Taakstraf voor dealer uit Enschede die vier keer werd aangehouden met drugs in zijn onderbroek
ALMELO/OLDENZAAL - Drugsdealer Carlos A. (21) is maandag veroordeeld tot een taakstraf van 120 uur en één maand voorwaardelijke celstraf. Die Enschedeër werd meerdere keren aangehouden, terwijl hij drugs in zijn onderbroek verstopt had.
A. valt op als hij afgelopen april met zijn auto meermaals hetzelfde rondje rijdt over de Carmelstraat in Oldenzaal. Na de derde ronde besluiten politiemensen hem te controleren. Ze nemen een speekseltest af en daaruit wordt duidelijk dat A. onder invloed is van drugs.
Als A. wordt aangehouden zegt hij van niets te weten, maar bij een fouillering vinden politiemensen een klein hard voorwerp in zijn onderbroek. Het blijkt een kleine hoeveelheid drugs te zijn, cocaïne en heroïne.
Vaker aangehouden
A. probeert de politie wijs te maken dat hij het spul net bij een smartshop gekocht heeft, maar daar trapt niemand in. Zeker niet omdat de Enschedeër vaker werd aangehouden met drugs en daar ook voor veroordeeld werd.
A. loopt vrijwel telkens op dezelfde manier tegen de lamp. In juli en augustus vorig jaar wordt hij twee keer in Enschede opgepakt met drugs in zijn onderbroek. Op 12 maart dit jaar ‘vertoont hij verdacht gedrag’ in Hengelo, zoals dat zo mooi genoemd wordt. Ook dan vinden politiemensen zo'n 12 gram drugs in zijn onderbroek.
Rechter ten Boer legt A. 120 uur taakstraf en 1 maand voorwaardelijke celstraf op. De Enschedeër verscheen niet bij zijn zaak.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video
Op de Freshtival-camping is voor tienduizend festivalgangers het feest al sinds vrijdag aan de gang
Enschede -
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Quad botst tegen 2 auto’s in Enschede, bestuurder komt er met lichte verwondingen van af
Een bestuurder op een quad is vrijdagavond in Enschede in botsing gekomen met twee auto’s. Dat gebeurde in de Bruggertstraat.Enschede -
FC Twente sluit competitie af met zege op Ajax en stuit nu op Heerenveen
FC Twente gaat vol optimisme de play-offs in. De ploeg van Ron Jans sloot met een 3-1 zege op een ontluisterend Ajax het reguliere seizoen in stijl af. Donderdag wacht in Friesland Heerenveen in de playoffs.Enschede
-
indebuurt.nl
Freshtival 2023: bereikbaarheid, muntjes en meer praktische info
Enschede -
-
-
PREMIUMDe Klapstoel
Bernadette, raadslid in Hengelo, kan beter met dieren dan met mensen
Bernadette Morskieft (49) uit Beckum is raadslid voor het CDA en secretaresse van de Heilige Geest Parochie en Parochie De Goede Herder. „Mijn geloof hoort bij mijn identiteit. Ik haal er dagelijks kracht uit.” Ze neemt plaats op De Klapstoel.Hengelo -
PREMIUM2
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn.