Roelof Visscher laat zich niet te ontmoedigen en blijft dromen van een buitenlands avontuur.
Volledig scherm
PREMIUM
Roelof Visscher laat zich niet te ontmoedigen en blijft dromen van een buitenlands avontuur. © Frans Nikkels

De druiven zijn zuur: Benteloërs winnen slepend proces, maar de wijngaard op Curaçao is weg

BENTELO Het buitenlandse sprookje was al een tijd uit, met een enorme schadepost tot gevolg. Maar na zes jaar vechten trekken de Bentelose wijnboeren Ilse en Roelof Visscher aan het langste eind. De rechter stelt vast dat ze zijn misleid door Curaçao Airport (CAH). Schrale troost. Want de wijngaard daar is weg.

  1. Johan Klootwijk (86) speelt 75 jaar in het 100-jarige  orkest Amicitia in Delden: ‘Zolang mijn gezondheid het toelaat ben ik erbij en ga ik door’
    PREMIUM

    Johan Klootwijk (86) speelt 75 jaar in het 100-jarige orkest Amicitia in Delden: ‘Zolang mijn gezondheid het toelaat ben ik erbij en ga ik door’

    Zijn gedachten dwalen af naar zijn kindertijd. De Ouverture Regina van Rossini en Orpheus in de Onderwereld van Offenbach hoorde Johan Klootwijk (86) lang niet meer. Maar het harmonieorkest van Amicitia studeert de stukken opnieuw in, vanwege het 100-jarig bestaan van de Deldense muziekvereniging. „Dit is genieten”, zegt Klootwijk.”
    Delden