Midden op het trapveldje in de buurt komen nieuwe bomen. Het gras is al afgegraven.
Volledig scherm
Midden op het trapveldje in de buurt komen nieuwe bomen. Het gras is al afgegraven. © Frans Nikkels

Bomen planten op grasveldje in Haaksbergen? ‘Dan kunnen de kinderen geen balletje meer trappen’

HAAKSBERGEN - Een balletje trappen op het grasveldje aan de Zilverschoon zit er niet meer in. De gemeente wil pal tussen de doeltjes drie nieuwe bomen planten. Tot ergernis van buurtbewoner Marcel Mentink. Toch is er nog hoop, meldt de gemeente: „We kunnen nog schuiven.”

  1. Niet meer alleen kijken naar de zomer vanachter het raam. En meer dromen en verlangens in Hengelo, Borne en Hof van Twente
    PREMIUM
    Nieuwsupdate

    Niet meer alleen kijken naar de zomer vanachter het raam. En meer dromen en verlangens in Hengelo, Borne en Hof van Twente

    Hengelo en Enschede die samen de vijfde stad van Nederland willen worden, maar daar voorlopig alleen nog van kunnen dromen. Twee Bornse scholen die zelf wil bouwen, maar dat (nog?) niet mogen. En een echtpaar in Ambt Delden dat wel weer een keer in de tuin wil zitten, maar daarvoor de rechter nodig heeft. De wensen en behoeftes waren weer velerlei deze week.
    Goor, Hengelo