Volledig scherm
© Carlo ter Ellen DTCT

Twents Carmel College

Locatie Lyceumstraat

Havo

Daan Achterweust, Rossum; Evelien Ankoné; Furkan Aslandogan; Gabriël Asmar, Losser; Thomas Aveskamp, Losser; Milou Beissel; Marloes Bekhuis; Ellemijn ter Bekke; Youri Beld, Losser; Jef van Bentem, Losser; Maurits van Benthem; Marleen Bezuijen; Thijmen Bos, Losser; Diede Bosch; Marc Bösing, Losser; Nick Bossink, De Lutte; Lars de Bot, Losser; Martijn ter Brake, De Lutte; Lieke Brandenburg, Overdinkel; Aron Brok; Emma Brons, Losser; Bente Brookhuis, De Lutte; Jessie Chen, Rossum; Guus Damhuis; Leonie Davina; Tess van Duin, Losser; Eline van den Eijkel, Losser; Merle Elferink, Overdinkel; Romy Elferink, Overdinkel; Mick Elfrink, Losser; Gina Emslie; Sanne Engelbertink; Matteo Farris; Pim Forte; Alyssa Frasa, Enschede; Leon Gelhever; Iris Gerrits, Rossum; Lucas Ghareb, Enschede; Freek Groenewold; Eva Hartman, Rossum; Veronique Hobbelink, De Lutte; Leroy Hollander, Overdinkel; Gitte Hommels; Lisa ter Huerne, Losser; Stan van Huizen, Losser; Robbin Huurneman, Losser; Bart Huyts; Lana Issa; Koen Jannink, Enschede; Anne Jansink, De Lutte; Fabian Jansink; Charley Jutten; Niels Kamphuis; Janneke Kemna, De Lutte; Ritchell Konter, Overdinkel; Pepijn Kreuwel, Deurningen; Quinten Kropmans; Tom Leferink; Merel Massink; Nikki van Mook, De Lutte; Umut Mumcu; Anne Munster, Deurningen; Daphne Nagel, Losser; Confiance Ndeze, Losser; Daan Nijmeijer; Audrey Paul; Lars Perik; Naomi Posthumus, Losser; Daan Punt, De Lutte; Wies Rensen, Deurningen; Stijn Richters; Kyrsa Rigtering, Losser; Anouk Roelofs; Maud Roethof; Mannes Rorink, Rossum; Laura Scheffer, Losser; Renze Scholten, Rossum; Dirk Schröder, Rossum; Hanne Schuurman, Rossum; Marissa Seijger, De Lutte; Bo Slaghekke; Tess Steenwelle, Enschede; Anouc Stehr, Losser; Cas Steunebrink, Beuningen; Marleen Strootman, Rossum; Mitch Tijhuis, De Lutte; Koen Vastert; Marijn Verhoeven, Losser; Chiel Vlutters; Madelon Vos, Overdinkel; Wouter de Vries, Losser; Wouter Weghorst; Heleen Welhuis, De Lutte; Justin Westenbroek, Overdinkel; Vera Weusthof; Mitchel Wildenborg, Losser; Bart Ziemerink.

Cum Laude

Bente Schasfoort, De Lutte.

Atheneum

Sjoerd Beene; Sil van Benthem, Rossum; Mike Bollaan, Losser; Marijke Bos; Lieke Bouwhuis, Overdinkel; Iris ter Brake, De Lutte; Emma Bramer; Martijn Bruins, Losser; Tim Bult, Enschede; Susan Elferink, Losser; Niels Engberink; Iris Engbers, Losser; Rutger de Graaf; Wies Haarman, De Lutte; Laura Haarsma; Ruben Hampsink; Roos Harmelink; Jet Hartman, Rossum; Tim Haverkort, Losser; Suzan Hesselink, Losser; Wouter Huisman, Losser; Anne Jaspers; Ralph Kasteel; Stef Koertshuis, De Lutte; Manon Korfage, Losser; Matthijs Lansink; Floor Leeferink, Losser; Bart Leferink, De Lutte; Bob Liet; Esmee Maaskant, Losser; Pelle Massink; Emma Meijerink, Losser; Claudia Morsink, De Lutte; Jari Morsink, De Lutte; Renske Mulder, Enschede; Tom Mulder; Maurice Naeye, Losser; Emma Nordkamp, Losser; Céleste Oddo, Losser; Marcus Oran, Losser; Bjorn Oude Roelink, Losser; Marlie Overbeek, Losser; Cheyenne Parijs; Anneke Poorthuis; Anne Pronk; Harmen Punte, Enschede; Noud Rietman; Eline Rikmanspoel; Anouk Rolink, Losser; Bente Rouing, Losser; Pola Salieb, Overdinkel; Jesse Savonije, Enschede; Koen Schopman, Losser; Marieke Schuitemaker, Losser; Eline Semmekrot; Jurgen Siers; Juliët Stam; Jelle Veer; Brent in 't Veld; Thijs Vluttert, Enschede; Ruud Weda, De Lutte; Jeroen Welles, Gildehaus (D); Steven Zhao; Robin van Zutphen; Jop Zwienenberg, Rossum.

Cum Laude

Tim Siemerink, Rossum.

Gymnasium

Denise Chen; Sebastian Engbers; Jorn Heutink; Nick in het Veld; Beppie Vlutters; Kelsey Weustink.

Cum Laude

Thomas van Nus.

Locatie De Thij

Havo

Esmée Aalders; Tom Aalders, Ootmarsum; Britt Agterbos; Senna Anssems; Iona Antonie; Ties Arens, Denekamp; Nina Bartelink, Denekamp; Mathijs Beld, Denekamp; Romy Beld, Nordhorn (D); Tim Bels, Denekamp; Iris van Benthem, Weerselo; Amber Bergman ,Lattrop-Breklenkamp; Fleur Bethlehem; Maarten Beunk, Denekamp; Maud Blokhuis, Weerselo; Amke Bos, Reutum; Thierry van den Bos; Annedy Bouwhuis; Chiel ter Braak; Meine Brueker; Willem Brunninkhuis, Denekamp; Jordi Bruns, Denekamp; Soraya Buls; Merel Bulter, Denekamp; Cas Busscher, Ootmarsum; Lynn Busscher ,Lattrop-Breklenkamp; Niek Busscher, Ootmarsum; Demi Christenhusz; Joyce Christenhusz; Merle Conti, Denekamp; Carolien Cramer; Jessica Damhuis, Denekamp; Loes Damhuis, Ootmarsum; Nina Droste, Ootmarsum; Eline Duikersloot; Lauren Evers; Sophie Geeraths; Maaike Geerdink, Ootmarsum; Pien Gerbert; Noël Geypens; Loes van Giessen, Denekamp; Kim Groeneveld ,Lattrop-Breklenkamp; Jessie Hampsink, Beuningen; Lizzy Hampsink; Sophie Heesink, Denekamp; Ties Heesink, Denekamp; Jonne Hofstee, Denekamp; Loes Holsink, Ootmarsum; Teun Holtkamp, Ootmarsum; Juliët Huisman, Weerselo; Myrthe Kamphuis, Ootmarsum; Peter Kando; Stan Keizer, Beuningen; Noortje Klein Willink, Denekamp; Kees Knippers ,Lattrop-Breklenkamp; Tom Knippers, Beuningen; Loran Koehorst; Maartje Kokkeler, Beuningen; Wout Loohuis; Myrthe Lotgerink Bruinenberg, Weerselo; Céline le Loux; Omar Mahmutovic; Maaike Masselink, Beuningen; Carmen Meinders, Tilligte; Quinty Meulenkamp; Eline Moes, Denekamp; Meike Morsink, Denekamp; Susan Morsink, Denekamp; Isabel Nibourg, Denekamp; Nina Niehoff; Sanne Nijhuis, Ootmarsum; Kjell Nijmeijer, Agelo; Wieke olde Hanter, Ootmarsum; Babs van Ommen, Denekamp; Senne Oogink, Ootmarsum; Jesse Oortman ,Lattrop-Breklenkamp; Marijn Oude Brunink, Ootmarsum; Robin Oude Griep, Denekamp; Bente Oude Luttikhuis, Ootmarsum; Esmée Oude Luttikhuis, Denekamp; Jonne Oude Luttikhuis, Denekamp; Femke Oude Wesselink, Denekamp; Lyan Paus, Weerselo; Germaine Peels, Ootmarsum; Bart Polhuis; Maartje Pollemans, Denekamp; Jouke Postel, Tilligte; Roel Potijk ,Lattrop-Breklenkamp; Maud Pünt, Ootmarsum; Joost Rake; Tess Rikkink, Denekamp; Jaap Rikmanspoel, Ootmarsum; Daan Roeleveld, Denekamp; Jorien Roetenberg, Ootmarsum; Bram Ros; Jill Rouwers, Ootmarsum; Joost Schröder; Derk Schunselaar, Denekamp; Noëll Segerink; Tolunay Sevginba?; Ruben Sleiderink, Ootmarsum; Bo Soeteman; Mart Steenbeeke; Evy Stege; Renske Stege; Britt Steinmeijer; Marlou Stevelink, Denekamp; Tess Stevelink, Agelo; Lars Teggeler, Denekamp; Wenke Tijdhof, Denekamp; Yusuf Tirsi; Reniet Vastert; Abbe Veldscholten, Denekamp; Daniek Veldscholten, Denekamp; Niek Veldscholten, Nordhorn (D); Eva Velers, Ootmarsum; Suzanne Veltmaat, Denekamp; Sebastian Verwoert; Naud Westerhof, Beuningen; Zoë Westerhof, Denekamp; Fleur Weustink, Denekamp; Emma van Wieren; Iris Willemsen, Denekamp; Lynn Willemsen, Denekamp; Juliët de Witte, Oud Ootmarsum; Astrid Zoontjes.

Atheneum

Luuk Aveskamp ,Lattrop-Breklenkamp; Jet Baalhuis, Denekamp; Esmee Beugelaar; Britt Blokhuis, Beuningen; Demi Bodde, Denekamp; Jules Borggreve, Weerselo; Erik Brands; Diede Brookhuis, Denekamp; Jan Brunninkhuis, Denekamp; Abrohom Demir; Carmen den Drijver; Rick Dubbeldam, Weerselo; Lynn Engbers, Ootmarsum; Liz Greven, Denekamp; Derk Groeneveld, Weerselo; Aafke Gruintjes; Carmen Harmelink; Ferran Harperink, Denekamp; Joris Harperink, Weerselo; Cheyenne Heinink, Denekamp; Bas Hemeltjen, Denekamp; William Hobbelink, Beuningen; Freek Hobbenschot; Oscar Hoogeslag, Ootmarsum; Lars Hulsbeek, Denekamp; Jim Kienhuis; Megan Kienhuis; Robin Klamer, Beuningen; Steven Kleijsen, Reutum; Marnix Klein; Stan Koershuis, Denekamp; Tijmen Krijnen, Denekamp; Marijn Lenderink; Lauren Leusenkamp; Britt Leussink, Ootmarsum; Isabelle Leussink, Ootmarsum; Henrieke Lohuis, Ootmarsum; Sterre Lutterop; Tim Meijer, Ootmarsum; Femke Mulder; Nikki Mureau; Hilde Nijland, Weerselo; Celine Oude Egberink, Weerselo; Gijs Oude Vrielink; Jelle Platvoet, Denekamp; Lars Poort; Julia Poorthuis; Sjane Reinink, Tilligte; Dominique Reuvekamp; Laura Rolink, Beuningen; Tippy Rolink, Beuningen; Emma Ruiter; Twan Schulte, Ootmarsum; Wietse Schuurman, Denekamp; Yorick Smelt; Bart Snoeijink, Denekamp; Mart Stappenbelt; Michiel Steenbeeke, Denekamp; Lars Telgenhof Oude Koehorst, Ootmarsum; Wiebke Tenniglo, Ootmarsum; Jochem Tijburg; Justen Timmerman, Denekamp; Maarten Timmers, Ootmarsum; Michael Visschedijk, Tilligte; Maarten Westerhof, Denekamp; Christian Wilbers, Denekamp; Jaap Wolbert; Lot Wolters, Ootmarsum; Laurette van der Woning, Denekamp; Mevlid Yildirim; Bas Zanderink, Beuningen; Mirthe Zwanenburg, Denekamp; Melle Zwiep, Denekamp.

Cum Laude

Myrthe Luttikhuis, Beuningen; Machiel Overmars, Tilligte; Steven Ribberink, Denekamp.

Gymnasium

Darcy ter Elst, Denekamp; Shamim Ferdos, Denekamp; Stef Kuiper, Denekamp; Liselotte Oplaat, Ootmarsum; Evie Potijk, Weerselo; Michelle Timmerman, Denekamp.

Cum Laude

Timo Groeneveld, Tilligte; Nathalie Leussink, Ootmarsum; Tessa Mulder. 

Locatie Potskampstraat

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwen, wonen en interieur

Lars Ankone; Chiel Bekhuis, Agelo; Siebe van Bentem, Denekamp; Mark Blokhuis; Wout Breukers, De Lutte; Roy Casteel, Enschede; Jorg Engberink, Saasveld; Marvin van Essen, Losser; Bart van Goethem; Fabio Haarsma; Job Hemme; Dyllan de Hilster; Sten Huigen, Enschede; Sharon Jager; Tim Kleissen, Rossum; Max Lucassen; Noah Noppert, Ootmarsum; Bram Nordkamp, Losser; Anouk Schiermeier, Ootmarsum; Sam Schurink; Bart Steggink, Denekamp; Richard van der Vegte; Jelle Vollenbroek, Deurningen; Joep Wassenburg; Pien Weierink, Ootmarsum.

Economie en ondernemen

Eva van den Berg, Enschede; Femke Brouwer; Philip Chamaon; Ramon Hankel, Overdinkel; Luuk Hartgerink, Losser; Delano Hogenkamp, Losser; Suraphi Kao, Denekamp; Kenley Kraak; Jordy Kuipers, Nordhorn; Ruben Kuipers; Mert Masseling, Denekamp; Siebe Moes; Carst van Mook, Losser; Jordis Ntamagiro, Denekamp; Niels Oosting; Esmee Reehuis, Losser; Jeffrey Rietberg, Enschede; Joris Sanderink; Jasper Schröder; Naomi Spée, Ootmarsum; Bram Steghuis, Ootmarsum; Xavier van Straaten; Julia Unval, Losser; Lars Veger, Ootmarsum; Jesse Visscher; Daan Vrielink, Rossum; Mustafa Waziry, Denekamp; Maud Zwaferink; Lisanne Zwiers, Losser.

Horeca, bakkerij en recreatie

Bastijn Alberink; Job Beukert; Nick Bosch, Ootmarsum; Jonne Boukema, De Lutte; Nick Burke; Dominique Dam; Sep Damhuis, Rossum; Noëlle Dreierink; Noah Gerberink, Enschede; Tim Gervink, Losser; Fleur Grun, Overdinkel; Tes Hartman, Rossum; Stefany Holweg; Elmar van der Hooft; Niels Huuskes, Enschede; Jordi Kamphuis, Rossum; Dennis Kamps; Brian Klein Leugemors; Morris Kluitenberg; Kjeld Koller, Almelo; Tom Lucassen; Luçia Lustig, Losser; Sam Niehuis; Bas Nijhuis, Nutter; Jarno Olde Keizer; Joyce Oude Lashof, Rossum; Bart Poorthuis, Overdinkel; Bo Rouwen; Mike Schipper, Losser; Brent Steenbergen; Maxime Stekelenburg; Nick van Straaten, Overdinkel; Jarno Striezenau, Losser; Max Terlage, Losser; Romy Udink; Luca Weernink, Rossum; Nikay van der Woning, Losser.GroenTom Blokhuis, Losser; Bjorn Brinker, Enschede; Matthijs Efftink, Losser; Anne Gosemeijer, Ootmarsum; Kas Groenewoudt, Losser; Jurre Groothuis, Reutum; Maud Haarman, Weerselo; Jochem Hering, Rossum; Verona Hoffmann; Sanne ten Hove, Denekamp; Leonie Loves; Anne Moleman, Rossum; Sjoerd Nijhuis; Kim Nolten, Denekamp; Luc Oude Nijeweme, Beuningen; Marèll Peters, Denekamp; Robin Rillmann; Shania Roode; Gijs Steghuis, Rossum; Paulina Verdriet, Zetten; Bo Vloothuis, Rossum; Joost van Zutphen, Losser.

Mobiliteit en transport

Nick Freriksen, Gronau; Cheryl Luth; Dennis Oude Oosterik, Weerselo; Thom Rikkink, Denekamp; Mark Vos, Lattrop-Breklenkamp; Stef Vrielink, Denekamp; Wesley Weenk, Denekamp.

Produceren, installeren en energie

Michiel Ankone; Dries Arens, Ootmarsum; Erel Çetin, Enschede; Rik Eidhof, Rossum; Gijs Groener, Lattrop-Breklenkamp; Calvin groote Beverborg, Saasveld; Ruben Helthuis, Denekamp; Tom Hulskotte, Denekamp; Julian Ierna, Losser; Jasper Keizers, Losser; Denny Kloostra; Daan Kreeft, Denekamp; Niels Kuipers, Nutter; Arnel Mehovic; Bas Meijerink, Weerselo; Jordy Menger; Tim Moekotte; Deejay de Paauw, Denekamp; Kevin Prinsen, Enschede; Niek Snijders, Denekamp; Joost Tiehuis; Rick Wams, Denekamp; Niels Wessels, Ootmarsum; Jarmo Zwiep, Deurningen.Cum LaudeTim Meijer, Enschede.

Zorg en welzijn

Danique Bekhuis, Denekamp; Chayenne Boswinkel, Losser; Sam Brahim, Denekamp; Jolijn Brons; Marlinde Brookhuis, Denekamp; Annelon Degger, Ootmarsum; Nora Deghoughi, Gronau; Romina Eggert, Losser; Tara Engelbertink, De Lutte; Verona Enxing, Hengelo; Adna Fazli; Jasmijn Grimberg, Ootmarsum; Wietske Heetebrij, Enschede; Luna van der Heide, Enschede; Quinten Heinemann; Rianne Hinderiks; Isabel Jansen; Jonne Lohuis, Tilligte; Mirjam Mahmoud, Denekamp; Norshin Mirza; Gerben Mookhoek, Denekamp; Marèl Niehoff, Ootmarsum; Judith Nijdam; Larissa Oude Holtkamp; Tess Oude Nijhuis; Nadia Oude Spraakste; Aleyna Özgünes; Burçu Özgünes; Lauke Pikkemaat, Denekamp; Lise Poorthuis, Losser; Emma Scholten Linde, Rossum; Vera Spit, De Lutte; Jolien Steinmeijer, Rossum; Iris Zwaferink, Rossum; Milou Zwiep, Deurningen; Nina Zwiep, Weerselo.

Kaderberoepsgerichte leerweg

COMTC

Chiel Arkink, Rossum; Niels Bakker; Kris Bergsma, Denekamp; Luuk Beune, Hengelo; Job Brons; Stefan Budding; Bas Bulthuis, Enschede; Twan de Graas; Rutger Huisken, Lattrop-Breklenkamp; Bas Kelder, Hengelo; Jarik Kortman; Daan Kuipers, Beuningen; Jorn Olde Rikkert, Weerselo; Mike Steghuis, Losser.

Bouwen, wonen en interieur

Marnick Duivelshof; Thomas Fox, Lattrop-Breklenkamp; Ruben Groeneveld, Denekamp; Dick Ribberink, Denekamp; Chris Telgenhof Oude Koehorst, Reutum; Rens Tijscholte, Lattrop-Breklenkamp.

Economie en ondernemen

Emil Ajkunic, Losser; Josien Blokhuis, Deurningen; Luca Blokhuis, Denekamp; Tom Blokhuis, Denekamp; Bas Brinkhuis, Losser; Fleur Bronswijk, Ootmarsum; Okan Çekin; Luca Drost; Mike Franke; Bodhi Gerard; Lars Getkate, Losser; Pascal Gojani, De Lutte; Madike Grijpma, Losser; Carmen grote Beverborg, De Lutte; Lászlo Hanterink; Max Hesselink; Jaap Hommels; Ornamo Ilyo; Mart Koldemeule, Ootmarsum; Jurjen Kortink; Zohair L'Bouhdidi, Almelo; Boyd Letteboer; Marlon Maartens, De Lutte; Fleur van Mook; Thierry Murega; Thomas te Nijenhuis; Iris Roord; Sep Smellink, Denekamp.

Groen

Julia Beijerink; Susan van Benthem; Rukiye Çöpoglu; Matthijs Frielinck, Beuningen; Merle Hampsink, Beuningen; Charon Hoeben, Weerselo; Mark Mulder; Thijs Oude Nijhuis, Tilligte.

Horeca, bakkerij en recreatie

Sara Demir; Joran van Erven; Jordy Heidemann; Inge Heijdens, Beuningen; Sophia van Houtert; Aleks Krawczynski; Floris Lageweg, Hengelo; Sharon Loves; Jamie Olde Scheper; Stijn Oude Mulders, Weerselo; Teun Pijnappel; Anne Rouwers, Agelo.

Mobiliteit en transport

Léon Bösing, Losser; Robin Broenink, Geesteren; Tygo Elshoff, Overdinkel; Daan Groeneveld, Tilligte; Clemens Hartman, Weerselo; Dennis Kamphuis op Heghuis, Hengelo; Fabio Meijerink, Weerselo; Lars Niemeijer, Ootmarsum; Tom Peters, Hengelo; Mark Schopman; Jouke Stroot, Albergen.

Produceren, installeren en energie

Hijn Arens, Agelo; Gijs Arkink, Rossum; Rick Becker; Bjorn Boerkamp; Tom ter Braak; Maikel Gerbert, Enschede; Bram Haring ook genaamd Brugger, Hengelo; Dwight Heinink, Denekamp; Lesley Hödl, Losser; Nick Hofkamp; Jeffrey van Koelen, Hengelo; Roy Lohuis, Denekamp; Wouter Olde Monnikhof, De Lutte; Dylan Oonk; Daan Rolink, Denekamp; Ben Schilderman, Borne; Sjoerd Smedinga, Hengelo; Thomas Tijman, Losser; Kai Zwiers, Rossum.

Zorg en welzijn

Berika Akdis; Jordy Bakker; Wies van Bentem, Denekamp; Fabiënne van Benthem; Sofie Bosch, Losser; Renske ter Braak, De Lutte; Aniek Brand; Esmee Bulthuis, Enschede; Kim Franke, Weerselo; Jasmijn Gosemeijer, Denekamp; Vera Haarman, De Lutte; Rowèl Hagg; Mathée Hamady, Denekamp; Lisanne Hampsink, Rossum; Marleen Hampsink, Beuningen; Danique Hoffmann; Tessa hoge Bavel; Naomi Hommels, De Lutte; Manon Ikink; Lauren Jansink; Nina Kaptein, Agelo; Amber Kattenpoel Oude Heerink, Deurningen; Janneke Kempers, De Lutte; Madée Mulder; Ilse Musters; Liz Olde Scholtenhuis; Lauren Oosterbroek, Rossum; Si Chao Oude Luttighuis, Enschede; Charlotte Oude Nijhuis; Femke Pahlplatz, Lattrop-Breklenkamp; Fabiënne Perik, Losser; Lotte Peters, Denekamp; Brechje Pikkemaat, Lattrop-Breklenkamp; Babette Reinink, De Lutte; Mirthe Roesink, Losser; Fleur Sanders, Ootmarsum; Naomi Scheggetman, Denekamp; Marissa Spit; Amber Talsma; Sophia Timmerije; Chantal Vaanhold, Enschede; Laurie de Vos; Gijs Westenbroek, Losser; Marjolein Wolbert.

Theoretisch-/Gemengde leerweg

Lisa Aalbers; Anne Albers; Abraham Al Jeji, Denekamp; Fleur Anbergen; Jurriën Arends, Tilligte; Sidney Bake; Madelon Belderink, Ootmarsum; Jurre Benerink, Denekamp; Kai Benneker; Jelle van Benthem, Denekamp; Karenina Bernhard, Enschede; Jet Beuvink; Jet Bijen, Weerselo; Lotte Blaauwbroek; Pien Blokhuis, Weerselo; Stefanie Bodde, Denekamp; Philip ten Bokum; Bas Bonte; Sam Bonte; Stephanie Boomsma, Denekamp; Yvanka Borghuis; Enzo Boscu; Biek Bossink, Rossum; Myoki Bossink, Weerselo; Tom Bossink, Denekamp; Stan Boxum, Denekamp; Marije ter Braak, Albergen; Ted Brilhuis; Lisa Brinkhuis, Enschede; Maud Brookhuis; Maaike Brügging, Ootmarsum; Lynn Bruins; Bart ten Buuren, Ootmarsum; Bram Cageling; Antoni Chen; Jaap Davina; Willem Davina; Milan van Dieren; Rosalie Dijkhuis; Romy van Dusschoten, Denekamp; Romée van Duuren, Denekamp; Indy Emmerink; Anouk Engelbertink, Rossum; Evelien Exterkate, Deurningen; Maaike Franke; Jeroen de Gelder; Beau Gerfen; Joost Greven, Denekamp; Isa Groener; Tes Groote Punt, De Lutte; Lonneke Groothuis; Niek ter Haar, Ootmarsum; Kesley Hammink, Neuenhaus (Grasdorf); Demi Hanste, Deurningen; Fabian Hanter; Marije Haverkort; Luc Heesink, Denekamp; Jolene Heinink; Maud Hekman; Femke Hesselink, Rossum; Maaike Hesselink, Rossum; Jorieke ter Horst, Ootmarsum; Tygo Huisman, Rossum; Dirk Huusken, Ootmarsum; Nino Italiaander; Wes Italiaander; Jipp Janné, Weerselo; Jet Jansen; Pim Jansen; Jort Johannink, Denekamp; Elroy de Jong; Fleur de Jong, Hengelo; Stan Jonker; Nick Joosten, Enschede; Dirk Kamphuis, Oud Ootmarsum; Tim Kamphuis; Sterre Kaptein, Denekamp; Jesse Kemna; Guus Kienhuis, Denekamp; Susan Klein Hofmeijer, Denekamp; Jenthe Kolk; Charissa Koop, De Lutte; Kees Koopman, Rossum; Koen Kosters; Noor Krooshoop, De Lutte; Daphne Kuipers, Denekamp; Joep ter Laak; Kayleigh ter Laak; Nina Leben; Nout Lentfert; Laura Lesscher, Saasveld; Ellis Letteboer; Martijn Leus; Femke Leussink; Yoni Leuverink; Jeffrey van Lies; Lisa van der Logt, Rossum; Dennis Lohuis; Hidde Lohuis, Denekamp; Ties Lohuis; Koen Lokotte; Timon Loohuis; Tim Lotgerink Bruinenberg, Rossum; Tyrinn Lublink Weddik; Menno Lukens, Denekamp; Thomas Luttikhuis, Denekamp; Marit van Marle; Jimmy Mei; Don Meinders, Denekamp; Dick Mensink, Agelo; Sanne Moerdijk; Robin Mol; Merle Molendijk, Lattrop-Breklenkamp; Sanne Molendijk, Lattrop-Breklenkamp; Matthew Moran; Ralph Morselt; Lotte Morsink, Denekamp; Zoë Morsink; Sander Mounier, Deurningen; Lisa Mulder; Salih Mumcu; Bente Muntel, Enschede; Luuk Nevels; Julia Nibourg, Denekamp; Jurre Nieuwhuis, Denekamp; Demi Nijhuis, Denekamp; Isabel Nijhuis; Max Nijhuis, Weerselo; Mirte Nijhuis, Denekamp; Anouk Nijland, Saasveld; Gijs Nordkamp, Losser; Sanne Nordkamp; Eldin Novalic; Marc Olde Dubbelink; Robbin Olde Keizer; Jet olde Riekerink, De Lutte; Jorden olde Scholtenhuis; Hugo Otten; Pim Oude Elferink; Imke Oude Griep, Denekamp; Sepp Oude Koehorst, Deurningen; Daan Oude Luttikhuis, Weerselo; Maud Oude Luttikhuis, Denekamp; Bob Oude Nijhuis; Ramon Oude Nijhuis, Ootmarsum; Jeroen Oude Rengerink, Ootmarsum; Jasmijn Ouwens; Bart Pelster, Deurningen; Vitor Pereira De Paiva; Jane Perik, Denekamp; Jill Perik, Denekamp; Lisa Perik; Jessica Peters, Denekamp; Jill Pikkemaat, Denekamp; Puk Plekenpol; Mick Poelman, Denekamp; Irla Pot; Joost Pünt, Ootmarsum; Fleur Reimer, Denekamp; Sam Reith, Enschede; Chris Rekers, Denekamp; Famke Ribberink, Denekamp; Sem Ribberink, Denekamp; Charmain Rikkink; Jordi Roeloffzen; Mitchell Roord, Denekamp; Isabelle Rouwers, Ootmarsum; Mette Sanderman; Lieke Schepers; Jaimy Schilder, De Lutte; Job Scholten, Hertme; Joyce Scholten; Eddu Scholten Alfaro; Renske Scholten Linde, Rossum; Lynn Segerink, Rossum; Sem Seijger; Pien Senger, Weerselo; Merel Smellink; Sten Snellink, Beuningen; Kyra Sonder, Deurningen; Charno van Sonsbeek, Denekamp; Carlin Spanjer; Guus Spiele; Jan Steenbeeke; Jord Stegeman; Jens Stevelink, Rossum; Lynn Stevelink, Agelo; Jurre Stroot, Ootmarsum; Hidde Swennenhuis, De Lutte; Sam Tebbe, Tilligte; Noa Teesink; Sven Tempelman, Denekamp; Sann Thijert, Denekamp; Tessa Tigcheler; Wietse Tijans, Denekamp; Steyn van der Veen; Jarmo Veenhuis, Ootmarsum; Guus van der Vegt, Denekamp; Demi Veldhuis, De Lutte; Renske Veldscholten, Denekamp; Arton Velthuis; Mart Vennegoor, Ootmarsum; Kevin Visser, Hengelo; Pelle van Vliet, Lattrop-Breklenkamp; Deborah Vlok, Ootmarsum; Bohdi Vos; Lisa Vos; Bernd Vrielink, Rossum; Hugo Vrielink; Max Vruggink; Tycho Wagenvoort; Elisa Warnaar; Bente Weber; Jim Wekking; Lauren van der Wel, Ootmarsum; Hidde Westerhof, Lattrop-Breklenkamp; Sanne Weusthof, Reutum; Thijs Weusthof, Denekamp; Nel Wiefferink, De Lutte; Daan Wigger, Hengelo; Job Willemsen, Denekamp; Max Willemsen, Agelo; Lars Wolbers; Job Wolkotte, Denekamp; Anna Wortelboer, Ootmarsum; Laury van der Zande; Jort Zeevat, De Lutte; Ted Zuurwelle.Cum LaudeJesse Haverkotte, Deurningen; Lucas Hobbelink, Beuningen; Rick Seijger, De Lutte; Maury Vriesema.

Afdeling Praktijkonderwijs:

Getuigschrift praktijkonderwijs

Indy van den Burg; Robbin Eidhof, Rossum; Emily van Midden; Shania Brugman, Losser; Arno Knol, Losser; Kay Meulenbroek, Deurningen; Daan Möller, Hengelo; Romy Punt, Denekamp; Dany Settu, Denekamp; Thomas Spoolder, Losser; Shaira Bernsen; Nikki Eertman, Ootmarsum; Kaylee Groener, Losser; Stefan de Groof; Tiffany Hinderiks; Sven Huisman, Losser; Wendy Jansen; Silke Jansen; Celine Knol, Denekamp; Leroy Oude Holtkamp; Alicia Pereboom, Overdinkel; Luuk Sanderink, Rossum; Timon Striezenau, Losser; Richie Toeppner, Denekamp; Maurice Welpelo, Overdinkel.

Assistent hovenier AOC/VHG (niveau 1)

Jordi Olde Holtkamp, Rossum; Lorenzo Brinkman, Deurningen; Daniël Willemsen, Enschede; Maurice Welpelo, Overdinkel; Luuk Sanderink, Rossum; Stefan de Groof.

B-VCA

Luuk Engelbertink, Denekamp; Tom van Hal, Hengelo; Mathijs Beene, Lattrop-Breklenkamp; Baris Capar; Niek Nijhuis, De Lutte; Dirk Lansink; Nick Wevers, Losser; Raven Kers, Haarle; Lars Engelbertink, Denekamp; Jeffrey Maas, Overdinkel; Djafar Mobin, Overdinkel; Victor Vreijsen, De Lutte; Stef Wloka, Overdinkel; Marit ten Wolde, Overdinkel; Joël Ziemerink.

Basisvaardigheden groen

Justin Geerdink, Ootmarsum; Tom van Hal, Hengelo; Mathijs Beene, Lattrop-Breklenkamp; Lars Engelbertink, Denekamp; Thijs Koop, De Lutte; Jeffrey Maas, Overdinkel; Sven ter Halle; Nick Wevers, Losser; Luuk Engelbertink, Denekamp; Britt Kuipers, De Lutte.

Basisvaardigheden metaal

Baris Capar; Thijs Koop, De Lutte; Stef Wloka, Overdinkel.

Beheren van het schoolmagazijn

Youri Ketzner; Joël Ziemerink; Arjan Beernink, De Lutte; Kay Meulenbroek, Deurningen; Dirk Lansink; Ricardo van Zanten.

Bouw

Sven Huisman, Losser; Thomas Spoolder, Losser.

Facilitair

Aramayis Irmayis; Shania Brugman, Losser; Mirjam Kemerink, Beuningen; Britt Oosterbroek, Rossum; Eliëtte Adolfsen, Enschede; Ivana Postma; Marije Velthuis, De Lutte; Noa Groote Punt; Yasmeen Hinderiks; Djamy Duivelshof; Indy Meijerink; Saskia Bernds, Weerselo; Femke Lagendijk, Borne; Daniëlle Stomps, Hengelo; Sophie Nijenhuis, Denekamp.

Geldrekenen/kassatraining

Lieke van de Kolk; Sijmen van Nieuwkuijk, Losser; Emirhan Sasmaz.

Mig Mag

Stan de Groot, Losser; Robbin Eidhof, Rossum.

Plantenkennis

Niek Nijhuis, De Lutte; Britt Kuipers, De Lutte; Emily van Midden; Femke Spijk, Bad Bentheim; Arjan Beernink, De Lutte; Stefan de Groof.

Stappenplan houtbewerken

Michel van Huizen, Losser; Dries Kotte, Weerselo; Timon Striezenau, Losser.

Trekkerrijbewijs

Thomas Spoolder, Losser; Niek Nijhuis, De Lutte; Arjan Beernink, De Lutte; Britt Kuipers, De Lutte; Dirk Deterink, Reutum.

Veilig werken met de bosmaaier

Jordi Oude Holtkamp, Rossum; Stefan de Groof; Daniël Willemsen, Enschede; Luuk Sanderink, Rossum; Maurice Welpelo, Overdinkel; Britt Kuipers, De Lutte; Arjan Beernink, De Lutte; Niek Nijhuis, De Lutte; Lorenzo Brinkman, Deurningen.

Veilig werken met de motorkettingzaag

Lorenzo Brinkman, Deurningen; Jordi Oude Holtkamp, Rossum; Daniël Willemsen, Enschede; Luuk Sanderink, Rossum.

Motorkettingzaag, snoeien en afkorten

Stefan de Groof.

Veilig werken met de vorkheftruck

Kay Meulenbroek, Deurningen; Arno Knol, Losser; Arjan Beernink, De Lutte; Dirk Lansink; Youri Ketzener; Aron Linderhof, Denekamp.

Werken in de keuken

Aramayis Irmayis; Saskia Bernds, Weerselo; Sanne Steffens; Sophie Nijenhuis, Denekamp; Marije Velthuis, De Lutte; Kaylee Groener; Yasmeen Hinderiks.

Werken in de kinderopvang

Joyce Haarman, Saasveld; Esmée Zwerink, Losser; Esmee Kleine, Overdinkel; Indy van den Burg; Natasja Wolters; Tanja Tönis.

Winkelmedewerker

Eliëtte Adolfsen, Overdinkel; Shania Brugman, Losser; Lieke van de Kolk; Nikita Limburg, Overdinkel; Alicia Pereboom, Overdinkel.

Woonhulp

Romy Punt, Denekamp; Indy van den Burg; Natasja Wolters; Joyce Haarman, Saasveld; Tanja Tönis, Denekamp; Esmée Zwerink, Losser.

Werken in de zorg

Noa Groote Punt; Daniëlle Stomps, Hengelo; Djamy Duivelshof; Britt Oosterbroek, Rossum.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal. 

Locatie Losser

Theoretisch-/Gemengde leerweg

Elin Arends, Enschede; Anniek Baalhuis; Dagmar Barelds, Enschede; Fleur van den Berg; Koen Blokhuis; Melle Bosch, Overdinkel; Sophie Busscher; Esmee de la Combé; Destiny Degenhart, Gronau; Steven Elferink; Sigrid Evering; Mandy Friedrich; Ties Game; Aernoud van Gemert, Enschede; Renzo Gerritzen; Mark Gervink; Dani Ghiani, Overdinkel; Nadine van Gils, Overdinkel; Remo Grado, Overdinkel; Twan Grunder, Enschede; Bjorn Hassink; Tigo Haverkate; Irene Heller; Tyra Hellwig; Gino de Heul, Gronau; Levy Hoeijmans, Overdinkel; Gijs Houwert; Marel Huisman; Lars Hulsbergen, Overdinkel; Kim Jonker; Lieke Keizers; Mats Keur; Abas Khanlarov; Romée Kip, Overdinkel; Kelsey Knobben, Enschede; Sam Koenders; Nina Kraaijenzank; Bram Krabbe, Glane; Lynn Kroep; Wout Kuiper; Jorren van der Leest; Verona Leferink; Zoë Lobbes, Overdinkel; Andy Lubbers; Renee Luijerink, Overdinkel; Nelleke Manders; Yoeki Martina; Julian Masselink, Overdinkel; Carlijn Meijerink; Jaimy Mink; Cas Nijenhuis; Sem Nijenhuis; Lars Nijhuis; Tessa Nordkamp; Naomi Oostenbrink, Enschede; Steff Oude Roelink; Roxy van Pappelendam, Enschede; Jurgen Poell; Dylan Roetenberg; Larissa Rosink; Famke Rozema; Marnix Scheffer; Romy Scheffer; Ruben Scheffer; Tanja Schilderinck; Max Schipper, Overdinkel; Elise Schuur, Gronau; Wahid Soltani, Overdinkel; Daan Steghuis; Nienke Steghuis; Rita Tigranyan; Anouk Timmerman; Narine te Vaarwerk, Glane; Britt Venterink; Veerle Verhoofstad; Derren Voerman; Coen Volker; Jelmer de Vries, Gronau; Liz van der Weide; Jennifer Westenbroek, Overdinkel.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Losser.

  1. Janice Meerenburgh hoogste nieuwkomer bij VVD

    Janice Meerenburgh hoogste nieuwkomer bij VVD

    LOSSER - Met enkele zeer opmerkelijke keuzes heeft de VVD haar verkiezingslijst vastgesteld. Janice Meerenburgh (38) , die sinds enkele maanden lid is van de VVD, is de hoogste nieuwkomer op de derde plaats. Oud-CDA-er Gerald Aveskamp staat zesde op de lijst en het huidige raadslid Ron de Leeuw komt niet verder dan de zevende plaats. Harry Heegen voert de lijst aan. De commissieleden Nick Visschedijk (2e), Hans Hanterink (4) en Ilona van Dijk (5) houden ook uitzicht op een raadszetel. De VVD gaat uit van drie raadszetels en hoopt zelfs op vier. Harry Heegen: „Ons motto is 'met opgestroopte mouwen' en dat doen we met doeners. Commissieleden zijn beloond voor hun harde werk.”

Oldenzaal e.o.