Janmaat met Watford naar halve finales FA Cup
VIDEOOok zonder Daryl Janmaat bereikte Watford de halve finales van de FA Cup door het Crystal Palace van Patrick van Aanholt en Jaïro Riedewald met 2-1 te verslaan.
Een echt Engels voetbalgevecht speelde zich af in de eerste helft, waarin weinig kansen te noteren vielen. Étienne Capoue opende voor de thuisploeg met een gelukje de score na een corner van José Holebas, die de tweede helft niet haalde vanweg een blessure.
Na rust ontbrandde de eerste kwartfinale van de FA Cup. Michy Batshuayi schoot Crystal Palace, waar Van Aanholt en Riedewald niet in actie kwamen, langszij: 1-1. De Belg nam de bal beheerst aan en schoof het leer voorbij Heurelho Gomes die tot dusver zijn 'de nul’ hield in het FA Cup-toernooi.
Supersub Gray
Met supersub Andr Gray in de gelederen wist Watford de wedstrijd alsnog naar zich toe te trekken. De aanvaller scoorde de afgelopen drie duels als wisselspeler. Hij stond amper een minuut in het veld.
Door de 2-1 zege mocht Watford zich de eerste halve finalist noemen van het FA Cup-toernooi.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier? -
Gaan deze Nederlanders uitblinken in de FA Cup?
De jacht op Wembley is geopend. In de eerste kwartfinale in de FA Cup ontvangt Watford Crystal Palace. De drie Nederlanders zullen niet in de basis starten. -
Met video
Aandoenlijke beelden: Luuk de Jong toont pasgeboren zoontje in Camp Nou
Luuk de Jong heeft na de laatste competitiewedstrijd van FC Barcelona zijn pasgeboren zoon even geshowd op het veld van Camp Nou. De Nederlandse spits, die dit seizoen op huurbasis voor de Catalaanse topclub speelde, bleef in de verloren thuiswedstrijd tegen Villarreal (0-2) op de bank. De Jong (31) werd na afloop wel toegejuicht door het publiek. -
Erik ten Hag ziet ondanks nederlaag ManUnited EL-ticket pakken, Weghorst degradeert met Burnley
Erik ten Hag zag vandaag op de tribunes van Selhurst Park zijn nieuwe werkgever Manchester United verliezen bij Crystal Palace: 1-0. Omdat West Ham United ook verloor bij Brighton gaat United komend seizoen toch de Europa League in.
-
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
Vincent Kompany vertrekt bij Anderlecht en is op weg naar Burnley
Vincent Kompany vertrekt na drie seizoenen als coach van Anderlecht. De 36-jarige Belg is op weg naar Burnley, dat afgelopen zondag degradeerde uit de Premier League. -
Officieel: Mitchell van der Gaag en Steve McClaren als assistenten Erik ten Hag naar United
Manchester United heeft zoals verwacht Mitchell van der Gaag en Steve McClaren aangesteld als assistenten van de nieuwe hoofdtrainer Erik ten Hag. Van der Gaag (50) komt met Ten Hag over van Ajax. De 61-jarige McClaren werkte eerder al als assistent van Alex Ferguson bij ManUnited.