Thomas van den Belt viert zijn tiende seizoenstreffer, waarmee hij PEC Zwolle op een 0-2 voorsprong zette in Kerkrade.
Volledig scherm
Thomas van den Belt viert zijn tiende seizoenstreffer, waarmee hij PEC Zwolle op een 0-2 voorsprong zette in Kerkrade. © Pro Shots / Henk Korzelius

Feyenoord-target Van den Belt bewijst waarde voor koploper PEC Zwolle

PEC Zwolle heeft goede zaken gedaan in de strijd om promotie. Op bezoek bij Roda JC werd er met 1-2 gewonnen, waardoor de Zwollenaren in ieder geval voor één dag 9 punten voorsprong hebben op nummer 2 Heracles Almelo. Daarbij liet Thomas van den Belt nog maar eens zien waarom Feyenoord interesse in hem heeft.

  1. Georginio Wijnaldum na buikgriepklachten bij Oranje: ‘Ik dacht dat het ging om een grap’
    Met video

    Georginio Wijnaldum na buikgriep­klach­ten bij Oranje: ‘Ik dacht dat het ging om een grap’

    Georginio Wijnaldum had aanvankelijk het idee dat hij in de maling werd genomen toen hij hoorde van de buikgriepklachten bij enkele Oranje-internationals deze week. ,,Ik dacht dat het ging om een grap. De jongens meldden zich af op de groepsapp, eerst Sven Botman en daarna Joey Veerman. Pas bij het ontbijt merkte ik dat het echt waar was. Maar dan nog mogen we onze fouten niet zo laten afstraffen", zei hij na het duel met Frankrijk (4-0).