Volledig scherm
© archief

Pius X College

Hieronder vindt u de geslaagden van het Pius X College met locaties in Rijssen en Almelo.

Locatie Aalderinkshoek

Atheneum

Anne Arts, Wierden; Anna Bokdam, Bornerbroek; Eline Brok, Bornerbroek; Matthijs ten Cate, Wierden; Renske Daenen, Vriezenveen; Jorden Diele; Sietske van Goor, Geerdijk; Aron van Heijningen; Merel Hofman; Sophie Homan; Babette Jansen; Stijn van de Keuken; Silke Kokenberg; Mathijs Krul; Marijn Lammertink, Enter; Dylan Lankamp; Jorn Lucas; Anke Morsing; Bart Nijbroek, Enter; Martijn Nijland; Stan Scholten, Aadorp; Bart Schumer, Bornerbroek; Hovik Sepoyan; Carmen Slot; Eva Soer, Bathmen; Olaf Sonnemans, Zenderen; Nadia Sproates, Wierden; Stijn Stijkel, Wierden; Yvet Veldhuis, Wierden; Babette Vogelsang, Aadorp; Floris Vorderman, Wierden; Merijn Vos, Nijverdal; Romy te Wierik, Wierden; Steven Witzand, Wierden; Marie-Fleur Woolderink, Wierden; Mathijs Woudsma, Wierden.

Gymnasium

Tessa Hilberink, Vriezenveen; Daan Holleman; Chiel Nijhuis, Wierden; Emma van Rijn; Lucille Zomer, Enter.

Havo

Thomas Balajan; Pim van den Berg; Maurijn Besters, Wierden; Dion Bolscher, Bornerbroek; Lieke Braamhaar, Enter; Jade Bruins, Vriezenveen; Umit Dogan Demirtas; Robin Dittrich, Rijssen; Tolgay Dural; Amber Ekkel, Vriezenveen; Khachik Frangyan, Wierden; Elise Gast; Jorn Gels, Wierden; Thijs de Gooijer, Bornerbroek; Chemène van der Gouw; Fleur Groote; Wes Hagedoorn, Enter; Marijn Harteveld; Thomas Heuten, Wierden; Isa Huiskes, Wierden; Brian Jansen; Jiri Jonker, Vriezenveen; Jesper Keldermans, Aadorp; Talha Kiliç; Gijs Klumpers, Albergen; Maud Lammersen, Wierden; Niels Maathuis; Jasper Menkhorst, Vriezenveen; Sten Oortwijn, Wierden; Qwin Pelgrom; Mathilde Ponten; Meike Pots; Pim Roeloffzen, Wierden; Alec Roosendaal; Anthony Rouweler, Bornerbroek; Rico Rüdiger; Stan Schreijer, Enter; Brent Slot, Aadorp; Christy Stevelink; Bouke Stoker, Bornerbroek; Evelien van Straaten, Wierden; Alper Tali; Marit Tasma, Notter; Sosè Taveetyan; Romy Tempelman, Enter; Lotte Tiehuis; Maud Tijhuis, Wierden; Laura Veltkamp, Wierden; Jesper Venneman, Enter; Marlin Vlijt, Wierden; Romy Vos, Nijverdal; Marieke de Vries; Pien Wagenmans, Hellendoorn; Laura Weijers; Rik Wennemers, Enter; Milou Wesselink; Sterre Wester, Wierden; Imke Wilmink, Bornerbroek; Robin Witteveen; Denice Woolderink, Wierden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Locatie Van Renneslaan

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwen, wonen en interieur

Davy Hilbrink; Mitch Lankamp; Tom Lokotte, Albergen; Cas Veldkamp.

Dienstverlening en producten

Juliët Bolink, Nijverdal; Carin Lankamp; Joyce Nijkamp; Rebecca Sanders; Lilian Weiteman.

Economie en ondernemen

Ecem Gedik; Valeria Greiving.

Media, Vormgeving & ICT

Chrisjohi Alfons; Achraf Ben Massoud; Georgina Hekman; Silas Jansen op de Haar, Vriezenveen; Gaajik Khachik; Britt Nijmeijer; Emre Özer; Thymo Pol; Mike de Roos; Alpay Sancar; Quinn Schukkink; Misha Weusthof; Kevin Oude Engberink, Tubbergen.

Produceren, installeren en energie

Gijs Bosma; Yannick Eilers, Tubbergen; Dogan Keskin; Roemer Schothans; Ime Veldhof, Albergen; Melvin Veldhof, Albergen.

Zorg & Welzijn ; Mariando Dijkman; Romy Ezinga; Nuray Gülçür; Mila Holtkamp, Wierden; Jamiro Hospers; Remco Knoef; Devin Kootstra; Esmee Korshuize; Daan Metz; Raycheline Quant; Priscilla Schutte; Romy Winklaar; Sude Yanar.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur

Dani Braakink; Zoë Lucas, Tubbergen.

Dienstverlening en producten

Marèll Volker, Reutum.

Economie HA

Simon Issa; Şevket Ütkün.

Economie en ondernemen

Anna Jansen; Danny Overbeeke; Vincent Smit; Büse Soytürün; Manuel Demirci.

Media, Vormgeving & ICT

Matthijs Beld, Vriezenveen; Jesse Bosscha; Danisha Freke, Vroomshoop; Ingmar Haan; Sophie Horstman, Vriezenveen; Luuk de Jong; Daphne Knevel, Nijverdal; Teun Marskamp, Nijverdal; Kylian Olde Engberink, Fleringen; Junior Oldenbroek; Wessel Paus, Weerselo; Thymo Röben; Tim Ruarus; Rick de Vries.

Produceren, installeren en energie

Tim Dierink, Vasse; Thomas Elshuis, Fleringen; Giel Huis in 't Veld, Albergen; Jay Raamsteeboers.

Zorg en welzijn

Açelya Acar; Tanja Babanjan; Maria Boghosian; Elise Kappert; Chris Leferink; Jorn Löwik, Harbrinkhoek; Züleyha Medik; Carmen Rijsman, Wierden; Alicia Ring; Widget Wanschers.

Theoretische Leerweg

Nikita Afsar; David Aykaz; Suzanna Babanian; Stijn Bannenberg; Batuhan Bayrak; Nina van Benthem; Anthony Dokur; Justin Hassing, Bornerbroek; Jan Honnef; Manuel Jager; Chantal Jansen; Boy Kamphuis; Şenalnur Kaya; Twan Kuipers; Timon Olde Engberink, Fleringen; Jordy van Oorschot; Thomas Poot; Jens Reink; Niels Roelofs; Myronne Rouhof; Joy-Alice Schultz; Kim Schutte; Tolga Sedef; Renée Vagevuur; Sem van Veldhuisen; Maartje Verhoeven; Ronan Westerik.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Locatie Rijssen

Vmbo

Theoretische leerweg

Bente Asbroek, Enter; Joep ten Berge, Nijverdal; Gijs Bolte, Nijverdal; Mylène Boode, Nijverdal; Charlotte Braunius; Wesley Brouwer; Joey Brouwhuis, Nijverdal; Julian Bruggeman, Nijverdal; Sarah Çağrı; Ilse Colijn; Elena van Dijk, Enter; Maartje Embsen, Wierden; Lieve Ezendam, Enter; Donald Filart, Wierden; Raquel van de Graaf; Sascha Grolleman, Enter; Jessica ter Haar, Nijverdal; Frieda Haidu; Luuc Heering, Enter; Inge Heerink, Nijverdal; Tiemke Heetkamp, Hellendoorn; Thijs Homan, Enter; Marij Hopster, Wierden; Karlo Huesken, Nijverdal; Daan Huisken, Nijverdal; Maurits de Jong, Wierden; Roos Kamphuis, Enter; Joey Kleinjan, Nijverdal; Sven Kolthof, Wierden; Stephan Kottier, Enter; Kevin Koudstaal, Nijverdal; Quinten Kroon, Wierden; Nynke Kulsdom, Wierden; Naomi Lahdo; Jet Loohuis, Wierden; Lisa Meulman, Wierden; Suze Nijboer, Wierden; Max Nijenkamp, Nijverdal; Wout Oldenhof, Nijverdal; Niels Oogink, Nijverdal; Jochem Oude Brunink, Nijverdal; Michiel Paap, Nijverdal; Nick Pijffers, Nijverdal; Nick Poldervaart, Nijverdal; Tijn Poortman, Nijverdal; Vienna Rensen, Hellendoorn; Myrthe van Rhee, Enter; Joost Roetgering, Enter; Youri Scheffmann, Nijverdal; Max Schoemaker, Holten; Sanne Schrooten, Nijverdal; Merith Schumer, Nijverdal; Simeon Schuppert; Tom Siero, Nijverdal; Jessica Spee, Wierden; Joop Staman, Nijverdal; Lynn Stegeman, Enter; Mees Stijkel, Wierden; Jette Stokvis, Haarle; Rian Tijhuis, Nijverdal; Sanne Timmerhuis, Wierden; Nadieh Tromp, Hellendoorn; Sam Velthof, Nijverdal; Rutger Veltkamp, Wierden; Brechtje Veneklaas, Zuna; Bart Verhoeckx, Wierden; Beau Verschoor, Nijverdal; Nick Wittenberg, Enter; Samantha Wolterink, Enter; Indy Wolters, Enter; Joyce Zonnebeld, Nijverdal.

Gemengde leerweg

Lisa Veldman, Wierden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Almelo e.o.