Dode door ongeval waarbij auto in brand vliegt in Terneuzen, ander slachtoffer zwaargewond
In Terneuzen is zaterdagavond op de Rooseveltlaan een ernstig ongeluk gebeurd. De auto vloog na het ongeval in brand. Eén slachtoffer is overleden, een ander slachtoffer is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De weg is afgezet.
Het ongeluk vond rond 20 uur plaats bij een bocht van de Rooseveltlaan in Terneuzen. De auto botste waarschijnlijk op een boom. Het voertuig brak in twee stukken en stond al snel volledig in lichterlaaie.
Vrijwel direct werden de brandweer, de politie en meerdere ambulanceteams opgeroepen. Later werd ook de Rotterdamse traumahelikopter gealarmeerd, maar die werd uiteindelijk niet meer ingezet.
Het dodelijke slachtoffer overleed ter plekke. De zwaargewonde is per ambulance naar het ziekenhuis in Terneuzen gebracht. De politie doet nog onderzoek naar de oorzaak van het ongeval en roept getuigen op zich te melden. De weg is afgezet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMcolumn1
Leraren krijgen rode vlekken van vragen over die vrije dagen, ouders van de dagen zelf
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Agent meters meegesleurd op motorkap na aanrijding door drugsverdachte
Een drugsverdachte heeft donderdagavond opzettelijk een agent aangereden in Hoogerheide, aldus de politie. Volgens een woordvoerder werd de 25-jarige man betrapt bij een vermoedelijke drugsdeal op een parkeerterrein. -
met video
Brand breekt uit tijdens show Raveleijn in Efteling, ook stoomtreintje aangereden door vrachtwagen
In de show Raveleijn in de Efteling is dinsdag brand ontstaan, zegt een woordvoerder van het park. Het vuur woedde in een decorstuk, op de plek van een vuureffect. Het sein brand meester is inmiddels gegeven. Het was niet het enige incident.Kaatsheuvel -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.
-
UPDATE
Van orale bevrediging tot discriminatie: het is aan de orde van de dag in vrouwengevangenis Nieuwersluis
Nieuwersluis -
-
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
Seksverbod in Zeeuwse duinen na overlast van seksende mensen
De overlast van seksende mensen in de duinen van natuurgebied Oranjezon is volgens de Zeeuwse gemeente Veere zo groot dat de politie tegen hen gaat optreden. Als ze betrapt worden, riskeren ze in het vervolg een boete, aldus een woordvoerder.Vrouwenpolder