Eigenares Marloes van den Heuvel heeft zestien gespierde sporters uit Stolwijk op de foto laten zetten voor een verjaardagskalender. John Sluijs (links) en Bernard Kool staan ook op deze kalender.
Volledig scherm
PREMIUM
Eigenares Marloes van den Heuvel heeft zestien gespierde sporters uit Stolwijk op de foto laten zetten voor een verjaardagskalender. John Sluijs (links) en Bernard Kool staan ook op deze kalender. © Pim Mul

Geen zin om te trainen, maar shoot voor een sexy kalender bleek dé motivatie voor deze mannen

De boel was een tikkie ingekakt in sportschool Just Move in Stolwijk. Toen Marloes van den Heuvel na de heropening in mei haar leden eens goed bekeek, bemerkte ze bij de mannen weinig animo om het krachthonk weer in te gaan. Het maken van een verjaardagskalender met daarop zestien halfnaakte, gespierde mannen bleek dé motivatie.