Volledig scherm
© Frans Nikkels

Colofon De Twentsche Courant Tubantia

Hieronder treft u onze adresgegevens en een overzicht aan van alle redacties van De Twentsche Courant Tubantia.

Bezorgservice

Geen krant ontvangen? Meld het via tubantia.nl/geenkrant, via telefoonnummer 088-0139667. Of neem contact op via de chat.

Maandag t/m vrijdag: U ontvangt restitutie en u kunt de krant lezen via E-paper. Zaterdag: U ontvangt een e-mail met directe toegang tot de E-paper en een persoonlijke tegoedbon voor het ophalen van de zaterdagkrant.

Lezersservice

Bel 088-0139667 (lokaal tarief) of ga naar tubantia.nl/service.

Kantoren

Open: maandag t/m vrijdag, van 9.00 tot 17.00 uur.

Redactie Enschede

Lonnekerspoorlaan 114
7523 JM Enschede
Telefoon: 053 4842842

enschede@tubantia.nl
achterhoek@tubantia.nl
haaksbergen@tubantia.nl
internet@tubantia.nl

Redactie Hengelo

Beursstraat 34
7551 HV Hengelo
074 3773370

hengelo@tubantia.nl
oldenzaal@tubantia.nl

Redactie Almelo

Het Baken 3
7607 AA Almelo
0546-832070

almelo@tubantia.nl
reggestreek@tubantia.nl

Hoofdredactie

Martha Riemsma (hoofdredacteur)
Paul Berkhout (adjunct-hoofdredacteur)

Chefs

Raymond Korse (Chef nieuwsdienst)
Frank Scholten (Chef uit)
Simon ter Horst (Chef online)
Linda Hilberink (Chef cluster Zuid: Enschede/Haaksbergen/Achterhoek)
Engelbert Heideman (Chef cluster Midden: Hengelo/Hof van Twente/Borne/Noordoost-Twente)
Henk van Schuppen (Chef cluster Noord: Almelo/Reggestreek/Wierden/Twenterand/Tubbergen)

Sportredactie

sportredactie@tubantia.nl

Commercieel directeur

Dirk Renders 

Tips, brieven en advertenties

De Twentsche Courant Tubantia staat open voor nieuwstips en ingezonden brieven 

Voor vragen over adverteren kan u telefonisch contact opnemen met 088-01 39 993. Of benader onze advertentieafdeling per e-mail