Thiago Silva lovend over Ajax-aanvaller Antony: ‘Ik heb nog nooit zoiets gezien’
Thiago Silva speelde zondag zijn honderdste wedstrijd voor het Braziliaanse elftal. De 37-jarige verdediger is onder de indruk van de nieuwe lichting in de Seleção. In een interview met de Braziliaanse krant UOL Esporte prijst hij vooral Ajacied Antony en Leeds-speler Raphinha.
Antony zit voor het eerst bij de selectie van het Braziliaanse elftal. Bij zijn debuut tegen Venezuela kwam de 21-jarige vleugelaanvaller van Ajax ook direct tot scoren. Thiago Silva, die later in de wedstrijd inviel, was erg te spreken over de debutanten. Het duel met Venezuela werd met 3-1 gewonnen.
,,Die jongens toonden een kwaliteit die ik nauwelijks heb gezien in de ruim tien jaar dat ik in het Braziliaanse elftal zit”, zei de ervaren Chelsea-speler. ,,Het is echt gaaf om te zien hoe Raphinha en Antony binnenkomen en zich gelijk laten zien. Ze kunnen nog beter leren samen spelen, maar de individuele klasse is van een hoog niveau.”
Afgelopen zondag kwamen de Brazilianen niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen Colombia. Antony en Raphinha vielen pas in de loop van de tweede helft in. ,,Als we hadden gewonnen, dan hadden we nu veel meer over hen gesproken", zei Thiago Silva.
Zowel Antony als Raphinha zit bij de selectie voor de wedstrijd tegen Uruguay donderdagnacht.
Bekijk onze trending sportvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Matchwinner Jarrod Bowen kan geluk niet op na late goal voor West Ham: ‘In tranen uitgebarsten’
-
PREMIUM
Kevin de Bruyne: ‘Schelden tegen Pep? Ik zie het probleem niet’
Kevin De Bruyne (31) laat zich voor de finale van de Champions League met Manchester City niet van de wijs brengen door de druk. ,,Zelfs op dit niveau blijft voetbal maar een spelletje.” -
met samenvatting
Teleurstelling bij Erik ten Hag na nederlaag in FA Cup-finale: ‘Natuurlijk doet dit pijn’
Erik ten Hag is ondanks de nederlaag in de FA Cup-finale trots op het optreden van Manchester United. De Red Devils gingen in de eindstrijd met 2-1 onderuit tegen landskampioen en rivaal Manchester City. -
Oud-spelers Paris Saint-Germain halen uit naar Lionel Messi: ‘Zijn opmerkingen zijn laag en onbegrijpelijk’
Voormalig Paris Saint-Germain-spelers Jérôme Rothen en Christophe Dugarry hebben hard uitgehaald naar Lionel Messi. De naar Inter Miami vertrekkende Argentijn vertelde tegen de Spaanse pers dat hij in zijn twee jaar in Parijs niet gelukkig was. ,,Laat hij zich dan niet adviseren als hij zulke onzin uitkraamt?” -
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden.
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
-
-
-
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen. -
Eden Hazard en Real Madrid een jaar voor einde contract al uit elkaar
Eden Hazard (32) vertrekt door de achterdeur bij Real Madrid. Club en speler hebben een akkoord bereikt over de ontbinding van zijn contract, dat nog één jaar liep. Mogelijk zet Hazard meteen ook een punt achter zijn carrière.