Poetin tijdens een officieel bezoek in 2016 aan Xi Jinping in Peking, om te praten over onder meer economische samenwerking
Volledig scherm
PREMIUM
Poetin tijdens een officieel bezoek in 2016 aan Xi Jinping in Peking, om te praten over onder meer economische samenwerking © Getty Images

Expert: China wil niet gezien worden als vriend van een nieuwe ‘Hitler’

Sinds de oorlog in Oekraïne kijkt de hele wereld niet alleen naar Rusland, maar ook naar China. Gaat Peking Rusland een economische of militaire reddingsboei toewerpen?

0 reacties

  1. Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
    PREMIUM
    Met video's

    Dermato­loog over huidkanker: ‘Huidkleu­rig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’

    Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.