Ronald Koeman hint op Agüero-debuut en probeert kalm te blijven bij Barça: ‘Maar dat is niet makkelijk’
Met wedstrijden tegen Valencia, Dinamo Kiev en Real Madrid voor de boeg start Ronald Koeman aan een belangrijke week bij FC Barcelona. Te beginnen dus met het duel met Valencia (morgen om 21.00 uur). ,,We kunnen nog altijd meedoen om het kampioenschap", zo toonde Koeman zich ambitieus op de persconferentie.
,,We hadden wat pech met blessures, bijna alle aanvallers waren geblesseerd. Ik ben dan ook zeer tevreden met de teruggekeerde geblesseerden”, zo analyseerde Koeman de afgelopen weken. De laatste twee wedstrijden tegen Benfica (3-0) en Atlético Madrid (2-0) gingen verloren. ,,Maar we strijden nog steeds mee om het kampioenschap”, vindt Koeman, die zich met Barça terugvindt op de negende plek in La Liga met vijf punten minder dan beide Madrileense concurrenten.
Winst op Valencia is wel noodzakelijk om de geruchten van een eventueel ontslag niet weer op te laten laaien, zo weet Koeman zelf ook. ,,Ik ben eraan gewend dat mensen over mijn toekomst praten, dit is normaal bij een grote club waar er altijd gesproken wordt over de coach. Het is niet de eerste keer. Vorig jaar waren er ook momenten dat iedereen het over de coach had. De voorzitter heeft me gesteund en heeft dingen duidelijk gemaakt. Maar een coach moet wel wedstrijden winnen. Ik wil nu niet meer over het verleden praten. Ik wil energie steken in het vooruit helpen van de ploeg en doe wat ik denk dat het beste is voor Barça", zei de Nederlandse coach.
Om te vervolgen: ,,Ik probeer kalm te blijven, wat niet gemakkelijk is omdat er veel dingen gebeuren. Maar je moet energie steken in de dingen waar je controle over hebt. Je moet trainen en de jongens beter maken, je voorbereiden op de wedstrijd en die winnen. Nu er jongens terug komen zullen we beetje bij beetje weer beter worden. Maar er zijn nog genoeg jongens die niet op hun best zijn", aldus Koeman, die onder meer weer kan beschikken over Ansu Fati en Sergio Agüero.
Over dat tweetal: ,,Ansu heeft tijd nodig nadat hij veel maanden aan de kant stond. Hij kan nog niet drie wedstrijden spelen. We moeten dus kiezen wat het beste is voor het team. Sergio is de laatste tijd veel verbeterd. Hij doet het goed, maar hij mist fysiek en wedstrijdritme. Hij zal bij de selectie zitten. Zijn talent is bekend en met enkele minuten in de benen zal hij nog beter worden.”
Wat vind jij?
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Een gouden generatie en vertrouwen van de club: toch zal Barça Koeman afrekenen op resultaat
-
met video
Historische treffer City-aanvoerder Gündogan: snelste doelpunt ooit in FA Cup-finale
Manchester City-middenvelder Ilkay Gündogan heeft tegen Manchester United FA Cup-historie geschreven. De Duitse middenvelder schoot de bal al na 13 seconden binnen, waarmee hij het snelste doelpunt ooit in een FA Cup-finale maakte. -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen. -
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
Met video
Karim Benzema neemt afscheid van Real Madrid met doelpunt en publiekswissel
Karim Benzema heeft in stijl kunnen afsluiten als speler van Real Madrid. De 35-jarige spits uit Lyon nam vanavond afscheid in Estadio Santiago Bernabéu met de 1-1 tegen Athletic Bilbao, waarna hij onder een staande ovatie naar de kant ging.
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
-
-
-
HSV ziet promotie wegglippen na grote blunder van doelman Heuer
HSV had een wonder nodig om nog te promoveren, en dit zat er niet in. Door eigen geblunder wordt de voorsprong weggegeven aan VfB Stuttgart. Doelman Daniel Heuer Fernandes maakt een grote inschattingsfout en ziet Enzo Millot scoren. -
met samenvatting
Teleurstelling bij Erik ten Hag na nederlaag in FA Cup-finale: ‘Natuurlijk doet dit pijn’
Erik ten Hag is ondanks de nederlaag in de FA Cup-finale trots op het optreden van Manchester United. De Red Devils gingen in de eindstrijd met 2-1 onderuit tegen landskampioen en rivaal Manchester City.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer