Marcel Slotman, Frans Temmink en Alphons Rouwenhorst (van links af) zijn vrijwilligers bij de jaarlijkse kledinginzameling in Sint Isidorushoeve. Drie dagen eerder begint Twente Milieu in de Hoeve en Buurse een proef met het inzamelen van textiel.
Volledig scherm
PREMIUM
Marcel Slotman, Frans Temmink en Alphons Rouwenhorst (van links af) zijn vrijwilligers bij de jaarlijkse kledinginzameling in Sint Isidorushoeve. Drie dagen eerder begint Twente Milieu in de Hoeve en Buurse een proef met het inzamelen van textiel. © Carlo ter Ellen DPG Media

Textieloorlog in De Hoeve: voetbalclub ziedend op Twente Milieu om onverwachte huis-aan-huisinzameling

De ‘aktiviteitencommissie’ van vv Hoeve Vooruit is woedend. Zaterdag 25 maart houden ze in Sint Isidorushoeve de jaarlijkse grote inzameling van kleding, textiel en oud ijzer. Maar uitgerekend in de week ervoor komt ineens ook Twente Milieu langs om textiel in te zamelen.