Van der Mark sluit weekeinde in Assen af op de zesde plek
ASSEN - Tijdens de laatste race van het weekeinde in Assen bij het WK Superbike eindigde Michael van der Mark zondag op de zesde plek.
Van der Mark begon de race vanaf plek elf. In de eerste bocht was er meteen een valpartij; Garrett Gerloff tikte Toprak Razgatlioglu van de baan. Van der Mark rukte op naar de vijfde plek, maar kon niet verder naar voren komen. Gedurende de race moest de Rotterdammer eerst de nodige plaatsen inleveren, om kort voor het einde nog wat naar voren te komen en als zesde te finishen.
Jonathan Rae won, net als de race zaterdag en de eerdere sprintrace op zondag, de wedstrijd. De leider in de WK-tussenstand kende daarmee een perfect weekeinde in Assen.
De eerstvolgende race van het WK Superbike, de zesde ronde van het seizoen, is van 6 tot en met 8 augustus in Tsjechië. In totaal staan er dertien raceweekeinden op het programma.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
FBK Games past voor ‘bijzondere atlete’ Sifan Hassan het programma aan
-
Zelfs val houdt Jeffrey Herlings niet tegen bij Grote Prijs van Letland
Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft de Grote Prijs van Letland in de MXGP op zijn naam geschreven. De Nederlander won beide manches in Kegums. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
Femke Bol overtuigt meteen bij eerste wedstrijd van seizoen
Femke Bol heeft in een tijd van 53,12 de 400 horden gewonnen bij wedstrijden in het Belgische Oordegem. Het was haar eerste wedstrijd van het seizoen én meteen de beste prestatie van het jaar. -
Femke Bol blijft ongeslagen op 400 horden in Diamond League, wereldrecord Kipyegon op 1500 meter
Atlete Femke Bol heeft haar ongeslagen status op de 400 meter horden in de Diamond League behouden. De Amersfoortse won met overmacht de wedstrijd bij de meeting in Florence in een tijd van 52,43 seconden. Daarmee bleef ze vier tienden boven haar Nederlands record van 52,03. Het is wel de beste wereldjaarprestatie.
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
-
-
-
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
PREMIUM
Populariteit Femke Bol stijgt tot grote hoogte: 'Het is echt ongekend, mensen denken dat ik een superhuman ben’
Nergens kun je de populariteit van een Nederlandse atleet beter meten dan bij de FBK Games, ’s lands grootste atletiekwedstrijd. En in Hengelo ervoer Femke Bol hoezeer de fans haar in het hart hebben gesloten. ,,Het is echt ongekend. Mensen denken dat ik een of andere superhuman ben.”