Oranje speelt kwalificatieduels voor EK in Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven
Het Nederlands elftal werkt de kwalificatiewedstrijden voor het Europees kampioenschap van 2024 af in drie Nederlandse stadions. Oranje zal aantreden in de Johan Cruijff Arena, De Kuip en in het Philips Stadion.
Oranje is in strijd om kwalificatie gekoppeld aan Frankrijk, Griekenland, Ierland en Gibraltar. Laatstgenoemde land speelt in Rotterdam, terwijl Griekenland op bezoek gaat in Eindhoven. De laatste twee thuisduels in de kwalificatiecyclus, tegen Frankrijk en Ierland, worden afgewerkt in Amsterdam.
Het Nederlands elftal begint op vrijdag 24 maart aan de jacht op een EK-ticket. Dan gaat de ploeg van de nieuwe bondscoach Ronald Koeman direct op bezoek bij Frankrijk. De eerste thuiswedstrijd vindt op 27 maart plaats. Dan wordt het duel tussen Nederland en Gibraltar afgewerkt in De Kuip in Rotterdam.
Op 7 september speelt Oranje in het Philips stadion in Eindhoven tegen Griekenland. De laatste twee thuiswedstrijden vinden op 13 oktober en 18 november plaats in de Johan Cruijff Arena. Daar staan respectievelijk de wedstrijden Nederland-Frankrijk en Nederland-Ierland op het programma.
Op 24 maart, 10 september, 16 oktober en 21 november speelt Oranje uitwedstrijden. De kwalificatiereeks eindigt met een uitwedstrijd tegen Gibraltar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ruud van Nistelrooij na duur puntenverlies van PSV in Emmen: 'Er is wel iets aan de hand bij ons’
PSV verloor dinsdagavond met 1-0 van FC Emmen. Na een treffer van Lucas Bernadou en een rode kaart voor Mauro Júnior zag trainer Ruud van Nistelrooij dat zijn team bleef knokken, maar er geen goal werd gemaakt. ,,Als topclub moet je reageren en opstaan, blijven knokken en blijven vechten. En vooral vast blijven houden aan je principes.” -
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUM
Eerst Frankrijk, daarna Kroatië: Ronald Koeman begint met twee krakers aan nieuwe periode als bondscoach
De finaleronde van de Nations League moet in juni een voetbalfeest worden in eigen land. Oranje treft in een minitoernooi met vier landen eerst Kroatië en hoopt daarna op een finale in de Kuip tegen Spanje of Italië. ,,Om een prijs spelen is altijd goed’’, zegt bondscoach Ronald Koeman. -
PREMIUM
Column Sjoerd Mossou | Lege uitvakken laffe noodgreep over de rug van de meerderheid
Columnist Sjoerd Mossou schrijft over de lege uitvakken bij Heerenveen - FC Groningen en FC Twente - FC Utrecht. ,,Dat brengt ons bij een logische vraag. Namelijk: wonen er in Nederland significant méér totale randdebielen dan in bijvoorbeeld Engeland (of Duitsland)?” -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
-
Geblesseerde Noppert ziet Yilmaz unieke prestatie leveren bij zege van Fortuna op Heerenveen
Fortuna Sittard heeft de eerste zege van het nieuwe kalenderjaar geboekt. SC Heerenveen, waar doelman Andries Noppert wegviel in de warming up, werd met 2-0 verslagen door goals van Úmaro Embaló en Burak Yilmaz, die in blessuretijd een penalty benutte. -
-
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
PREMIUM
De aanstelling van Alfred Schreuder blijkt een grove mispeer van Ajax, maar wat nu?
Op een niet-Nederlandse manier kreeg trainer Alfred Schreuder direct na de blamage tegen Volendam (1-1) - het zevende puntenverlies op een rij - de zak bij Ajax. Algemeen directeur Edwin van der Sar liet vervolgens weten dat zijn aanblijven onhoudbaar was geworden, maar Van der Sar zei ook zelf niet van plan te zijn te vertrekken.