Weg met sponsor op thuisshirt FC Twente
FC Twente heeft een nieuw thuisshirt. Mooi rood, eenvoudig, het Twentse Ros fier op de borst, tijdelijk zonder logo’s. Zodra de hoofdsponsor bekend is, kan het beeldmerk alsnog op het thuisshirt worden gedrukt. Maar willen we dat wel?
Barcelona had decennia lang geen enkele shirtsponsor. De voetballers waren even geen commercieel uithangbord. Sponsorlogo’s verdoezelen de schoonheid van een ontwerp, de identiteit van een voetbalclub. De identiteit van FC Twente.
Er moet natuurlijk geld in het laatje komen, maar het oog wil toch ook wat? Ik hoop dat onze Enschedese voetbalclub geschiktere sponsors op het oog heeft…
Red is the Colour
Kleine greep uit de Facebook-reacties op het nieuwe thuisshirt van FC Twente.
Remy Levink: Ik zal het shirt in het echt even bekijken, ben er nog niet kapot van. Waarschijnlijk omdat er (nog) geen sponsor op staat. Maar n.a.w. loop ik er gewoom weer trots in met de 4daagse.
Ina Klein Koerkamp: Als dat het nieuwe shirt is is dat in ieder geval oke!! No nonsens shirt zonder gekke kraagjes. Prima . Gewoon rood!
Sjoerd Bakker: Ik vind het een erg mooi shirt zonder poespas
Jeroen ten Cate: Ik vindt hem te kaal
Amara Donzo: Kvond die van vorig seizoen toch wel en stuk mooier
Waar is het kraagje?
Terug naar de basis. Het gebruik van primaire kleuren zette Piet Mondriaan en Gerrit Rietveld al op de kaart. De keuze voor ‘Red is the Colour’ is een goede zet van FC Twente. Eenvoud siert. De keuze voor het herkenbare steigerende Twentse Ros als logo op de borst ligt natuurlijk voor de hand.
Het kraagje en de contrasterende witte bies zijn dit seizoen achterwege gelaten met als resultaat een eenvoudig rood shirt zonder tierelantijnen. Spannend is het voorpand daardoor niet. Brengen de sponsoren daar verandering in?
Terug naar de roots
Het achterpand heeft daarentegen een mooie eyecatcher in de vorm van vernieuwde rugnummers. Ook hier grijpt de voetbalclub weer terug naar het verleden, want de nieuwe nummers hebben een klassieke uitstraling met, wie goed kijkt, een miniatuur van het logo van FC Twente.
De voetbalclub kijkt niet alleen naar het verleden. Evenals vorig seizoen is ook in dit thuisshirt gebruik gemaakt van een zogeheten burnout weefsel en ingesneden laser ventilatiegaatjes. Een in de sportwereld bekende techniek die zorgt voor een betere ventilatie. Een modern thuisshirt met een knipoog naar het verleden. De belofte terug te keren naar de roots maakt FC Twente met dit volledig rode thuisshirt waar.
Mandy de Jong
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Proefzitten bij Heracles, het moet toch niet gekker worden
Heracles laat fans en twijfelaars even proefzitten in hun voetbaltempel. Als je billen in het nieuwe zitje van het Polman Stadion schuiven, wil je niet meer weg. De eredivisieclub is ervan overtuigd. -
PREMIUMEnergie1
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
Sterk is het nieuwe skinny. Dames, naar het krachthonk!
Vrouwen, voeding en fitness: een gouden combi op social media. Dun zijn is passé, gezond en gespierd de trend. Fitnessbabes Lieselotte Wolfs (24) en Marilon Bakker (25) spreken liever van ‘een nieuwe levensstijl’. Of waait de massale fitnessgekte na de zomer wel weer over? Ik moet er nog even aan wennen. -
Ook helemaal klaar met de terrasmeisjes?
Het eerste filmpje over de ruzie op het terras in Hengelo was verbluffend. De heksenjacht die daarop volgde was belachelijk. Francisca (27) en Nadia (23) zijn er helemaal klaar mee. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.
-
Blog | Homo, haathut… Komt het ooit nog weer goed?
Dit is geen pleidooi voor of tegen de komst van het azc op het Esmarkerveld in Enschede. Dit is ook geen schrijven aan voor- of tegenstanders. Dit is een blog over het online wilde westen met haar eigen wetten en regels. Vrijheid van meningsuiting is een groot goed, maar waar ligt de grens? -
-
-
Geven we zwerver Arnoud uit Enschede nu wel een ‘losse euro’?
Van irritante armoedzaaier tot lieve goedzak. Zwervers kunnen ons versteld doen staan. Ook in Twente. Zwerver Arnoud, bekend van zijn zoektocht naar losse euro’s, verraste onlangs iedereen en ontpopte zich tot gulle gever tijdens de actie ‘Lock me up- Free a Girl’ bij restaurant Fellini in Enschede. De zwerver doneerde al zijn ingezamelde geld aan het goede doel en ging driemaal daags op pad met hondje Max. Stromen de losse euro’s nu binnen bij Arnoud? -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging