Positie Hazard bij Real Madrid steeds verder in het nauw
videoCarlo Ancelotti had dinsdagmiddag pittige berichten over de positie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Belg zou voorlopig niet op een vaste plek in de basis kunnen rekenen. Volgens de clubartsen is hij ook niet fit genoeg om twee wedstrijden achter elkaar te spelen.
,,Hij is klaar om te spelen, maar het probleem voor Hazard is dat er een coach is (hijzelf, red.) die andere spelers boven hem verkiest", zei Ancelotti bij de persconferentie. ,,Dat kan gebeuren bij een club als Real Madrid. Als hij hard werkt zal zijn tijd komen.”
Maar die tijd wil al twee jaar niet komen voor de 30-jarige aanvaller. In 2019 maakte Hazard voor een recordbedrag van 115 miljoen euro de overstap van Chelsea naar Real Madrid. Sindsdien worstelt de Belg met blessures en is hij uit de basis gedreven door Vincius Junior en Rodrygo.
Bekijk hier de samenvatting van El Clasico (tekst gaat verder onder de video)
Volgens de Spaanse krant ABC hebben de clubartsen van 'De Koninklijke’ aangegeven dat Hazard geen twee wedstrijden achter elkaar kan spelen vanwege zijn ‘chronisch zwakke spieren’.
,,Er is geen zekerheid voor zijn fysieke veiligheid”, aldus ABC. ,,Het is een lastig geval, want Hazard kampt intussen met psychische moeilijkheden. Het is een chronische situatie geworden door al die blessures. De dokters zijn angstig, waardoor ook de speler zelf angst begint te voelen. Ancelotti kan niemand nog langer voor de gek houden en Hazard al helemaal niet.”
De Belg maakte bij El Clásico geen minuten, maar mag woensdagavond bij het doordeweekse duel tegen Osasuna weer spelen. Naar alle waarschijnlijkheid mist hij daardoor wel weer de uitwedstrijd tegen Elche van aanstaande zaterdag.
Bekijk hier al onze video's over La Liga:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Luciano Spalletti krijgt stuur van gestolen Fiat Panda terug van Napoli-ultra's
-
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
Wolfsburg-coach Tommy Stroot wil stunten tegen Barcelona: ‘Erik ten Hag en ik wisselen vaak ideeën uit’
Trainer Tommy Stroot ziet met VfL Wolfsburg de Champions League-finale tegen de grote favoriet FC Barcelona met vertrouwen tegemoet. ,,Voor het seizoen had ik hier al op gehoopt”, aldus de 34-jarige oud-coach van FC Twente. ,,Het is een mooie, sterke tegenstander. En ik geloof in onze kansen om zaterdag in Eindhoven als winnaar van het veld te stappen.” -
Zlatan Ibrahimovic (41) vertrekt bij AC Milan, afscheid lekt uit door tekst op reclamebord
Zlatan Ibrahimovic vertrekt aan het einde van dit seizoen bij AC Milan. Dat nieuws lekte uit nadat er zaterdag in San Siro kortstondig een tekst te zien was met daarop een boodschap voor de 41-jarige Zweedse spits. Inmiddels heeft de club uit Milaan het vertrek van Ibrahimovic bevestigd.
-
Na drama in slotronde lijkt Hamburger SV definitief niet te promoveren, Stuttgart veel te sterk
-
-
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
met video
Ajax en andere Europese grootmachten bedanken Ibrahimovic: ‘There is only one Zlatan’
Veel clubs staan op social media stil bij het afscheid van Zlatan Ibrahimovic. De 41-jarige Zweedse aanvaller maakte zondag na afloop van de wedstrijd van AC Milan tegen Hellas Verona (3-1) bekend dat hij zijn indrukwekkende loopbaan beëindigt.