Transportbedrijf in Oldenzaal vertrouwt drie dozen niet: politie treft 700 werpmessen aan
OLDENZAAL - In Oldenzaal zijn donderdag drie dozen met daarin maar liefst 700 werpmessen aangetroffen bij een transportbedrijf. Medewerkers van het bedrijf schakelden de politie in nadat ze de dozen niet vertrouwden. De wapens zijn verboden in Nederland en in beslag genomen.
Het transportbedrijf is niet de eigenaar van de dozen en messen, maar zou deze bestelling bij degene bezorgen die de 700 messen gekocht heeft. Medewerkers van het bedrijf hadden een raar gevoel bij de order van drie dozen en besloten de politie in te schakelen.
Agenten kwamen ter plaatse en hebben de dozen opengemaakt. Daarin troffen ze de 700 messen aan, die klein van stuk zijn en nog het meest weg hebben van wapens die ninja's in films gebruiken. De wapens zijn illegaal en via onduidelijke wijze Nederland ingekomen. De politie heeft de messen in beslag genomen.
Onbekend is voor wie de 700 messen eigenlijk bedoeld waren en of de politie ook diegene een bezoek heeft gebracht naar aanleiding van de wapenvondst.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Patrick Roesink aan het roer bij Kreffer Makelaardij in Oldenzaal: ‘Vastgoed heeft mij altijd al getrokken’
OLDENZAAL/HENGELO - Hij is al een bekend gezicht in het Oldenzaalse bedrijfsleven, maar als kersverse eigenaar van Kreffer Makelaardij maakt Hengeloër Patrick Roesink (45) nu ook kennis met de particuliere markt. „Het is voor mij een nieuwe doelgroep.” -
PREMIUMDe Klapstoel
Peter Zanderink, de Denekampse voorzitter van klootschietbond: ‘Klootschieten is wel degelijk topsport’
DENEKAMP - Als voorzitter van de Nederlandse Klootschiet Bond zijn dit drukke dagen voor Denekamper Peter Zanderink. Donderdag begint het EK in Duitsland met een uitgebreide Nederlandse delegatie. De 56-jarige Denekamper is werkzaam als accountmanager voor agariërs, is getrouwd met Marian en heeft een zoon en dochter. -
Gemeente Oldenzaal doet beroep op iedere inwoner bij opstellen van nieuw evenementenbeleid
OLDENZAAL - De plannen lagen er al een tijdje, maar de gemeente Oldenzaal zet de komende tijd vaart achter het opstellen van een nieuw evenementenbeleid. Dit doet ze in samenwerking met de verschillende partners en de inwoners van de stad. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente.
-
Vrouw raakt verstrikt in riem van hond terwijl ze op A1 rijdt bij Oldenzaal
OLDENZAAL - Een vrouw is zaterdagochtend in een nogal benarde positie geraakt op de snelweg A1. Ter hoogte van Oldenzaal kreeg ze de riem van haar hond om haar eigen nek, omdat het huisdier losliep in de auto. Ze kon haar auto met enige moeite veilig op de vluchtstrook stilzetten. -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier? -
Hemelvaartsdag
Feesten met Hemelvaart? Op deze plekken in Oldenzaal, Dinkelland en Losser kan je terecht
Overmorgen is het Hemelvaartsdag en dat belooft als vanouds een drukke dag te worden in Noordoost-Twente. Een overzicht van verschillende activiteiten.