Bakis dupeert zijn ploeg tegen NEC (0-1) en kan het na rode kaart voorlopig wel vergeten bij Heracles
Het leek een prima middag te worden voor Heracles, de ploeg begon op Erve Asito fel tegen NEC, maar moest vlak voor rust door een domme actie van spits Sinan Bakis met tien man verder. Dat bleek te veel van het goede: 0-1.
Sinan Bakis kan het voorlopig vergeten bij Heracles. Hij kreeg tegen promovendus NEC een twee gele kaart nadat hij zichzelf verloor tegenover Ivan Marquez van NEC. Die ging ook niet vrijuit, de twee maakte allebei kopstootachtige bewegingen naar elkaar, maar omdat Bakis al geel had, kon hij inrukken. Hij moest letterlijk van het veld worden getrokken door zijn medespelers en de teammanager.
Pijnlijk
Vlak daarna bevestigde Fulco van Kooperen aan de telefoon dat de kans dat spits Kai Sierhuis naar Almelo komt heel groot is. De zaakwaarnemer vroeg om nog een dag of twee geduld. Daarna sluit de transfermarkt. Pijnlijk voor Bakis, die het maar niet voor elkaar krijgt om het beste van zichzelf te laten zien bij Heracles en die kans waarschijnlijk ook niet meer krijgt.
De thuisploeg was de eerste helft sterker dan NEC, kreeg kansen via Bakis en Rai Vloet, maar benutte die niet. Linksback Ruben Roosken debuteerde bij de thuisploeg en deed dat prima. Ook Luca de la Torre lijkt zijn vorm weer te hervinden. Er was eigenlijk geen vuiltje aan de lucht, totdat Bakis door het lint ging.
Akman scoort
Vlak na rust zette Ali Akman de bezoekers uit Nijmegen met een prima goal op een 1-0 voorsprong. Heracles - inmiddels met Azzaoui en Burgzorg - probeerde het wel, bleef gaan, had ook met tien man het meeste balbezit, maar creëerde te weinig om het nog recht te breien.
In de 77e minuut kreeg NEC een penalty mee na een domme overtreding van De La Torre, maar Jordy Bruijn schoot op de paal. Daarna sloeg de vlam in de pan en kregen Fadiga en Blaswich geel. Het publiek probeerde het daar nog, de tien spelers probeerden het, doelman Blaswich ging mee naar voren, maar dit alles kon niet voorkomen dat ook de tweede thuiswedstrijd verloren ging.
Heracles - NEC 0-1 (0-0)
Score: 50. Akman
Opstelling Heracles: Blaswich, Fadiga, Schoofs, Knoester, Roosken, Kiomourtzoglou (81. Amissi), De La Torre, Vloet, Laursen (46. Azzaoui). Bakis, Basacikoglu (46. Burgzorg).
Geel: Marquez (NEC), Blaswich, Fadiga en De La Torre (Heracles)
Rood: Bakis (twee keer geel)
Scheidsrechter: Kamphuis
Toeschouwers: 8053
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Inkomsten blijven achter: streep door groot concert tijdens Nacht van Hengelo
Hengelo -
Liv Tyler keert na zestien jaar terug in Marvel-universum
Liv Tyler keert na zestien jaar terug in het Marvel-universum. De actrice zal haar rol als wetenschapper Betty Ross oppakken in het vierde deel van de reeks Captain America-films, meldt The Hollywood Reporter. -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies. -
PREMIUM
Onvoorstelbaar voor Twentse nabestaanden verzetsstrijder Gerhard Nijland: brute kampcommandant bleef een held
Daarlerveen -
PREMIUM
‘Leukemie is vaak domme pech, zelfs mensen die supergezond leven kunnen het krijgen’
De termen leukemie, bloedkanker en beenmergkanker worden vaak over één kam geschoren. Maar het gaat hier dus niet over één en dezelfde vorm van kanker. Sébastien Anguille, hoogleraar hematologie aan de Universiteit Antwerpen (UA) en hoofd hematologie van het UZ Antwerpen (UZA), geeft duiding. Hoe kan je herkennen of je leukemie hebt? En wat zijn de overlevingskansen?
-
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
-
-
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
PREMIUMMet video
Mats Wieffer vol trots na Oranje-debuut: ‘Wie dit had voorspeld was niet goed bij z'n pan geweest’
Mats Wieffer kan het zelf soms ook niet helemaal geloven. Na een moeizame start als prof schiet hij de laatste maanden als een komeet naar de top. Met zijn debuut voor Oranje tegen Gibraltar (3-0) als gevolg. ,,Je best doen, meer is het niet.’’