Drommel baalt als een stekker: ‘We hadden het op slot moeten gooien’
Joël Drommel baalde als een stekker na de nederlaag tegen Ajax. De doelman van FC Twente dacht tot de 90e minuut dat zijn ploeg een punt zou pakken, maar wie had er rekening gehouden met invaller Klaas-Jan Huntelaar?
Delen per e-mail
Hij vond het pijnlijk dat zijn ploeg geen gelijkspel over de streep kon trekken in de eigen Veste. „We moeten het op slot zetten”, zei Drommel bij ESPN. „Verdedigen, de bal weg schieten, het stadion uit en 100 procent geven, dat hadden we moeten doen, maar hebben we niet gedaan. Zo zonde, want dat punt was heel mooi geweest.”
Drommel zag Huntelaar invallen en meteen voor zijn doel opdoemen. „Voor hem is het mooi dat hij in een minuut twee keer scoort, voor ons niet.” De doelman vond dat zijn ploeg in de tweede helft geen kant op kon en op slot werd gezet door Ajax, maar na de 1-1 kreeg hij weer hoop. „Zonde dit.”
Uithuilen
„Klaas-Jan Huntelaar, ongelooflijk”, zei zijn trainer Ron Jans even later. „Ajax heeft verdiend gewonnen, maar ze hebben ons nog wel in leven gehouden. Wij moeten uithuilen en zondag weer presteren.”
De trainer kon nog geen uitspraken doen over de blessures van zijn spelers Oosterwolde en Cerny. Maar optimistisch was hij niet. „Ik denk niet dat ze er zondag bij.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Van niet gezien tot uitblinker: Zerrouki en Wieffer tellen nu wel mee
ENSCHEDE - Het is nog maar twee jaar geleden dat ze dagelijks met een man of zes op het veld stonden bij de beloften. Niemand die naar ze omkeek. Dit seizoen zijn Ramiz Zerrouki (FC Twente) en Mats Wieffer (Excelsior) alsnog doorgebroken. Hun toenmalige trainer Theo ten Caat is niet verrast. -
Supporters Schalke 04 wijden compleet clubblad aan jarig Vak-P
GELSENKIRCHEN/ENSCHEDE - ‘VAK-P Special. 30 Jahre VAK-P Enschede’. Met een speciale uitgave van het clubblad, geheel gewijd aan het 30-jarig bestaan van de fanatiekste supportersvereniging van FC Twente, feliciteren aanhangers van het Duitse FC Schalke 04 hun Twentse vrienden met de mijlpaal. -
PREMIUM
FC Twente worstelt en snakt naar het goede gevoel: ‘Jong zijn is geen excuus om stil te zijn’
EINDHOVEN - FC Twente hoeft het niet per se van een uitwedstrijd bij PSV te hebben, maar het kansloze verlies (3-0) past wel in het verbrokkelde plaatje van 2021. Trainer Ron Jans zag in Eindhoven voor het eerst gelatenheid bij zijn spelers. -
PREMIUM
Zoon van oud FC Twente-speler maakte levensgroot graffitikunstwerk voor Heracles in aanloop naar derby: ‘Direct een hartje en een duimpje’
ALMELO - ‘Samen vechten.’ Die boodschap geeft Jordy Scheve de spelers van Heracles mee in aanloop naar de Twentse derby. De zoon van oud-FC Twentespeler John Scheve maakte een levensgroot graffitikunstwerk pal voor het stadhuis voor zijn club Heracles. „Pa is hartstikke trots.” -
FC Twente krijgt kansen genoeg, maar weet weer niet te scoren
ENSCHEDE - FC Twente deed zondagmiddag tegen Heerenveen heel veel dingen goed, maar voor de derde keer op rij kwam de ploeg niet tot scoren. De ploeg kreeg kansen genoeg, maar het zat de Tukkers niet mee: 0-0.
-
Higler fluit zaterdag Twentse derby
ALMELO - De derby tussen Heracles en FC Twente wordt zaterdag gefloten door Dennis Higler. De KNVB heeft dat maandagmiddag bekend gemaakt. Higler is een ervaren leidsman die al jaren op het hoogste niveau fluit. -
Video
FC Twente doet zichzelf zwaar tekort tegen Feyenoord
ENSCHEDE - FC Twente liet het zondagmiddag liggen tegen Feyenoord. De ploeg verspeelde een 2-0 voorsprong, kreeg dotten van kansen op meer, maar schoot zichzelf uiteindelijk in de voet door de gelijkmaker weg te geven: 2-2. Zo won de ploeg weer geen thuiswedstrijd, terwijl dat wel had gekund. Nee, zelfs had gemoeten. -
FC Twente-trainer Jans maakt een derby-knipselkrant voor zijn spelers
HENGELO - Ron Jans hing deze week in het spelershome wat krantenartikelen over de derby op. Niet elke speler is immers geboren in De Lutte. Maar de oefenmeester van FC Twente kwam opvallend weinig stekeligheden tegen om zijn spelers te prikkelen. „Het is best rustig”, zo is Jans opgevallen in de aanloop naar het duel tegen de buren van Heracles zaterdagavond.