Volledig scherm
© Thinkstock

Wie traint waar komend seizoen in het amateurvoetbal?

ENSCHEDE - Wie traint waar komend seizoen in het amateurvoetbal? Zo'n 140 clubs telt het verspreidingsgebied van de Twentsche Courant Tubantia, ze zijn inmiddels allemaal bezet voor 2019/2020. Bekijk het overzicht.

Volledig scherm
Tim Engbers: met zaterdagteam Quick'20 naar de tweede klasse. © Orange Pictures

Zaterdagvoetbal
Derde divisie
Excelsior’31 - Peter Wesselink

Hoofdklasse
AZSV - Dave de Jong
DETO Twenterand - Otto Krabbe

Eerste klasse
DOS’37 - Kenan Durmusoglu
SVZW  - Philip Agteres

Tweede klasse
Den Ham - Jurgen Kok
Enter Vooruit - Peter Schulte
Hulzense Boys - Bram Freie
PH Almelo - Bjorn Hodes
Quick’20 - Tim Engbers
Sparta Enschede - Jeroen Niks
Vroomshoopse Boys - Jan-Peter Jonkman

Derde klasse
AJC’96 - Erik Hellegers
ASV’57 - René de Visscher
Bergentheim - Bert Snippe
Bruchterveld - Arjan Keuken
De Esch - Walter Weghorst
DES - Randolph de Fretes
Hellendoorn - Bart Benneker
Kloosterhaar - Erik Drenthen
Mariënberg - Niels van ’t Hoog
ON Almelo - Frank Eeftink
SVVN - Julian op den Dries
Voorwaarts V. - Tim Nijzink
Wilhelminaschool  - Anne de Jong

Vierde klasse
Achilles Enschede - Kare Becker
Achilles’12 - Omar Wennink
ATC’65 - Niek Woesthuis
AVC Heracles - Martijn Wessels
Blauw Wit’66 - Helwich Machielsen
BZSV Blauwwitters - Aart-Jan Quak
Daarle - Alex Hengeveld
Daarlerveen - Geerten Brinkman
De Zweef - Rutger Wijkman
DRC 2012 - Laurens Oude Breuil
Drienerlo - Marnix Smit
Eilermark - Tim Schepers
FC Aramea - Arnold Marshall
FC Berghuizen - Niek Smudde
FC Winterswijk - Gerald Magendans
GFC - Romano Lammertink
Juliana’32 - Stijn Kistemaker
MVV’69 - Arjan Visscher
PW 1885 - Gerben Nijhuis
Rigtersbleek - Tim Somberg
SC Enschede - Peter Nuchelmans
SC Rijssen - Michel Luberti
Sportlust Glanerbrug - Hilbert van Gils
SV Rijssen - Gerard Willems
SVV’56 - Henri Vogelzang
SVV’91 - Marcel van Mourik
Tubantia - Emiel ten Donkelaar

Volledig scherm
Mark Dijkstra begint komend seizoen aan z'n zevende jaar bij Hector. Hij is daarmee een van de langstzittende trainers in de regio. © OrangePictures/

Zondagamateurs
Derde divisie
HSC’21 - Daniël Nijhof

Hoofdklasse
Longa’30 - Erik Zandstra
Quick’20 - Steven Verheijen
RKZVC - Laurens Knippenborg

Eerste klasse
De Zweef - Anton Wennemers
FC Winterswijk - John Gielink
Rigtersbleek - Mete Soygul
Stevo Geert Veldhuis
Tubantia Eric van Zutphen
TVC’28 - Michiel Mensink

Tweede klasse
Achilles’12 -  Jeffrey de Visscher
ATC’65 - Roy de Vos
Barbaros - Ugur Yildirim
Bon Boys - Berthil ter Avest
BWO - Paul Oberjé
Eilermark - Wesley Sanders
NEO - Jan Willem van Holland
SDC’12 - Mark Wijnreder
Suryoye-Mediterraneo - Paul Krabbe
Vogido - Marcel Degenaar

Derde klasse
Avanti Wilskracht  - Leon Schmitz
Borne - Rob Bakker
De Tukkers - Joost du Gardijn
DSVD - Niki Leferink
FC Trias - Yassin Ouardighi
Grol - Sander Hoopman
Losser - Gerard Bos
Luctor et Emergo - Remco Hammink
MVV’29 - Marcel Oude Nijhuis
LSV Lonneker - Rob Poell
Reutum - Peter Bokma
Saasveldia - Remco Weusthof
RSC - Noël Spijker
TVO - Danny Ottink
WVV’34 - Roy Workel

Volledig scherm
Voormalig prof Thijs Houwing gaat aan de slag als coach bij vierdeklasser SV Almelo. © Lenneke Lingmont

Vierde klasse
AD’69 - Mark Schepers
Almelo - Thijs Houwing
BSC Unisson - Michel Weiss
Buurse - Niels Oude Tijdhof
De Tubanters - Martijn Misana
Delden - Wouter Kwakkenbos
Diepenheim - Christian Koop
EMOS - Clemens Zwijnenberg
Enter - Rob Roelofs
FC Eibergen - Arno Leppink
Fleringen - Hielke aan de Stegge
Haarle - Kelvin Bonhof
Hector - Mark Dijkstra
Hoeve Vooruit - Raymond Wichers Schreur
Holten - Richard van Dellen
Juventa’12 - Gerard Kocks
KOSC - Peter de Vries
KSV Vragender - Marco Engelberts
La Première - Roy Bouck
Markelo - Rutger Kats
MEC - Mark Reinders
Meddo - Dennis Teunissen
Neede - William Krabbenborg
Oldenzaal - Joost Klein Buursink
Reünie - Peter Jansen
Rietmolen - Frank Bruins
Rood Zwart - Remco Dokter
Sportclub Overdinkel - Tim Meijerink
Sportlust Vroomshoop - Job Lamberink
Twenthe Goor - Hans Dirksen
UD Weerselo - Arno Knapen
UDI - André Oosten
Vasse - Mark Bolink
Victoria’28 - Jeroen Kiepman
VIOS Beltrum - Kevin Vos

Vijfde klasse
Bentelo - Bert-Jan Heupers
Bornerbroek - Ronnie Braak
De Lutte - René Belt
DEO - Christiaan Diepenbroek
DTC’07 - Richard T. Oude Koehorst
EGVV - Tim Kollen
Erix - Mick Hermsen
FC ’t Centrum - Robert Brantenaar
GSV’63 - Dennis Arentsen
Haaksbergen - Gerard Timmers
Haarlo - Raymond van der Heide
HVV Hengelo - Fernando Pascale
Lochuizen - Peter Groot Kormelink
Langeveen - Tom Veldschoten
Manderveen - Herman Middelkamp
Phenix - Deniz Sabit
Rekken - Mark Roossink
SVV’91 - Murat Hayta
TVV - Tuncay Bulut
Vosseveld - Ronald van der Plaats
Vosta - Robin Klijnstra
Zenderen Vooruit - Ruud Ottenhof

Amateurvoetbal