6-jarige jongen zwaargewond nadat vader hem tijdens huwelijksnacht uit raam gooit
Een 6-jarige jongen is in kritieke toestand in het ziekenhuis opgenomen nadat zijn vader hem tijdens zijn huwelijksnacht vanaf de vijfde verdieping uit het raam gooide in het Franse Val-de-Marne. De verdachte is opgepakt, schrijft Le Parisien.
In de nacht van vrijdag op zaterdag brak er ruzie uit tussen de 37-jarige verdachte en zijn vrouw, die eerder op de dag nog getrouwd waren. De vrouw kreeg rake klappen maar kon ontsnappen. Vervolgens viel de man zijn 6-jarige zoon aan. Terwijl de vrouw om hulp riep, ging hij op zoek naar hun zoontje in hun appartement, dat zich op de vijfde verdieping bevindt. ,,En daar gooide hij zijn zoon uit het raam, als een vuilniszak", vertelt een ooggetuige.
De jongen overleefde de klap, maar raakte zwaargewond aan zijn hoofd. Daarna werd hij opnieuw aangepakt door zijn vader. Hij begint dan vanaf zijn balkon zware voorwerpen naar het kind te gooien waaronder een barbecue, gasfles en een stoel. Een tafel landt op de jongen, die kreunend ligt op de stoep.
Uiteindelijk grepen de buren in. ,,We moesten de jongen absoluut in veiligheid brengen, hij zou worden vermoord met alles wat zijn vader naar hem gooide.” Jongeren uit de buurt zijn achter de vader aangegaan en slaan hem in elkaar. Uiteindelijk arriveerde de politie, die was gealarmeerd door de vrouw, in grote aantallen en nemen de man in hechtenis.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is zout nou wel of niet slecht voor je bloeddruk?
Over de hoeveelheid keukenzout die we gebruiken, is veel te doen. Toch heeft zout ook belangrijke functies, zegt voedingsdeskundige Karine Hoenderdos. In deze rubriek beantwoordt ons panel aan deskundigen elke week een lezersvraag over voeding, gezondheid of relaties. -
PREMIUM
Met deze bomen heb je snel een koeler terras
De beste remedie tegen een hete zomer? Onze tuinexpert Laurence Machiels weet raad: plant nu nog bomen! Afhankelijk van de grootte van je tuin, legt ze uit welke bomen het best tot hun recht komen en welke genoeg (maar ook niet te veel) schaduw geven. ,,Strooi een mulchlaag van compost of bladaarde onder de boom, dat houdt de verdamping tegen.’’ -
PREMIUM
Hoe de BBB ook Vlaanderen op z'n kop zet
In België heeft een kopie van BBB op Facebook al 14.000 leden, inclusief de minister van Landbouw. Ook de christendemocraten trekken lessen uit het verkiezingssucces van Caroline van der Plas. -
Zeker vijf doden bij ernstig verkeersongeval Marokko
Bij een verkeersongeval in de buurt van de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn woensdag vijf mensen om het leven gekomen. Zeker 27 anderen raakten gewond, van wie er twaalf ernstig aan toe zijn. Dat melden plaatselijke autoriteiten. -
‘Zeven burgerdoden bij Nederlandse luchtaanval in Irak in 2016'
Bij een bombardement van Nederlandse F-16's op de Iraakse stad Mosul zijn in 2016 zeven burgerdoden gevallen. Dat melden NOS, Nieuwsuur en NRC na onderzoek. Het ministerie van Defensie gaat alsnog onderzoek doen naar de luchtaanval.
-
Met video
Doden en tientallen vermisten na aardverschuiving in Andesgebergte Ecuador
Zeker zeven mensen zijn om het leven gekomen na een aardverschuiving in het dorp Alausi, in het midden van Ecuador. Volgens de laatste berichten van de autoriteiten zijn 23 mensen gewond geraakt en worden nog zo’n vijftig anderen vermist. Op beelden is te zien hoe hulpverleners in het Zuid-Amerikaanse land met hun handen in de modder naar overlevenden zoeken. -
-
-
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
Update met video
Politieke crisis in Israël: verklaring Netanyahu over omstreden hervormingen uitgesteld
De verwachte verklaring van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu over het opschorten van zijn omstreden gerechtelijke hervormingsplannen is uitgesteld. Massale protesten tegen het ontslag van de beleidskritische minister van Defensie, zondagavond, zetten de regering onder grote druk. De belangrijkste vakbond dreigde maandag met een landelijke staking.