Feyenoord bevestigt komst Jorrit Hendrix: voormalig PSV’er tekent voor anderhalf seizoen
Feyenoord heeft Jorrit Hendrix binnen. De Rotterdamse club bevestigt dat de 26-jarige middenvelder overkomt van Spartak Moskou. Hij verblijft nu met Spartak in Dubai.
Hendrix wordt voor anderhalf seizoen gehuurd door Feyenoord. Technisch directeur Frank Arnesen heeft daarnaast een koopoptie bedongen op de ex-PSV’er, die één interland speelde. Hendrix moet bij Feyenoord trainer Arne Slot van een extra optie voorzien op het middenveld. Hij kan eventueel ook in de laatste linie worden opgesteld, indien daar de nood aan de man is.
Feyenoord was deze winterstop nadrukkelijk bezig om een middenvelder te halen. Eerst werden de pijlen gericht op Joey Veerman, maar die koos voor PSV. Ook Riechedly Bazoer was een tijd in beeld, maar die transfer ging niet door.
,,Na het vertrek van meerdere spelers sinds de zomer en de recente komst van enkele jonge, talentvolle aanwinsten wilden we graag nog een speler aan de selectie toevoegen van wie we weten dat hij direct inzetbaar is en die al heeft aangetoond het niveau aan te kunnen” zegt technisch directeur Frank Arnesen. ,,Met de komst van Jorrit slaan we twee vliegen in een klap.”
,,Hij is niet alleen als defensieve middenvelder inzetbaar, maar ook op meerdere posities in de achterhoede”, vervolgt hij. “Stuk voor stuk posities die nog niet voldoende bezet waren. Daarnaast neemt hij door de ruim 200 Eredivisie- en Europese duels die hij achter zijn naam heeft staan ook de gewenste ervaring met zich mee.”
Sinds de winterstop haalde Feyenoord ook al de Amerikaan Cole Bassett en de Zweed Patrik Wålemark binnen.
De Rotterdammers spelen zondag 6 februari hun eerst volgende competitiewedstrijd, thuis tegen stadgenoot Sparta.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Jorrit Hendrix: geen sensationele speler, maar Feyenoord heeft hem wel nodig
Wat moet Feyenoord met Jorrit Hendrix? Een waterdrager, geen bepalende speler of directe versterking zoals de eerder gewenste Joey Veerman of Riechedly Bazoer. Maar de oud-PSV’er is wél haalbaar en kan zomaar erg nuttig zijn. -
Zo ziet het shirt eruit dat de Oranje Leeuwinnen dragen op het EK in Engeland
De Oranje Leeuwinnen spelen komende zomer op het EK in Engeland in een fonkelnieuwe outfit. Voor het nieuwe thuistenue is gekozen voor een shirt, broekje en sokken in een fel oranje kleur. ,,Zo fel zijn de Oranje Leeuwinnen nog niet eerder voor de dag gekomen!”, schrijft de KNVB met een knipoog. -
Teruglezen | Feyenoord-spelers treuren na finale, Karsdorp straalt na ‘gekke avond’ tegen oude club
Feyenoord is er in Tirana niet in geslaagd de eerste editie van de Conference League te winnen. De Rotterdammers gingen in de finale met 1-0 ten onder tegen AS Roma, dat de beker mee naar huis neemt. Lees hier alle ontwikkelingen terug.
-
PREMIUMMet video
Feyenoord verloor in Tirana niet alleen van Mourinho, ook van zichzelf
Straks pas is er tijd om trots te zijn - en voort te bouwen op de koers die dit seizoen is ingezet. Voorlopig knaagt nog slechts de pijn van een verloren finale. Feyenoord verloor in Tirana niet alleen van José Mourinho, ook van zichzelf. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Podcast | ‘AZ haalt er niet het maximale uit en moet doorselecteren’
Het is het weekend van de finales. De Champions League-finale in Parijs, de finale om het laatste Europese ticket en de finale om promotie naar de eredivisie. Het komt allemaal aan bod in een nieuwe AD Voetbalpodcast met Etienne Verhoeff en Johan Inan.