Kim Reijmerink en Bjorn Ordelmans zijn bezig met het digitaliseren van de oude stukken. „Dit is heel interessant werk.”
Volledig scherm
PREMIUM
Kim Reijmerink en Bjorn Ordelmans zijn bezig met het digitaliseren van de oude stukken. „Dit is heel interessant werk.” © Wouter de Wilde

Eenvoudig digitaal speuren naar je voorouders, dankzij de handige handen van mensen van de Bornse SWB

BORNE - Het digitaliseren van oude persoonskaarten is bij medewerkers van SWB in goede handen. Burgemeester Jan Pierik geeft de SWB’ers een pluim: „Jullie verrichten heel belangrijk werk.”

  1. Ilse en de kinderen verliezen bij leven hun geliefde Martin uit Hengelo: ‘Hij had niet door wat er stond te gebeuren’
    PREMIUM
    In herinnering 10 jaar

    Ilse en de kinderen verliezen bij leven hun geliefde Martin uit Hengelo: ‘Hij had niet door wat er stond te gebeuren’

    Martin Wielens heeft een goeie ‘kop’: jongensachtig, goedlachs, stoer. Maar als op zijn 52ste Fronto-Temporale Dementie (FTD) wordt vastgesteld, verandert die sluipmoordenaar zijn gezicht in een doodshoofd. In recordtempo. Net als zijn gedrag, met nukken en kuren. Na 6 jaar overlijdt de sportieve Hengeloër. „Hij zag er ouder uit dan zijn vader van 90”, zegt zijn vrouw.
    Borne