NAC haalt uit tegen Helmond Sport, ook De Graafschap en FC Eindhoven winnen
Keuken Kampioen DivisieNAC Breda heeft in het Brabantse onderonsje met Helmond Sport flink uitgehaald. De gedegradeerde ploeg van trainer Ruud Brood zegevierde voor eigen publiek met 5-1. Bij de rust leidde de swingende thuisclub al met 4-0.
NAC won vorige week de eerste competitiewedstrijd tegen FC Dordrecht met 2-0. Ook De Graafschap (0-3 bij MVV) en FC Eindhoven (5-1 tegen FC Dordrecht) behaalden vrijdag de tweede overwinning op rij.
Finn Stokkers opende namens NAC al in de tweede minuut het doelpuntenfestijn. Daarna kwamen ook Arno Verschueren, Mounir El Allouchi en Luka Ilic in de wervelende eerste helft tot scoren. Na de rust bood Helmond Sport meer tegenstand. De snelle tegentreffer van Robert Mutzers kreeg echter geen vervolg. El Allouchi gaf daarna met zijn tweede treffer van de avond de fanatieke NAC-aanhang weer reden tot juichen (5-1).
Schitterend schot Seuntjens
De Graafschap leidde in Maastricht bij de rust met 2-0 dankzij treffers van Toine van Huizen en Youssef El Jebli. Die voorsprong hielden de ‘Superboeren’ na de rust stevig vast. Ralf Seuntjens bepaalde in de extra tijd met een schitterend schot de eindstand op 0-3.
FC Eindhoven kwam tegen het nog puntloze FC Dordrecht op slag van rust op voorsprong via een doelpunt van Marcelo Lopes. Na de pauze liep de thuisploeg verder uit door treffers van Branco van den Boomen, Lopes (twee) en Joey Sleegers.
FC Volendam klopt Roda JC
FC Volendam bezorgde Roda JC een vervelende avond: 4-0. Voor de rust troffen Zakaria El Azzouzi, Jari Vlak en Nick Doodeman doel. Invaller Martijn Kaars was in de extra tijd trefzeker.
SC Cambuur rolde voor eigen publiek Go Ahead Eagles met 5-0 op. Robert Mühren scoorde twee keer van elf meter.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
PREMIUM
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
MVV wil zo snel mogelijk kunstgras omruilen voor echt gras
MVV Maastricht wil kunstgras zo snel mogelijk omruilen voor natuurgras. Aangezien de club uit de Keuken Kampioen Divisie slechts over één veld beschikt, waarop naast het eerste elftal ook alle teams uit de jeugdopleiding spelen en trainen, moet MVV een extra veld hebben. Het plan is boven de parkeerplaats voor stadion De Geusselt een trainingsveld aan te leggen.Maastricht -
PREMIUM
Column Vivianne Miedema | Zo veel succes van Feyenoord heb ik in mijn leven nog niet meegemaakt
De liefde voor Feyenoord zit diep bij columniste Vivianne Miedema, die al uitkijkt naar de eerste landstitel sinds 2017. ,,Maar ik hoor niet bij de groep mensen die nu extra trots is op Feyenoord. Supporter ben je ook in slechte tijden, zo veel succes heb ik mijn leven nog niet meegemaakt.” -
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht.
-
KNVB gaat brief met beschuldigingen AZ voorleggen aan alle clubs
De KNVB gaat de brief met beschuldigingen die AZ onlangs heeft gestuurd voorleggen aan de andere clubs uit het betaalde voetbal. De KNVB heeft de brief op de agenda gezet voor de komende Algemene Vergadering Betaald Voetbal, die op 27 juni wordt gehouden. ,,Wij vinden dat de leden van de sectie betaald voetbal van de KNVB zich hierover moeten kunnen uitspreken”, aldus een woordvoerder. -
-
-
Sparta-aanvoerder Adil Auassar stopt na dit seizoen
Sparta-aanvoerder Adil Auassar beëindigt na dit seizoen zijn loopbaan. De 36-jarige verdediger gaat zich bezighouden met de jeugdopleiding van de Rotterdamse club. Hoe zijn functie er precies uit komt te zien, wordt later besproken. -
Virgil van Dijk over flets Oranje: ‘In zo'n wedstrijd kan je het bijna nooit goed doen’
Het Nederlandse elftal heeft tegen Gibraltar in een matige wedstrijd een 3-0 overwinning geboekt in het kader van de EK-kwalificatie. Oranje kwam in de Kuip geen enkel moment in de problemen en werd nog eens extra in het zadel geholpen door een rode kaart vroeg in de tweede helft voor Gibraltar. Aanvoerder Virgil van Dijk is ondanks de belangrijke drie punten ontevreden over het veldspel.