De initiatiefnemers willen met de stille tocht zo veel mogelijk aandacht vragen voor de vermissingszaak en de crowdfunding ondersteunen. De tocht is ook een blijk van waardering “voor de tomeloze inzet" van de doodgeschoten Peter R. de Vries.
Volledig scherm
De initiatiefnemers willen met de stille tocht zo veel mogelijk aandacht vragen voor de vermissingszaak en de crowdfunding ondersteunen. De tocht is ook een blijk van waardering “voor de tomeloze inzet" van de doodgeschoten Peter R. de Vries. © ANP

Stille tocht voor Tanja Groen, tevens uiting van waardering voor inzet Peter R. de Vries

Op initiatief van studentenvereniging Circumflex en Stichting De Gouden Tip wordt op dinsdag 31 augustus een stille tocht voor Tanja Groen gehouden. De studente verdween 28 jaar geleden op 18-jarige leeftijd, exact op die datum, in Maastricht. De stille tocht zal in het teken staan van de verdwijning van Groen en ook een ode zijn aan de jarenlange inzet van Peter R. de Vries voor de verdwijningszaak, melden de stichting en de studentenvereniging.

  1. Door dementie vergeet Hans constant woorden, maar melodieën zitten in zijn hoofd ‘getimmerd’
    PREMIUM

    Door dementie vergeet Hans constant woorden, maar melodieën zitten in zijn hoofd ‘getimmerd’

    Hans (85) mag dan dementerend zijn, zingen kan hij als de beste. Melodieën zitten ‘in zijn hoofd getimmerd’. Zeker de Matthäus Passion die hem herinnert aan zijn jeugd. Hans is een van de leden van het Participatiekoor dat voor een derde uit mensen met dementie bestaat. Zij worden stuk voor stuk begeleid door twee ‘mantelzingers’. ,,Ik zing de hele dag, het geeft me energie.”
    Delft