Mayke de Vries doet de tweejarige opleiding hbo-opleiding aan Saxion. „Ik droom van ooit een eigen bedrijf."
Volledig scherm
PREMIUM
Mayke de Vries doet de tweejarige opleiding hbo-opleiding aan Saxion. „Ik droom van ooit een eigen bedrijf." © Reinier van Willigen

Mayke en Colin halen verkort hbo-diploma in Enschede: 'Niet nog eens vier jaar naar school’

Hogeschool Saxion zet vol in op ‘hbo-light’, nieuwe tweejarige opleidingen. Hbo-light is nog nauwelijks bekend, terwijl studenten er behoefte aan hebben. De arbeidsmarkt vraagt er ook om. „Want je krijgt mensen die doen én denken met elkaar verbinden.”

  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.