Mevy (18) wint de Miss Teen of Overijssel-verkiezing: 'Het is geen ordinaire vleeskeuring’

MET VIDEOMevy Lumamuly werd afgelopen zondag uitgeroepen tot Miss Teen of Overijssel. De Hellendoornse versloeg in de finale in Hardenberg 19 andere meiden uit de provincie. Maar is zo’n missverkiezing voor meiden tot en met 18 jaar nog wel van deze tijd? Mevy vindt van wel. „Veel mensen denken dat het een vleeskeuring is, maar er komt zoveel meer bij kijken dan alleen het uiterlijk.”

  1. Barbiers John (50) en Bauke (54) trekken veel bekijks bij Ribs & Blues: ‘Na paar liter bier krijg je aparte gesprekken’
    PREMIUM
    met video's

    Barbiers John (50) en Bauke (54) trekken veel bekijks bij Ribs & Blues: ‘Na paar liter bier krijg je aparte gesprekken’

    Verscholen in een hoekje, overstemd door gillende gitaren, staat een bijzonder tentje op festival Ribs & Blues in Raalte: met twee barbiers. Met hun lange baarden en vlugge knipkunsten trekken Bauke en John veel bekijks. Klanten keren zelfs jaarlijks terug voor een speciale behandeling van de twee. ,,Zo dronken dat je je hoofd niet stil kan houden? Dan knippen we niet.”
    Raalte