Logo HSL
Volledig scherm
Logo HSL © Tubantia

Het Stedelijk Lyceum

Kottenpark

Havo

Jelte Aisa van den Berg; Tamara van Berkel; Julia Anna Irene Magdalena de Bie; Jesse Engelbert Borkens; Laura Rosan Bosch; Nina Evi Bouwhuis; Imke Franziska Budde; Pim Arthur Thijmen Burghouts; Max Caljouw; Baris Cebeci; Ceyda Ceylan; Chayenne Jane Drost; Mirda Ekker; Bobbi Anna Maria Essers; Dani van Gemert; Maureen Jocintha Gertner; Nadien Hanning; Esther Shifrah Hassink; Isabelle Horneman; Anne-Jan Cornelis Horst; Marjolein Catherina Kaal; Romée Maria Knobben; Bienvenue Mémé Kombate; Sterre Coco Chloë Krebber; Anna Katharina Johanna Kroeze, Losser; Fatih Likoglu; Sacha Aleida Theodora Otte; Bo Wietske Maria Oude Weernink; Sam van de Peppel; Rosalie Josien Tula Pieters; Emma Jenneken Pijffers; Meagan Elayne Richter; Yuanfeng Yang de Rozario; Satheeskumar Piraveena; Boudewijn Scheele; Ans Iris Schuitema; Naud Luca Schuitemaker; Nijreez Sha; Bente Anna Maria Sombekke; Koen Alex Johan van de Steeg; Britt Stege; Dieuwertje Jane Tannemaat; Boris Marinus Roelof Tönis; Nadia Alexandra Versluis; Evelien Volbers; Floris Harm Vos; Nuhayla Yahyati; Coen van Zutphen; Eva Wevers.

Atheneum

Lisa Ackermans; Elena Bor; Maarten Sigis Brinkman; Bartosz Budnik; Donyell Deira; Charlotte Fröberg; Brianne van der Genugten, Losser; Lisanne Hamer; Noa Sarah Hassink; Leonora Rinske Margaretha Hein; Jasmijn Anna Myrthe Heupers; Michael Ben Willem Hilbrink; Hanne Huisman; Tygo Willem Huurnink; Ellen Rosanne van der Kolk; Jelmer Bauke Kootstra; Meike Laura Mardjan; Janneke Claudia van Oort; David Dirk Geert Passer; Anouk Rianne Richters; Kyra Mitranie Salikram; Stijn Owen Sombekke; Thomas Paul Somhorst; Iris Paulina Maria van Straaten; Meike Timmer; Daphne Titsing; Demi Wekking; Anniek Wiertsema; Pauline Wiertsema.

Gymnasium

Rik Abels; Philine Elsa Anneline Adolfsen; Laura Gerharda Grietje Berends; Frederik Klaas Hendrik Bolding; Mirte Bulsink; Lisa ten Bulte; Maud van den Esschert; Nikolaj Angel Peter Even, Losser; Tara Grunder; Sophia Jacoba Maria van der Heyden; Cas Reinier Hoeksema; Joppe Hoekstra; Emmilie Marina Antonia Kuks; Tess Rachel Meijerink; Esther Elisabeth Scholtz; Annick Valérie Smithers; Kelly Emilia Spaans; Svetlana Valentynivna Tolpekina; Jan Arnoldus Niklaas de Weerd.

Zuid

Mavo

Bryan Aarts; Khadra Abdinasir Abdi; Sinem Mavis Akbas; Elida Akyol; Daron Arselan; Figo Barelds; Nisa Nur Bircan; Merlin Boom; Türkü Beste Bozkir; Maaike Brans; Mik de Bruijn; Pepijn Buijnink; Jülide Zehra Bulut; Alisha Caceres; Dante Kofi Nyarko Chiappino; Lauri Coppolecchia; Mouna Daali; Yasser Dahli; Ali Demirel; Steven Elshof; Sharona van Erkelens; Nejla Ertek; Daan Frek; Bilgehan Garip; George Gazaryan; Aylin Günes; Betul Hacinasanoglu; Vera Margriet Hiemstra; Wilco Arjan Hoekstra; Maud Holkenbrink; Tijmen Hoogeveen; Kirsty Annemarie de Jong; Bas Jonkers; Noa Kamies; Can Kara; Ömer Kartal; Ismene Kloppenborg; Kübra Kurt; Maurice Lammers; Thijs Hage van Leeuwen; Lucas Isaac Ligtenberg Rodriguez; Quirine Hsiang Hsiang Lin; Aïsha Mesbahi; Robin Nabizada; Rick Gerhard Nijkamp; Isis Sam Nijland; Jamie-Lee Miranda Obermeijer; Emir Odabas; Derk Eef Joop van 't Oever; Hüseyin Öncü; Jayden Quinn Oosterwolde; Rick Richard Ronhaar; Daan Jan Bart Rots; Justin Schipper; Romy Schippers; Melike Seber; Indira Warsha Shamlal; Yourie Slag; Emircan Soysal; Els ter Steege; Jules Stokkers; Damian Trojak; Koray Turan; Berkan Türk; Noëlle Vennemann; Beau Versterre; Rutger Ruben Visscher; Joost Henk Jannick Visser; Pareesa Wafa; Sil Jari Wagteveld; Lotte Conny Katharina Waslander; Laurence van der Wel; Noa van Westenberg; Matthias Willem Antonius Wijnandts; Tessa Winkelhorst; Julia Frederike Maria te Woerd; Eray Yaman; Ceyda Yildiz; Marlena Zalewska; Ilyass Zerrou. 

Havo

Henk-Jan Abbink; Beyza Aktas; Laila Bounjoua; Nediar Hasan; Tarik Karali; Myrthe Koolwaaij; Jasper Lanting; Noah Larink; Yanissa Loos; Mart Van Mast; Wout Van Mensvoort; Annabel Van Der Neut; Patrick Shelepov; Steyn Strijker; Naua Tofik; Kimberly Wulff; Sylvia Adam; Eda Akca; Elvira Berloth; Fieke Hendriks; Floor Kleijer; Kelvin Oxfoort; Joëlle Podda; Joost Pothof; Anthony Ramkalup; Brian Saba; Esmanur Sari; Daan Schrap; Ibrahim Telefoncu; Puck Veenendaal; Rianne Van Der Velde; Mats Wieffer; Casper Wimmers; Yesmin Ayadhi; Jochem Van Beukering; Maaike Brok; Mobin Daftari Besheli; Ducviet Dinhvan; Sami Homsi; Rozemarijn Van De Leur; Sacha Molewijk; Reangelo Nicolaas; Lars Nijland; Emma Van 'T Oever; Hessel Oude Hengel; Mike Reekers; Esmee Reimer; Caroline Schot; Simon Teussink; Iris Tjoink; Stan Wolsink.

Cum Laude

Colin Saba; Trudi Janssens; Max Haasewinkel; Bram Ruiter.

Vwo

Malika Aygün; Bas Bloemendaal; Mark Broekman; Ilco Van Buuren; Bart Hulst; Sybren Kootstra; Suzan Van Mensvoort; Audrey Ramjiawan; Willemijn Slosser; Zaklina Starcevic; Marit Steunenberg; David Theisens; Tessa Visser; Rik Weber; Asal Abkar; Timo Amersfoort; Arwin Fröberg; Mayke Giesen; Jesse Kascha; Daniël Kogan; Limpho Van Der Lugt; Kanyanut Ter Meulen; Lars Palmen; Bouwe Schartman; Aniek Visser; Carlijn De Vries. 

locatie De Stedelijke Mavo

Sanne Altena; Imke Assink; Alessandra Atzori; Talha Bafali; Emma Bargeman; Lucille Benders; Noa Bruins; Jason Buitenhuis; Melody van Dijk; Huub Dorgelo; Anne Elsenaar; Wouter Hartman; Janou Hawley; Maartje Hilgenkamp; Sanne Huberts; Koen Kootstra; Niveden Kumarsingram; Roos van der Linden; Robin Maduro; Björn Naeye; Sidar Polat Örnek; Robbin Radstake, Haaksbergen; Nathalie Röring; Iris Rouhof; Dominique Schotmeyer; Kelsey Strijker; Kelvin Vreeling; Minke Wanschers; Merle Warfman; Daimy Wever; Lars Winters.

Het Stedelijk Vakcollege

Basisberoepsgerichte leerweg

Grafimedia

Jelle Jonkman.

Handel & administratie

Mete Kocagoz; Kayleigh van der Plas; Carlos Soumi.

Consumptief breed

Dimitri Achterhuis; Mike Karakaya; Pieter Marczenko; Stijn Nijkamp; Karsten van Schaick; Cheyenne van Schaik; Joshua Woudstra.

Sport, dienstverlening en veiligheid

Muhammed Bicici; Tunahan Elalan; Burak Kara; Yassir Karmaoui; Kevin Kubsch; Jaimy Lammerts; Jeremy Olijve; Murat Omar.

Leerwerktraject

Sport, dienstverlening en veiligheid

Johan Ado; Ali-Sena Azimi; Micha ter Beek; Mikail Karakaya, Losser; William Tip; Jesse de Vries; Tate Vuurboom.

Techniek breed 

Mihriban Aksit, Hengelo; Bart Bonzet; Yousef Chamoun; Hasan Isik; Thomas Lenderink; Giovanni Porcu; Daimen van Ulzen; Jeremy Visscher; Mike Wolbers.

Leerwerktraject

Techniek breed

Mitchel Bührmann; Jay van Diest; Lisa Heijink; Colin Stoter; Jamie de Vries.

Zorg & welzijn breed

Alena Eroglu; Zenepa Ajeti; Berna Alkaç; Ceydanur Aslantekin; Romy ter Beek; Seyma Dinc; Sibel Duran; Melike Dursun; Cheraya Kiamoeddin; Yentl Loman; Jennifer Luttje; Maria Machado Bossink; Fleur van Oosterhout; Dana Rooijakkers; Yamihlia Tuin; Ayse Ustaoglu; Dominique Verbeek; Simone Winters; Zeynep Merve Yasar.

Leerwerktraject

Zorg & welzijn breed

Yildiz Amin, Gronau (D); Ikram Jabri; Imaani Penalver; Ola Zawadzka.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Grafimedia

Lieke Bos; Mirte Dijkman; Jisse Michels; Zoë Oost; Iza Oost; Kürsat Akpinar; Franklin van Knippenberg; Kuba Mazur.

Handel & administratie

Soraya Cheema; Adam Dasajev; Samuel Hagedoorn; Emin Pazarac.

Consumptief breed

Latifa Jradi, Ahaus (D); Rachel Ketzener; Jerry Hardoar.

ICT-route

Alperen Altun; Seyfullah Bayindir; Onur Cakir; Mert Cangir; Rohied Dihal; Emre Ekmekci; Remco Hartman; Mitchel Hinnen; Dogukan Özturk; Emre Sengül; Marquell Snuvers; Hasan Usta; Robbin Visser, Overdinkel; Nick Vriesema; Yusuf Yildiz; Yasar Can Yüksel.

Sport, dienstverlening en veiligheid

Zakaria Assarar; Anass Bioui; Esmee van den Boogaard; Diego Coret, Alkmaar; Roel Heemink, Winterswijk; Victoria Huisman; Rick Knobben; Sam Kornegoor; Suleyman Kuzu; Kayne Mambi; Mohsin Mousaoui; Omid Musawi, Haaksbergen; Rehwin Nandpersad; Raymond Owusu Ansah; Jeremy Riesthuis; Luca van Vugt; Stan Wonnink, Eibergen.

Techniek breed

Yasar Akman; Yunus Emre Aktas; Alkan Aydin; Oktay Bozdal; Kenny Damhuis; Ersin Deniz; Furkan Eroglu; Bohdi de Graaf; Nick Haak; Fabio Kampman; Tygo Krone; Joury Landkroon; Justin van Oene; Jeroen Olde Olthof; Julian Polman; Görkem Unalgan.

Zorg & welzijn breed

Denise Grevink; Noelle Meijer; Ingeborg Postma; Salina Tovar Ruiz; Asmae Abidou; Shazney Altinbas; Dikra Arabou; Colin Bakker; Rachelle Demmers; Sara Gimenez Garcia; Karisma Hardoar; Tiffany Joosting; Nurdan Kemaloglu; Lisa van Klinken; Merle van der Linde; Enola Mulder; Anna Oldenhof; Derya Qazwanchi; Hanan Rafiki; Dzenita Rovcanin; Li-Ming de Rozario; Calista Wilmink; Meltem Yasar; Amber Zwiep.

Innova

Theoretische leerweg

Teddy ter Braak; Bram Kanters; Ruben Koelen; Daniëlle Koning; Lauren Maris; Niels Moelard, Overdinkel; Arianne Romkes; Ayden Ros; Thom Schele; Anne Schepers; Kjell Zandstra.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Enschede. 

  1. Toegewijde huisvriend (30) uit Enschede wordt verdacht van misbruik slapende kinderen: ‘hoe zwart is je geest’
    PREMIUM

    Toegewijde huisvriend (30) uit Enschede wordt verdacht van misbruik slapende kinderen: ‘hoe zwart is je geest’

    ENSCHEDE/ALMELO - Johan M. (30) is een goede huisvriend en scoutingleider die zich op een moeilijk moment met veel liefde en toewijding ontfermt over de nog jonge kinderen van een Enschedees gezin in moeilijkheden. Tenminste, zo lijkt het. Want als zijn vriendin eind mei vorig jaar een USB-stick in zijn broekzak vindt blijkt deze vol te staan met foto-en filmopnamen waarop M. de in diepe slaap verkerende kinderen van het gezin misbruikt. Als het aan officier van justitie Eddie Leunk ligt maakt de rechtbank korte metten met M.. Hij eist een gevangenisstraf van 4 jaar waarvan 1 jaar voorwaardelijk.
  2. Overvallers maken pizza margherita buit in Enschede: celstraffen voor beide daders

    Overval­lers maken pizza margherita buit in Enschede: celstraf­fen voor beide daders

    ALMELO/ENSCHEDE - Djo E. (22) uit Enschede is veroordeeld tot een celstraf van 20 maanden waarvan 4 voorwaardelijk omdat hij op 2 januari dit jaar een pizzakoerier beroofde in zijn woonplaats. Ook moet E. nog een openstaande voorwaardelijke celstraf van drie maanden uitzitten. Voor mededader Ariel M. (20) waren de Almelose rechters milder, hij kreeg 10 maanden jeugddetentie waarvan 167 dagen voorwaardelijk.

In samenwerking met indebuurt Enschede

Enschede e.o.