Fotobewerking/ Donderdag is er een zoektocht geweest naar het moordwapen waarmee Enschedeër Daan Mellée (inzet) in 2018 om het leven werd gebracht.
Volledig scherm
PREMIUM
Fotobewerking/ Donderdag is er een zoektocht geweest naar het moordwapen waarmee Enschedeër Daan Mellée (inzet) in 2018 om het leven werd gebracht. © Beeldbewerking DTCT

Geduld raakt op bij vader van vermoorde Enschedeër Daan Mellée: ‘Hoe kan het in godsnaam dat ze de dader nog niet hebben?’

ENSCHEDE - Met twee boten werd er donderdag naar gezocht. Op de bodem van de vijver, dicht bij het huis waar Enschedeër Daan Mellée in 2018 om het leven werd gebracht, daar zou het moordwapen zomaar kunnen liggen. Maar die nieuwste ontwikkeling bewoog diens vader Joop niet te gaan kijken. Zijn hoop op een doorbraak in de zaak is broos, na al die jaren zonder antwoorden. „Er is teveel tijd geweest om de politie op een dwaalspoor te zetten.”

In samenwerking met indebuurt Enschede