Volledig scherm
De Jacobus Fruytier Scholengemeenschap in Apeldoorn © Google Maps

Jacobus Fruytier SG

Hieronder kunt u de geslaagden van het Jacobus Fruytier SG vinden. Niet alle leerlingen zijn in onderstaande lijst terug te vinden, vanwege het verlenen van toestemming tot plaatsing van de namen.

Rijssen

Vmbo

Gemengde en Theoretische leerweg

Marèll van den Berg; Nico Brinks; Evert de Bruin; Tineke Budding, Oud Ootmarsum; Melanie Dannenberg; Willemijn Dannenberg; Rosalinde Dekker, Hoge Hexel; Jolène Dekker, Hoge Hexel; Sander Ebrecht; Rhodé van Engeland; Jonathan Folbert, Vriezenveen; Inge van Heek; Joëlle Hiltjesdam; Carlien Hoekerswever, Vriezenveen; Aylien Hoekerswever; Leo Holland, Vriezenveen; Christiaan Honkoop; Samuël ten Hove; Edith Janssen; Ruth Kanis; Maarten Kappert; Jarno Kraa; Leonard Langenhof; Anne Ligtenberg; Sharon Ligtenberg; Arenda Meulenkolk; Lies van Mourik; Dianne Nijkamp; Marlies van den Noort; Luuk van den Noort; Gerben van Oostenbrugge; Lennart Paalman; Frank Seppenwoolde; Daan Seppenwoolde; Frank Slagman; Maaike Smelt, Vriezenveen; Rianne Stuut; Leander Timmerman; Ruth Visser; Matthias Voortman; Jetske Voortman; Jenneke Voortman; Naomi Voortman; Linda de Vos; Naomi Weijers, Vriezenveen; Wouter Wichers, Vriezenveen; Joëlle Zaaijer, Markelo; Niels Zoeteweij.

Havo

Rhodé Aardenburg; Myrthe Averesch; Dirk-Jan Baan; Debora Bakker; Dagmar Beverdam; Gerhard Bolier, Vriezenveen; Gilbert ten Bolscher; Catherine Bregman; Laura Brinks; Joanne van Dijke; Arinda Engberts, Vriezenveen; Karlien Folbert, Vriezenveen; Ariska Folbert, Vriezenveen; Machteld Haase; Mart Haase; Danielle Harbers; Chantal ter Harmsel; Bart Heuvelman; Sarah Hilberink; Julia Jansen; Pouline Kalkman; Jan Mart Kamp; Mart Kamphuis; Marèll Lankamp; Niek Marck; Anne Fleur Nijkamp; Rachel Nijsink; Mart Nijsink; Emma van den Noort; Robert-Jan Pluimers; Elsa Pouw; Lotte Rietman; Sarah-Lynn Rook; Nick Rozendom; Ruben Rozendom; Elian Sanderman; Else Schuitemaker; Frank Timmerman; Annelien Voortman; Hannah Voortman; Coralien Voortman; Rianne Wessels; Leander Willems.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Apeldoorn

Vmbo

Basis beroepsgerichte leerweg

Marlize van Asselt, Nunspeet; Anna ter Avest, Rijssen; Alette Baan, Rijssen; Ruben Baan, Rijssen; Mark Baan, Rijssen; Jacobus Bakker, Urk; Anne-Marije van den Belt, Rijssen; Els Bos, Doetinchem; Rijnald van den Brink, Harskamp; Evan van de Bruinhorst, Kootwijkerbroek; Rick van Brussel, Rijssen; Colien van Ee, Stroe; Thomas Faber Dirk-Jan Haase, Rijssen; Willard van den Hardenberg, Elspeet; Marvin van den Hardenberg, Nunspeet; Rhodé ten Hove, Rijssen; Terence Keurhorst, Emst; Rick Koekoek, Rijssen; Hugo Kolkman, Rijssen; Evert-Jan Koppelman, Vriezenveen; Eduard Methorst, Barneveld; Arjan van Middendorp, Harskamp; Eric van Milligen, Kootwijkerbroek; Alette van Milligen, Harskamp; Anne-Wil Morren, Otterlo; Alberdien Muller, Nunspeet; Micaela van Olst; Lotte Pas, Rijssen; Boaz Pluimers, Rijssen; Joachim Pouw, Beemte Broekland; Annemiek de Ruiter, Elspeet; Marien Schilder, Nunspeet; Dirk Jan van Steeg, Rijssen; Mark Timpers, Rijssen; Arjan Troost, Opheusden; Karlo Verheul, Vriezenveen; Corstiaan Vos, Beemte Broekland; Joost Wessels, Vriezenveen; Guido van Wolfswinkel, Barneveld; Henri van de Zande, Elspeet.

Basis Beroepsgerichte Leerweg (Leerwerk Traject)

Anna Keurhorst, Stroe; Evert Schipper, Putten.

Kader beroepsgerichte leerweg

Frank Agteresch, Rijssen; Gerben Baan, Rijssen; Annemijn Beek, Wekerom; Arinda Bikker, Elspeet; Marc Bleijenberg, Garderen; Caroline Blotenburg, Wekerom; Anne den Braber, Ede; Judith Breen, Wekerom; Thomas Breunissen, Wageningen; Sharon van den Brink, Uddel; Jan Bronkhorst, Uddel; Derk Jan Claus, Rijssen; Nienke van Dalfsen, Nunspeet; Rianda Deelen, Nunspeet; Marilyn Dekker, Geesteren; Friso Dekker, Vriezenveen; Maureen Dekkers, Rijssen; Wim van Dijk, Rijssen; Mark van Eeken, Ede; Bram van Engelen, Nunspeet; Isabella van Engelenhoven, Ede; Denise Fidder, Nunspeet; Marthe Fieret, Kootwijkerbroek; Emma Franken, Hulshorst; Corina Franken, Hulshorst; Ewout Franken, Hulshorst; "Nico Gr, Oene; veld", Garderen; Jan van de Haar, Wekerom; Geralf Hazeleger, Elspeet; Ariëtte Hazeleger, Nunspeet; Femke van Hierden, Uddel; Dianne Hofman, Elspeet; Gerben Hop, Uddel; Robert Hop, Uddel; Loes van der Horst, Ede; Job van der Horst, Ede; Rhodé ten Hove, Rijssen; Eve-Ann Huttinga, Emst; Joost Karels, Rijssen; Clara ter Keurst, Rijssen; Maarten Kleppe, Rijssen; Mirjam Koers, Nunspeet; Anne Kok, Uddel; Maartje Labeur; Thamara Moens, Ede; Fabian Mulder, Elspeet; Else-Marie Nijland, Rijssen; Huib Nijsink, Rijssen; Tirza Noteboom, Ermelo; Nancy Oudesluijs, Emst; Rik Peelen, Otterlo; Jordi Pieterse, Vaassen; Gerald Pluimers, Rijssen; Esmee Polinder, Nunspeet; Eva Pouw, Beemte Broekland; Laurens Rolleman, Rijssen; Quintijn de Roo; Melissa de Roos, Doetinchem; Joanne Samson, Vaassen; Sharone Schimmel, Uddel; Jesse Scholman, Rijssen; Gerrit Slingerland, Elspeet; Gerald Smit, Elspeet; Lisanne Strokap, Rijssen; Marvin Thoutenhoofd, Ermelo; Jessica Tuin, Emst; Geert-Jan Vierhout, Nunspeet; Matthias Waaijenberg, Woudenberg; Abel Wassink, Doetinchem; Rens van de Weerd, Nunspeet; Thilde Wendt, Emst; Reinier Wichers, Vriezenveen.

Gemengde en Theoretische leerweg

Erik van Asselt; Michael van Asselt; Bart-Jan van Asselt, Elspeet; Noa Beckers; Danique Beekman, Vaassen; Dick Beekman, Vaassen; Gerben Beltman, Rijssen; Sander Bijsterbosch, Lunteren; Gerlinda Blankespoor, Harskamp; Maarten Blankespoor; Jan Douwe Blotenburg, Wekerom; Anne Marije Boertje, Rijssen; Wim Boone, Ermelo; Jeanne Buijs, Kootwijkerbroek; Alwin van Essen, Emst; Pieter Hak, Kootwijkerbroek; Dinand van den Hoek, Epe; Jesse Hoff, Doetinchem; Joël Jansen; Thomas Jansen; Jonathan Keizer, Wapenveld; Jorik Keurhorst, Beemte Broekland; Denise Klaassen; Hank Koetsier, Nunspeet; Gerben Koetsier, Elspeet; Henk-Jan Kok, Vriezenveen; Janneke Koolmees, Ede; Laurens Koster; Chantal van Laar, Harskamp; Jonathan Leenheer, Teuge; Indy Linthorst, Twello; Ruben van der Meer; Marije van Middendorp, Harskamp; Arco Morsink, Enter; Rick van den Nagel, Nunspeet; Jarno Nijhof, Oene; Cornald van Ommeren, Ede; Thilbert Ordelman, Zelhem; Jannick Oudendorp, Elspeet; Reinier Pieters, Lunteren; Hanne van Roekel, Bennekom; Peter van de Ruitenbeek; Tristan Schoonhoven; Anneriet Soons, Bennekom; Christian Stockhorst, Doetinchem; Bernd Stufken; Berry Stufken, Beekbergen; Emanuelle Suijdendorp, Twello; "Gerlinda , Veenendaal; ", Harskamp; Mart-Jan van Veldhuizen, Ede; Jesse Vellekoop, Uddel; Elselien Verschoor; Sander Waaijenberg, Kootwijkerbroek; Endrik Waaijenberg, Harskamp; Corné Wagtho, Harskamp; Marlien Wesselink, Zelhem; Matthijs Wilbrink, Beekbergen; Rebecca Wolvers.

Havo 

Jan-David van As, Beekbergen; Jo Anne Assink, Ede; Marinke van Baren, Loenen; Eelke Barten, Uddel; Rosanne Bijkerk; Jan Blankespoor, Terwolde; Gerline Bleijenberg, Elspeet; Marieke Blok, Ermelo; Eva Boer; Mariëlle Bos; Pieter-Dirk Brendeke, Oene; Marissa van den Brink, Harskamp; Geert-jan Bronkhorst, Uddel; Gerrelt Bronkhorst, Uddel; Margareth Bronkhorst, Uddel; Rhodé Brouwer, Vaassen; Janine van de Brug, Garderen; Ilse van de Bruinhorst, Garderen; Teun Bulsink, Lunteren; Martha Bulten, Doetinchem; Matthias Bunt, Klarenbeek; Henric Cromwijk, Nunspeet; Anne-Lize Dorst, Elspeet; Diebert Ebbers, Zelhem; Anne-Ruth Ebbers, Doetinchem; Sifra van Ekeris, Elspeet; Maria van den Ende; Jonathan de Fluiter, Ermelo; Johan Goedvree, Uddel; Teunita van de Goor, Elspeet; Frank van Grol, Beekbergen; Mette Heuvelink, Doetinchem; Elize van de Hoef, Ede; Mettilde van den Hoek, Uddel; Henry Hop, Uddel; Willeke Hop, Uddel; Franka Kayim, Elspeet; Louise Kok, Nunspeet; Anne van de Kolk, Uddel; Petra van de Kolk, Elspeet; Lisanne Logtenberg, Vaassen; Ruth de Looze; Merel Massink, Doetinchem; Robert Mulder, Uddel; Rogier Mulder, Ede; Debora van de Munt, Garderen; Wilma Oosterkamp, Beekbergen; Jorick van Opijnen, Kootwijkerbroek; Corné van de Poel, Nunspeet; Berthine van Raamsdonk, Nunspeet; Femke Rebel, Uddel; Anna van Renselaar, Nunspeet; Aritha Rijksen, Elspeet; Alissa Riphagen, Oene; Hans-Gerald Roestenburg, Ermelo; Hilde Roukens, Elspeet; Martjan Schot, Nunspeet; Thom Schreur, Harskamp; Maaike van de Steeg, Uddel; Christa Stufken; Berdine van der Velden, Ermelo; Brenda van Veldhuizen, Kootwijkerbroek; Nathalie Verhelst; Marnick Verhulst; Rosanne Vijfhuizen; Rianneke ten Voorde; Hans de Weerd, Nijbroek; Anne-Beth de Weerd, Hulshorst; Kobianne Westerbroek, Nunspeet; Lennart Wilbrink, Beekbergen; Harold Wiltink, Doetinchem; Leendert Wisse, Uddel; Menno van Wolfswinkel, Ede; Corine van , Woudenberg, Klarenbeek.

Vwo

Simone Achterberg; Jonathan Baan, Rijssen; Anthonie Blonk, Rijssen; Jan Willem van der Blonk, Nunspeet; Gerlinda van den Bosch, Hulshorst; Marije Bouwheer, Kootwijkerbroek; Rinske van Braak, Veenendaal; Bert van den Brink, Elspeet; Wendy Brink, Lieren; Jan van den Brink, Ede; Inge van de Bruinhorst, Wekerom; Hendrik van Dalfsen, Nunspeet; Anne-Fleur Doornewaard; Carlein Doornhein; Jonathan Ebbers; Eric van Essen; Naomi van der Giessen; Myrthe Griffioen, Doornspijk; Gerben van Grootheest, Lunteren; Adriaan Haase, Rijssen; Alwin de Haer, Elspeet; Iris Hanskamp, Zelhem; Lydia ter Harmsel, Rijssen; Ardjan van Hartingsveldt, Elspeet; Pieter van Hartingsveldt, Elspeet; Jan Hazeleger, Elspeet; Leonard Heuvelman, Rijssen; Nienke Hollebrandse; Jaco Hollebrandse; Marina van den Hoorn, Elspeet; Janouk van den Hoorn, Uddel; Elizabeth van 't Hul, Nunspeet; Willemijn van 't Hul, Nunspeet; Hanna IJzerman, Oene; Renske Immink, Rijssen; Tom Jansen, Rijssen; Jan-Luc Jansen, Rijssen; Hans de Jong; Fabian Keizer, Emst; Herbert Keurhorst, Beemte Broekland; Gerlise Kok, Vriezenveen; Rik Kok, Nunspeet; Marjolein Kok, Nunspeet; Berthil Kuijt, Elspeet; Gideon van der Laan, Uddel; Renske Lankman, Nunspeet; Tjerk-Jan van Leerdam, Ede; Jasper Leijendekker, Rijssen; Edith Mekelenkamp, Vaassen; Alexander Mol, Braamt; "Martine N, Ede; rlof", Nunspeet; Carine Nijsink, Rijssen; Mariëlle Oudendorp, Elspeet; Ricardo Oudendorp, Uddel; Judith Panhuis, Nijbroek; Albert-Jan Polinder, Nunspeet; Arjen Roelofsen, Wekerom; Dirk-Jan Rohaan, Rijssen; Moniek Rolleman, Rijssen; Willem Schouten, Nunspeet; Roselinde Terlouw, Vaassen; Martijn Timmerman, Rijssen; Dirk Tippe, Elspeet; Martijn Treur, Bennekom; Sieneke Valk, Klarenbeek; Rosanne Vos, Uddel; Mary-Leen Westerbroek, Elspeet; Amber van de Wetering; Helène van Wijngaarden, Elspeet; Joachim van Willigen; Martha Wouda, Harskamp.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Apeldoorn.

Uddel

Vmbo

Gemengde- en Theoretische Leerweg

Dian van Asselt, Elspeet; Anne-Sofie van Asselt; Job Beelen, Nunspeet; Daan Beelen, Nunspeet; Johan Bel, Nunspeet; Marien van der Blonk, Nunspeet; Johan Boone, Ermelo; Melissa van den Bosch, Elspeet; Alida Maria van den Brink, Elspeet; Peter Bronkhorst; Daniëlle Bronkhorst; Lysanne Bronkhorst, Elspeet; Ewart Bronkhorst; Dinand de Bruin, Elspeet; Niek Budding, Elspeet; Anne-Marie Buijtenhuis, Nunspeet; Carolien Coster, Elspeet; Mirjam Dijkhuizen, Nunspeet; Joanne van den Dool, Putten; Henk-Jan Doppenberg, Ermelo; Dirk Eerland, Garderen; Marith Franken, Hulshorst; Lizette Groeneveld; Willemieke Hak, Elspeet; Mike van den Hardenberg; Ardjan Heijkamp, Nunspeet; Reinald Huisman, Elspeet; Wilbert van 't Hul, Nunspeet; Willemieke van 't Hul, Elspeet; Niels de Jonge; Nathan Kardol, Elspeet; Tjeerd Kersbergen, Elspeet; Caroline Kleijer, Garderen; Nadine van Klompenburg, Nunspeet; Annelen Knoppert, Putten; Willard Koetsier, Elspeet; Anne Greet Kok; Jacob van de Kolk, Nunspeet; Henk Koster, Nunspeet; Lucinda Koster, Elspeet; Adriënne Kroeze, Nunspeet; Lianne Meems, Nunspeet; Rogier van Milligen, Nunspeet; Thomas Mulder, Elspeet; Jeanne van Norel, Elspeet; Petrice Polinder, Nunspeet; Rianne Pul, Ermelo; Elseline Quaak; Karin van Ramshorst, Elspeet; Rens van Rhee, Elspeet; Anne Rozendaal, Doornspijk; Marit Schouten, Elspeet; Leanne Schouten, Nunspeet; Elma Schuurkamp, Nunspeet; Annegreet Stijf, Hulshorst; Jurian van de Streek, Nunspeet; Madeleen Verhoef; Gert Versteeg; Athilde Vierhout, Nunspeet; Kees van Voorst, Elspeet; Daan Voorwinden, Nunspeet; Matthias Westerink, Nunspeet; Marilene van Wijngaarden, Elspeet; Lydia Zeevat, Elspeet.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komt de geslaagde uit Uddel.

Reggestreek