Gijs Groener (rechts) en Harm Heerink presenteerden zich vrijdagavond in zaal De Smid in Lattrop.
Volledig scherm
Gijs Groener (rechts) en Harm Heerink presenteerden zich vrijdagavond in zaal De Smid in Lattrop. © Anthon van Vliet

Opperköttel Gijs aan het roer bij De Köttelvretters in Lattrop-Breklenkamp

carnavalLATTROP-BREKLENKAMP - Gijs Groener en Harm Heerink zijn vrijdagavond verkozen tot ‘opperköttel’ en ‘kniepköttel’ van JCV De Köttelvretters.

  1. Falco van Loon terug in Twente met hoofdrol in de Matthäus Passion: ‘Ik ben maar een kleine pion in dat machtige geheel’
    PREMIUM

    Falco van Loon terug in Twente met hoofdrol in de Matthäus Passion: ‘Ik ben maar een kleine pion in dat machtige geheel’

    Twintig jaar geleden zong hij mee in het koor, nu is hij de nummer 10 van de uitvoering. Falco van Loon (46), opgeleid aan het conservatorium in Enschede, vertolkt vrijdag en zaterdag de loodzware evangelistenrol in de jaarlijkse uitvoering van de Matthäus Passion in Enschede en Oldenzaal. „Dit verhaal vertellen is het mooiste spel dat er bestaat.”
    Oldenzaal