Sporting Lissabon vernoemt opleiding en jeugdcomplex naar Cristiano Ronaldo
De jeugdopleiding en het jeugdcomplex van Sporting Lissabon zijn vernoemd naar Cristiano Ronaldo, vijfvoudig wereldvoetballer van het jaar.
De inmiddels 35-jarige aanvaller van Juventus meldde zich op 12-jarige leeftijd bij de club uit Lissabon. In 2002 debuteerde hij in de hoofdmacht van Sporting. Daarna maakte Ronaldo furore bij Manchester United, Real Madrid, de nationale ploeg en nu dus Juventus. Zijn erelijst telt onder meer vijf titels in de Champions League en landstitels in Engeland, Spanje en Italië.
,,De Academia Cristiano Ronaldo zal het DNA van Sporting dragen en het pad volgen van de naamgever om de beste van de wereld te worden”, liet Sporting weten. ,,Ronaldo is het grootste symbool dat de Academia ooit heeft voortgebracht en nu zijn naam daar voor eeuwig aan verbonden is, zal dat een inspiratiebron zijn voor alle jonge talenten.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Column Willem van Hanegem | Komst van de nu al afgebrande Lisandro Martínez rekenen ze Erik ten Hag extra aan
Columnist Willem van Hanegem kijkt in zijn wekelijkse column vooral terug op het Europese duel van PSV met Monaco en ‘het leed’ van Erik ten Hag en Manchester United. ,,Ja, ook ik vind Gakpo een goede speler, maar een leuke voorzet tegen Go Ahead, dat is nog te weinig, hè.” -
Manchester United-icoon Ryan Giggs ontkent voor rechter geweld tegen vrouwen
Ryan Giggs ontkent dat hij ooit geweld heeft gebruikt tegen vrouwen. De voormalige topvoetballer zei dat in de rechtbank van Manchester, waar hij zich moet verantwoorden voor aanklachten van huiselijk geweld die zijn ingediend door zijn ex-partner en haar zus. Giggs bekende wel dat hij regelmatig ontrouw is geweest. -
City wint met ruime cijfers van Bournemouth met wereldgoal De Bruyne
-
Een man verspreidde foto van crash onder medepassagiers: hoe kan dat?
Het was een flinke schok voor passagiers die afgelopen zaterdag op Schiphol in een vliegtuig wachtten: ze ontvingen zomaar een foto van een vliegtuigramp op hun iPhones. Hoe kan dat gebeuren, en wat doe je eraan? -
PREMIUMExperts
Met het hele gezin op elkaars lip: waarom vakantie voor echtscheiding kan zorgen
Na de zomer piekt het aantal relatiebreuken. Wat veroorzaakt een vakantiescheiding? En kun je voorkomen dat je huwelijk verongelukt tijdens je vrije dagen? Experts leggen uit en geven tips.
-
‘Briljante’ Erik ten Hag over mogelijke basisplaats Cristiano Ronaldo: ‘Ik hou mijn beslissing voor me’
Erik ten Hag heeft er vertrouwen in dat Manchester United de komende weken nog wordt versterkt. De van Ajax overgekomen trainer kende een slechte start en verloor zijn eerste Premier League-wedstrijd, met 2-1 tegen Brighton & Hove Albion. -
Genomineerden voor Ballon d’Or 2022 bekend: geen Messi, wel Haller, Van Dijk én Ronaldo
Wie wordt de opvolger van Lionel Messi? De Argentijn won vorig jaar zijn zevende(!) Ballon d’Or, maar is nu niet eens genomineerd. France Football maakte vrijdagavond de lijst van 30 kanshebbers bekend. -
PREMIUM
1 op 20 mensen krijgt diagnose fibromyalgie: ‘Onbegrip voor patiënten het moeilijkst’
Niet zichtbaar ziek, maar wel vergaan van de pijn en vaak nog een resem andere lichamelijke klachten erbovenop: dat is fibromyalgie. Wat veroorzaakt het en wat kan eraan gedaan worden? Jessica Van Oosterwijck, verbonden aan de universiteit van Gent, geeft een overzicht van de ziekte en de behandeling. ,,Het moeilijkst voor de patiënten is het onbegrip van de omgeving.”