FC Twente-fan ‘Sir Jan Hessling’ via De Grolsch Veste naar zijn laatste rustplaats gebracht

VIDEOENSCHEDE -  Hij was verknocht aan voetbalclub Udi in Enschede - stond er bekend als ‘Sir Jan’ - maar zijn grote liefde was FC Twente. Vandaar dat de vorige week vrijdag op 89-jarige leeftijd overleden Jan Hessling bij zijn laatste reis De Grolsch Veste nog een keer wilde aandoen.

  1. Bottenspecialist Norbert Eeltink (56) uit Hengelo leeft van de dood: ‘Menselijke resten blijven we altijd  vinden, ook Twente ligt er vol mee’
    PREMIUM

    Bottenspe­ci­a­list Norbert Eeltink (56) uit Hengelo leeft van de dood: ‘Menselijke resten blijven we altijd vinden, ook Twente ligt er vol mee’

    De dood is een vanzelfsprekend onderdeel van zijn leven. Norbert Eeltink, archeoloog en bottenspecialist, is dé autoriteit in Twente als het gaat om menselijke resten uit het verleden. Uitspraken over een eeuwig leven doet hij niet, wel over de manier waarop mensen in de loop van de geschiedenis zijn begraven. „Vragen stellen waarop alleen de doden het antwoord weten is onzin.”
    Hengelo

In samenwerking met indebuurt Enschede