Bouwen, bouwen, bouwen, maar niet elk bouwplan in Nijverdal wordt zomaar goedgekeurd: ‘Dit is een gemiste kans’
Bouwen, bouwen, bouwen luidt het devies in de gemeente Hellendoorn. Waar mogelijk woningbouwplannen versnellen om weer enige beweging te krijgen in de lokale woningmarkt, die al tijden op slot zit. Des te opvallender dat een ambitieus bouwplan voor vijftig appartementen aan de Markt door de gemeente is afgeschoten.
„Een gemiste kans.” Zo omschrijft directeur Frank Hegeman van de gelijknamige aannemingsmaatschappij uit Nijverdal de uitkomst van een gesprek dat hij recentelijk met enkele Hellendoornse ambtenaren voerde. Dat ging over een mogelijke toekomstige invulling van de westzijde van de Markt. Een prominente plek in het centrum van Nijverdal, waarvoor deze lokale aannemer in de loop der jaren al menig bouwplan zag sneuvelen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bewolkt weer in Hellendoorn vandaag
-
PREMIUM
Aanpak van brandweerkazernes in Raalte en Heino loopt vertraging op: ‘Geen afstel, maar uitstel’
De grondige renovatie van de brandweerkazernes in Raalte en Heino laat langer op zich wachten. Het project, dat honderdduizenden euro’s moet kosten, staat in de pauzestand volgens wethouder Breun Breunissen (BurgerBelangen). De Veiligheidsregio IJsselland wil namelijk een onderzoek doen naar álle kazernes, vanwege de sterk toegenomen kosten. ,,Daarom moeten wij nu een pas op de plaats maken.’’Raalte -
PREMIUM
Voor de uitvinder van de valwand voor veestallen gaan maatregelen kabinet niet ver genoeg
Volgens uitvinder en voormalig veearts Bulle Koster uit Den Ham gaan de maatregelen die het kabinet voorstelt om het aantal stalbranden omlaag te brengen niet ver genoeg. Koster pleit voor meer controlemomenten en betere training van veehouders hoe te handelen bij brand.Den Ham -
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel?
-
PREMIUM
Na neersteken Freddy in oude dorpshuis Glanerbrug dreigt tbs voor verdachte huurder Salvatore M. (55)
Almelo -
-
-
Speelschema: vanaf dinsdag nacompetitie in het amateurvoetbal (zaterdagclubs)
De competities in het zaterdagvoetbal zijn afgerond, tijd voor de nacompetitie. Dinsdag 30 mei worden de eerste wedstrijden gespeeld.Nijverdal, Daarlerveen, Hulsen -
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.”