Rangers FC zwaar getroffen door coronavirus op weg naar cruciaal duel
Bij de Schotse voetbalclub Rangers FC heeft het coronavirus flink toegeslagen. De landskampioen is daardoor zonder coach Steven Gerrard en met een gehavende selectie in Armenië beland voor de return donderdagavond tegen Alashkert in de play-offs voor de Europa League.
De clubleiding heeft niet bekendgemaakt hoeveel spelers positief zijn bevonden op het coronavirus. Volgens mediaberichten gaat het om zeker zes voetballers, onder wie aanvoerder James Tavernier. Gerrard zou uit voorzorg in isolatie zijn gegaan.
Rangers verdedigt in Armenië een voorsprong van 1-0. Assistent-coach Gary McAllister neemt de hoofdrol van Gerrard over. ,,Maar hij zal alle besprekingen met de spelers nog wel zelf afhandelen”, liet McAllister weten.
Voor Rangers staat zondag de topper tegen stadgenoot Celtic op het programma. Mogelijk gaat de titelhouder vanwege de coronagolf bij de club uitstel vragen voor de immer beladen derby.
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Scorende Donyell Malen en Sébastien Haller leggen druk bij Bayern München na doelpuntenfestijn
Borussia Dortmund heeft de druk weer bij Bayern München gelegd in de Bundesliga. De ploeg van Donyell Malen en Sébastien Haller haalde stevig uit tegen FC Köln: 6-1. -
Isak schiet Newcastle in blessuretijd naar overwinning
Newcastle United won vrijdagavond met 1-2 bij Nottingham Forest. Het was pas de derde overwinning in twaalf wedstrijden in 2023 voor de ploeg van trainer Eddie Howe, nadat zijn team voor het WK bijna alles won. -
met video
Argentijnse doelman zet mogelijk wereldrecord op zijn naam na goal uit doeltrap
De Argentijnse doelman Leandro Requena maakte een merkwaardig doelpunt tijdens de 3-1 overwinning van zijn Cobresal op Colo-Colo in de hoogste voetbalcompetitie van Chili. De goal viel uit een doeltrap waardoor zijn treffer mogelijk een wereldrecord is. -
Traditioneel relletje bij Frankrijk voor duel met Oranje, maar Mbappé zegt Griezmann wel te begrijpen
Na een traditioneel relletje beginnen de Franse voetballers vrijdag met een thuiswedstrijd tegen het Nederlands elftal aan een campagne die ze een derde Europese titel moet opleveren. Kylian Mbappé is de nieuwe aanvoerder van de nationale ploeg. Volgens veel Franse media valt dat bijzonder slecht bij Antoine Griezmann, die zelf aanvoerder had willen worden. Mbappé begrijpt de aanvaller van Atlético Madrid, al goed voor 117 interlands, wel. -
met loting
Deze Nederlandse voetbalsters zijn nog twee rondes verwijderd van Champions League-finale in Eindhoven
Terwijl de mannen zich bezighouden met interlandvoetbal, gaan de vrouwen op jacht naar eremetaal in de Champions League. Acht teams strijden om twee tickets voor de felbegeerde finale, die dit jaar in Eindhoven zal plaatsvinden. Dit zijn de bijzonderheden van de kwartfinales in de Champions League voor vrouwen, die deze week worden gespeeld.
-
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
-
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking.