Zlatan verontschuldigt zich: ‘Hij sloeg een beetje door’
Aan de stok met LukakuZlatan Ibrahimovic heeft na afloop van de verhitte bekerwedstrijd tegen stadgenoot Internazionale zijn excuses aangeboden aan zijn ploeggenoten van AC Milan. Dat zei zijn trainer Stefano Pioli na de 2-1-nederlaag.
Delen per e-mail
,,Hij heeft zijn excuses aangeboden als groot kampioen dat hij is. Hij sloeg een beetje door in zijn drang om het team te helpen”, aldus Pioli. ,,Het was niet makkelijk om in de wedstrijd te blijven met een man minder. De druk van Inter was groot.”
Op slag van rust kreeg Ibrahimovic onenigheid met Romelu Lukaku en de twee kwamen met hun hoofden tegen elkaar te staan. Ploeggenoten moesten erbij komen om de twee oud-ploeggenoten - ze speelden samen bij Manchester United - uit elkaar te houden. Het kwam beiden op geel te staan. In de tweede helft kreeg Zlatan nog een keer geel.
,,We hebben daar in het laatste half uur de tol voor betaald en konden geen positief resultaat behalen. Het had niet mogen gebeuren, maar het is zo gelopen.”
Het werd 2-1 voor Internazionale, waar uitgerekend Lukaku gelijkmaakte en Christian Eriksen diep in blessuretijd de winnende voor zijn rekening nam. Zlatan had AC Milan op voorsprong gebracht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Juve mist besmette Bentancur waarschijnlijk in returnduel tegen Porto
Juventus moet het voorlopig stellen zonder middenvelder Rodrigo Bentancur. De international van Uruguay is positief bevonden op het coronavirus. Hij is thuis zonder ziekteverschijnselen in isolatie gegaan. -
Zoet viert rentree bij Spezia met punt tegen Benevento
Doelman Jeroen Zoet heeft met een gelijkspel zijn rentree gevierd bij Spezia in de Italiaanse Serie A. De thuiswedstrijd tegen nummer 15 Benevento eindigde in 1-1. -
PREMIUM
Spanning stijgt in Barcelona: dit staat er op het spel bij verkiezingsstrijd
Bijna 110.000 socio’s van FC Barcelona mogen vandaag kiezen wie de komende vijf jaar hun nieuwe voorzitter zal zijn. Ronald Koeman kan vooralsnog gerust zijn; geen van de drie kandidaten overweegt een onmiddellijke trainerswissel. -
Samenvatting
Karsdorp verslaat Strootman en stijgt met Roma naar plek vier
AS Roma is Atalanta Bergamo weer gepasseerd op de ranglijst van de Serie A. De Romeinen versloegen op eigen veld Genoa met 1-0. De treffer werd gemaakt door Gianluca Mancini. Roma staat vierde, een plek die recht geeft op deelname aan de Champions League volgend seizoen. -
Eriksen matchwinner
Ibrahimovic en Lukaku gaan elkaar te lijf in verhitte Milanese bekerderby
Tijdens de Milanse derby tussen Internazionale en AC Milan is de vlam vanavond even in de pan geslagen. Romelu Lukaku en Zlatan Ibrahimovic kregen het met elkaar aan de stok en moesten door ploeggenoten uit elkaar worden gehouden. Christian Eriksen werd uiteindelijk de held voor Inter met de winnende goal in de 97ste minuut.
-
Samenvatting
Leicester verspeelt punten tegen laagvlieger Burnley
Leicester City heeft in de Premier League 2 punten verspeeld tegen Burnley. De formatie van coach Brendan Rodgers kwam tegen de laaggeklasseerde opponent niet verder dan 1-1. Het verschil tussen de nummer drie en koploper Manchester City is nu 15 punten. City, dat de titel nauwelijks nog kan ontgaan, won dinsdag al van Wolverhampton Wanderers, 4-1. -
Holstein Kiel dendert ook na stunt tegen Leverkusen door in Duitse beker
Holstein Kiel heeft de halve finale van de Duitse beker bereikt. De nummer 2 van de Tweede Bundesliga won woensdag de uitwedstrijd bij Rot-Weiss Essen, 0-3. De thuisclub, die eerder Bayer Leverkusen uitschakelde, komt uit op het vierde niveau. -
PREMIUM
Zlatan bij Zweden: schitterende goals en controverses, maar nooit een kwartfinale
Het was eerst een gerucht zoals er zoveel geruchten zoemen rond Zlatan Ibrahimovic. Maar de terugkeer van de spits in het Zweedse nationale team lijkt toch echt aanstaande. Liefhebbers kunnen hun hart ophalen komende zomer op het EK.