Duitse rechtbank: vrouw mag blijven klagen over indringende kaaslucht
Een rechtbank in het zuiden van Duitsland heeft bepaald dat een vrouw wel mag klagen over de walm van de kaaswinkel waar ze boven woont, maar geen waarschuwingsborden mag ophangen.
Delen per e-mail
Manuela Krager woont buiten een kaaswinnkel in Bad Heilbrunn, buiten München. Ze zegt al sinds 2016 last te hebben van de lucht die uit de winkel komt en had bordjes opgehangen om anderen te waarschuwen. Volgens de vrouw komt de kaasgeur haar huis binnen door de ramen, het trappenhuis en zelfs uit haar stopcontacten.
De bordjes mogen niet meer, aldus de rechtbank. Volgens de kaaswinkel waren de waarschuwingsafbeeldingen, met daarop een neus die tussen twee vingers wordt dichtgeknepen, slecht voor de omzet. De winkel verkoopt zo’n 200 soorten kaas. Volgens de eigenaar is de geur niet alleen van hem afkomstig, maar ook van boerderijen in de buurt.
Krager zegt tevreden te zijn met de uitspraak. Zij mag verbaal blijven klagen en meer heeft ze nooit gewild, zegt ze. De kaaswinkel beraadt zich inmiddels op een verhuizing.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
video Dood ‘varken’ uit helikopter gegooid in zwembad schatrijke zakenman: ‘Walgelijke grap’
De schatrijke Argentijnse zakenman Federico Alvarez Castillo (59) is internationaal onder vuur komen te liggen omdat hij bij wijze van geintje een dood ‘varken’ uit een helikopter in zijn privézwembad zou hebben laten gooien. Het schokkende incident, waarbij het dier met een gigantische plons in het water belandt, werd gefilmd. De beelden hebben wereldwijd tot grote verontwaardiging geleid. Castillo ontkent elke betrokkenheid. -
Kat van bijna 16 kilo moet drastisch op dieet: baasje bleef hem maar voeren
Dit is Bazooka, een lieve kater van 5 jaar oud die je niet snel over het hoofd ziet. Bijna 16 kilo weegt het rossige huisdier. Na het overlijden van zijn, naar verluidt dementerende baasje, kwam het kattenbeest in een asiel terecht. Het vermoeden bestaat dat Bazooka's eigenaar regelmatig vergat dat hij het dier al eten had gegeven, met als gevolg dat zijn bakje nooit leeg was. Niet echt gezond en daarom gaat de gezellige dikkerd nu op dieet. -
Nog steeds geen verklaring voor gruwelijke vondst van ingepakte hersenen op strand
Het is nog altijd een raadsel hoe en waarom een stel hersenen, gewikkeld in aluminiumfolie, aanspoelde aan de kust van de Amerikaanse plaats Racine. Een man uit Wisconsin, die langs het strand slenterde, trof het brein afgelopen dinsdag aan. -
Spookrijder veroorzaakt chaos op snelweg, dashcam legt levensgevaarlijke actie vast
EINDHOVEN - Gevaarlijke taferelen op de snelweg bij Eindhoven afgelopen vrijdag. Een spookrijder reed daar net voor 14.00 uur dwars tegen het verkeer in. Dat blijkt uit beelden die op Dumpert zijn gezet. -
Man klaagt stomdronken bij politie over buren: ‘Hoe ik hier ben? Met de auto natuurlijk!’
De Belgische politie keek gisteren vreemd op toen een man uit Riemst zijn beklag kwam doen na een burenruzie. De klager was zelf stomdronken en vond het ook nog eens doodnormaal dat hij met de wagen naar het politiebureau was gereden.
-
Doodskist jaagt wandelaars in Middelbeerse bossen stuipen op het lijf
Een verlaten doodskist heeft maandagavond wandelaars in de Middelbeerse bossen de nodige schrik bezorgd. -
Legoblokje valt na twee jaar plots uit neus 7-jarige
Twee jaar lang was er een stukje Lego vermist in het huis van de familie Anwar in Nieuw-Zeeland. Tot de 7-jarige Sameer Anwar gisteren zijn neus eens flink snoot en het Legoblokje tevoorschijn kwam. -
Deze nieuwe editie van Monopoly is ideaal voor slechte verliezers
Na de Monopoly valsspelerseditie, is er nu ook Monopoly voor slechte verliezers. Het spel wordt nu al gezien als één van de populairste gezelschapsspelen voor kerst dit jaar. Dankzij deze versie komen slechte verliezers aan hun trekken én bewaar je de vrede.