Ook op haar 75ste verjaardag woonde prinses Margriet, hier te zien met haar echtgenoot mr. Pieter van Vollenhoven, een voorstelling bij van Introdans in Theater Orpheus in Apeldoorn.
Volledig scherm
Ook op haar 75ste verjaardag woonde prinses Margriet, hier te zien met haar echtgenoot mr. Pieter van Vollenhoven, een voorstelling bij van Introdans in Theater Orpheus in Apeldoorn. © Rob Voss

Prinses Margriet viert tachtigste verjaardag in Apeldoorn met groot koninklijk gezelschap

Prinses Margiet woont op woensdagavond 15 februari ‘Carmen.maquia’ van dansgezelschap Introdans bij in Apeldoorn bij, ter gelegenheid van haar 80e verjaardag. Dat heeft de Rijksvoorlichtingsdienst bekendgemaakt. Ook Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zullen aanwezig zijn.

0 reacties

  1. Zoon vermeende Apa­che-schut­ter uit Uddel: 'Mijn moeder kon niet eens afscheid van hem nemen’
    PREMIUM
    UPDATE | MET VIDEO

    Zoon vermeende Apa­che-schut­ter uit Uddel: 'Mijn moeder kon niet eens afscheid van hem nemen’

    Zijn familie noemt het eerder ‘een ontvoering’ dan een arrestatie. De Uddelenaar (52) die gisteren werd opgepakt omdat hij met een luchtbuks op een helikopter van Defensie zou hebben geschoten, heeft nog geen contact met zijn gezin gehad. Zoon Kees-Jan is er bovendien van overtuigd dat zijn vader niet écht heeft geschoten. ,,Hij werd tegen de muur gedrukt en direct afgevoerd.’’
    Uddel