u)
Fleringen – ’t Centrum (14.00u)
Manderveen – Phenix (14.00u)
De Lutte – Berghuizen (14.00u)
TVV – Vosta (14.00u)
Heracles – La Premiere (14.00u)

Vijfde klasse B
20 april
EGVV – DEO (17.00u)

Vijfde klasse C
22 april
Meddo – Ajax B. (14.00u)
Kilder – Vosseveld (14.00u)

Amateurvoetbal