Wolverhampton legt Everton over de knie en heeft EL-ticket in zicht
Wolverhampton Wanderers blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal voor het volgende seizoen. De nummer 6 van de Premier League won ook de thuiswedstrijd tegen Everton (3-0).
Raúl Jiménez vierde zijn zestiende competitietreffer. Leander Dendoncker tekende voor 2-0 en Diogo Jota bepaalde in de slotfase de eindstand.
Wolverhampton heeft slechts drie punten minder dan het als vijfde geklasseerde Manchester United. De opgeleefde ploeg van Ole Gunnar Solskjær heeft wel een duel minder gespeeld.
Everton staat voorlopig elfde in de hoogste klasse van het Engelse profvoetbal. Tweede doelman Maarten Stekelenburg bleef de hele wedstrijd op de bank. Hij keert na het seizoen terug naar Ajax.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Frankfurt-aanvoerder deelt niet alledaags aandenken aan heroïsche Europa League-finale
Eintracht Frankfurt schreef gisteravond historie in Sevilla. De Duitse club won er de Europa League ten koste van de Rangers, maar dat verliep niet zonder slag of stoot. Vraag dat maar aan Sebastian Rode. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Ludovit Reis goud waard voor Hamburger SV: Bundesliga-rentree dichtbij dankzij Nederlander
Hamburger SV is een stap dichter bij een terugkeer in de Bundesliga, met veel dank aan een Nederlander. Ludovit Reis, voormalig FC Groningen-speler, maakte vanavond de enige goal in de uitwedstrijd tegen Hertha BSC (0-1). Het was de eerste van de twee play-offwedstrijden. -
Geen Senesi voor Mancini, maar Oristanio (Volendam) en Quagliata (Heracles) krijgen wel kans bij Italië
Bondscoach Roberto Mancini greep deze week naast Feyenoord-verdediger Marcos Senesi, maar voor Heracles-linksback Giacomo Quagliata en FC Volendam-middenvelder Gaetano Oristanio is wel plek in een selectie van Italië. Mancini riep liefst 53 spelers op voor een trainingsstage.
-
Met video
Manchester City geeft Liverpool nog hoop, Everton geeft voorsprong weg en speelt zich niet veilig
Manchester City ligt nog altijd op koers voor de vierde titel in vijf seizoenen, maar de strijd in de Premier League zal waarschijnlijk pas op de slotdag worden beslist. De ploeg van Pep Guardiola kwam vanmiddag met 2-0 achter bij West Ham United, maar knokte zich terug tot 2-2. In de 86ste minuut had Riyad Mahrez voor het officieuze kampioenschap kunnen zorgen voor City, maar Lukasz Fabianski stopte zijn strafschop. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Finidi George verrast door aanstelling bij Nigeria: ‘Ik ga mijn best doen voor mijn land’
Oud-Ajacied Finidi George zag totaal niet aankomen dat hij gevraagd zou worden voor een functie bij de nationale ploeg van Nigeria. De 51-jarige voormalig sterspeler wordt de eerste assistent van de nieuwe bondscoach José Peseiro. ,,Dit had ik echt niet verwacht, maar ik zal er staan voor mijn land”, zegt hij tegen de Nigeriaanse krant Premium Times.